Şimdi Ara

192.168.1.1 sayfasına giremiyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
3
Favori
676.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turuncu_kafaa

Modem im Pikatel Airmax-101 ...
     192.168.1.1 sayfasına giremiyorum

burada kullanıcı adımı ve şifremi girmeme ragmen tekrar tekrar soruyor bana

birde bunu dene bakalım kullanıcı adı:admin parola:password
  • bazı routerların başlangıç kullanıcı adı ve şifresi oluyor admin admin gibi 192.168.1.1 e girdiginizde buraya bunu yazın sonra degistirin
  • arkadaşlar modemarayuz.com adresinden her marka model modem için giriş bilgileri mevcut işinizi halledebilirsiniz.
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Umarim konuyu hortlatmis olmam ama tesekkur etmek istedim. Ben de telefondan girince sayfa goruntulenemiyordu.Browsera bu sekilde yazinca giris yapabildim. Modemim tplink oldugu icin kullanici adi ve sifre admin.

Tekrar tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 16 Eylül 2017; 18:1:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Hortladi artik yapacak bisey yok ama olsun isine yaradiysa ne mutlu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thanks for this its helpfull i got my solution
    192.168.1.2
  • Arkadaşlar biri bana yardımcı olsun.Ben 192.168.1.1 klasik bu siteye girdim,oradan modem ayarlarını sıfırladım tekrar bağlanmak istedigimde modemin arka tarafına baktım eski şifre 7 karakterli bir sey ve bağlanamadım.Yetmedi birde arkadan resetledim modemin,şimdi mobil veriyle 192.168.1.1 sitesine girmeye çalışıyorum oda olmuyor çözüm ne kafayı yememe az kaldı

• 192.168.1.1 telefon içinde giremiyorum sonucu hatası olabilir 4,5G VINN WİFİ telefon nasıl girerim
  • positroN P kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar modemim zxyel olmasına rağmen zyxel wifi arayüzüne girmiyor airOS sayfasına gidior ordada kullanıcı adıyla şifre kabul etmiyor ne yapmalıyım yardım ederseniz sevşinirim
  • Arkadaşlar modem arayüzüne giremiyorum internet servis saglamayicim bağlarken söylemiş arayüze giriş yapamiyacaksin diye kilitledi yani bende nasıl giriş yaparım yardımcı olur musunuz interneti nerede dolu Kanal varsa oraya atıyor kafayı yedirecek tp-link TD-W9970 V3 modemin markası vdsl2 modem  192.168.1.1 sayfasına giremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king25tr -- 25 Aralık 2020; 11:44:49 >
  • Turktelekom zyxel modemim vardi yaklasik 5 yil kullandim power isigi kirmizi yaniyordu. Daha oncede olmustu ama resetleyince duzelmisti. En son resetlenmedi ve modem resetlenmeyince 192.168.1.1 e de giris yapamiyordum yeni modem aldim srunum duzeldi. Yani sorun modemdeymis

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.