Şimdi Ara

195/55 *R16 Lastik Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nissan Almera HB arabamın 195/55 *R16 fabrika Lastiği Dunloplar baya eskidiğinden 1 ay içinde 4 lastik yenilemeyi düşünüyorum.

Eski arabamda GOODYEAR GT3 kullanmıştım ve 5 yılda ne bir balon ne bir ses ne de ciddi bir aşınmayla karşılaştım( gerçi ortalama 20000 km yaptım).

Fakat yeni ebatlarıma beraber artık Lastik aslanın ağzında oldu bilinen markalarda (Michelin , Goodyear , Bridgestone )

Yılda yapıcağım kilometre ortalama 3500-4000 civarında olucak.

Ekonomik olduğu için KUMHO-HANKOOK-TOYO markalarından alma taraftarıyım ama bu lastikler zorlu ANKARA hava şartlarında ne denli performans gösterir benim için kapalı kutu. İnternette 1 haftadır araştırma yapıyorum bu üç markaya harika diyenlerde var rezalet diyenlerde...

Kafam çok karıştı, kullan ve bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Aday modeller bunlar

TOYOhttp://www.lastikturk.com/195_55_16_toyo_pxt1r_lastik_3825.html

KUMHO (istediğim ebatta sadece patlamayan RunFLAT var sorun olur mu ? )http://www.lastikturk.com/195_55_16_kumho_ku31___run_flat_lastik_225.html

HANKOOKhttp://www.lastikturk.com/195_55_16_hankook_k105_lastik_1496.html

Teşekkürler.

• Goodyear EfficientGrip lastiklerini incelemenizi isterim. Bu lastikler sigortalı olup yoldan kaynaklanan hasarlara karşı 1 yıl sigortalıdır.
    Ayrıca yakıt tasarrufu ve sessizlik özelliği diğer artıları.

195/55R16 87H Goodyear EfficientGrip lastik bilgisini buradan inceleyebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylastik

Goodyear EfficientGrip lastiklerini incelemenizi isterim. Bu lastikler sigortalı olup yoldan kaynaklanan hasarlara karşı 1 yıl sigortalıdır.
    Ayrıca yakıt tasarrufu ve sessizlik özelliği diğer artıları.

195/55R16 87H Goodyear EfficientGrip lastik bilgisini buradan inceleyebilirsiniz...

Goodyear'ın teknolojisini severim ama onunda fiyatı istediğim ebatta çok yüksek 300 TL. Excellence var 200 TL onunda üretimi bitmiş

• Excellence isterseniz stoklarımızda mevcut ... sınırlı miktarda kaldı.
  • 195/55 R16 87H PIRELLI P6 Kampanyada 175 TL`na alabilirsiniz. Yazdığınız lastiklerden çok daha üstün özellikte bir lastik, yapılan testlerde hep üst sıralarda ve bu ölçü-desen Mercedes orjinal ekipman lastiği olarak gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hokkabaz

195/55 R16 87H PIRELLI P6 Kampanyada 175 TL`na alabilirsiniz. Yazdığınız lastiklerden çok daha üstün özellikte bir lastik, yapılan testlerde hep üst sıralarda ve bu ölçü-desen Mercedes orjinal ekipman lastiği olarak gözüküyor.

öylemi ? pirelli'yi hiç düşünmemiştim İtalyan malı oldugu ve sertolduğu için. Bir araştırıyım

teşekkürler
  • eğer buzlu karlı havada araç kullanmıyorum yağmurdada zaten yavaş kullanırım diyorsanız saydığınız diğer markalarda kötü markalar değil.
  • Bridgestone ER300 aldım orjinal ebatımda

2008. 41. hafta üretimi ama çokta sıkıntı olucağını düşünmüyorum. yeşil mavi boyası ve küçük çivi gibi çıkıntıları üstünde duruyordu.

Görelim bakalım Bridgestone nasılmış

teşekkürler ilgilenen herkese.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.