Şimdi Ara

1950 Genç erkek modası VS 2021 Genç erkek modası (SS'Lİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
19.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1950 Genç erkek modası VS 2021 Genç erkek modası (SS'Lİ)

1950 Genç erkek modası VS 2021 Genç erkek modası (SS'Lİ)

1950 Yılındaki klaslığa bir bakın, hepsi birbirinden havalı görünüyor.

Bir de 2021 yılındaki gençlerin giydiğine bakın, bu gerçekten doğru bütün gençler bu tarz giyiniyor. Ben de gencim bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 23 Ocak 2021; 23:25:36 >

• İşte sıkıntı paçanın fazla kısa olması değil. O paça bilerek o şekilde kısa. Biri ne yapsa diğeri onu yapıyor.

Bez parçasına cinsiyet atamıyorum ama örnek vermek gerekirse geçen yolda bir erkek gördüm, tayt gibi dar giymiş pantolonu altına da abuk subuk çorabını giymiş dolanıyordu. Ne kadar cinsiyet atamazsan atama iğrenç görüntü sebebi oluyorlar.

• SJW feminen kültür giyim sektörünün bile içine etti.

• Doğru.

Yolda erkek görüyorum, daracık eşofmanı giymiş altına saçma şekiller içeren çorapları giymiş, boynunda silah kolyesi, kaşında gözünde piercing.

• Kızlar böyle tiplere bayılıyor. Kız olsam şunlara erkek gözüyle bile bakmam tipe bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altiorem -- 23 Ocak 2021; 22:40:28 >
  • Mavili gibi giyinen bir şahsın vatana millete hayırlı olma ihtimali var mıdır ?

Ama doğru diyorsun kızlar böyle tiplere bayılıyor, popüler kültür işte ne bekliyoruz ki ?

• 1950de ki gençlere de serseri giyinişe bak diyorlardı. şimdikilerine de.

bir fark yok

• 1. Resimdekiler daha karizma
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt

Nasıl fark yok ?

2010 dan önce bu tipler yoktu, serseri dediğimiz kişiler bol pantolon dar hırka giyiyorlardı bu kadar.

Attığım fotoğraftaki gibi tipler son zamanda türedi.

• Alttakinin havasını...
    Söndürürm

Üsttekiler candır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buradan bir taytlı geçti kullanıcısına yanıt

Alttakiler genelde kendini belalı gibi gösterip, en ufak birşeyde geri vitese alan kişiler oluyor.

• İnstagram gibi sjw kaynayan sosyal medya uygulamaları da bu saçmalıkların yayılmasında etkili oluyor.

• Perturbator kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.

Herkes birbirinin özentisi.

• Şehinşah değil mi o zaten
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt

Evet ss'deki şehinşah.

Ancak fark yok, şehinşah dinleyen veya khontkar dinleyen de bunlarla aynı tip oluyor genelde.

• Hatta bir ara bu kıvırcık saç modası vardı(şehinşah özentiliğinden). Tanıdık berber abinin yanına çay içmeye giderdim. Genellikle 10-13 yaş arası bu kıvırcık saçtan yaptırmaya geliyolardı. Tabi bu saç sonra tiktokçu saçı olarak anılmaya başlandı. Şimdi pek bir modası yok ama hala tiktokçu saçı benim gözümde
  • Hep ergen gençlik bunlara özeniyor işte.

Hala modası var, sokakta görüyorum.

• İşte günümüz gençleri böyle genelde.

• Alttakinde anormal bir şey yok ki? Sadece eşofmanın paçası fazla kısa o kötü duruyor o kadar. Gerisinde hiçbir anormal şey yok.
    Biri de erkek gözüyle bakmam demiş. Yıl 2021 hala birileri iki bez parçasına cinsiyet atıyor, çok ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.