Şimdi Ara

19000$'lık iPhone 6 ve iPhone 6+ R.T.ERDOĞAN Edition inceleme videosu (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
15
Favori
40.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Low

Artık çöpe atarsınız telefonu

Komik olan neydi anlamadimda? Bir de neden cope ariliyor

Artık mecliste çoğunluğunuz yok YUCE DİVAN IS COMING
    Bakalım tekrar böyle artis artis oy atabilecekler mi

• Mesut artık başka hedefler bulman lazım bu tutmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1900 tl etmiyordur bu telefonlar simdi.

• Vay be demek özel seri ha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir teknoloji sitesinin siyasi reklam yapması ne yazık, ne acı

Bu kadar mı düştünüz.

Bu kadar mı çaresizsiniz

Bu site bitmiştir.

Mesut Çevik; yalakanın, amatörün tekisin.

• iyi bunu bütün vekillerine hediye ederler...

• Vaaay be! Tamda teknoloji sitesinde görmek istediğim bir haber!! Nede teknolojiye katkı sağlamış yada yeni üretim bir seri!

Donanım haber sen yapma bari böyle şeyleri bu haberin teknoloji ile hiçbir alakası yok. Reklam video deseydiniz keşke...

Birde tam seçim öncesi...

Böyle haberleri istesek cosmopolitan filan gibi dergileri alırdık...

• sırf üzerindeki o hırsız ve katil adam yüzünden bedava bile almam o telefonu

• ilk başta sayfadaki akp reklamı şimdide bu video dahada donanımhabere girersem..

• respect !!!
    Elin gavuru bile Cumhurbaşkanımızın başarısını kabul etmiş.Bugün Yunanistan da aday olsa %50 ile iktidar olur.
    Bükemediğiniz eli öpün saygı duyun, Putin'den fazla forsu var Üstadın

• PADİŞAHIM ÇOK YAŞA

• niğmete çöreklenen çok olur. bedava verseler kullanmam vallahi de billahide

• dahada DH ya girersem 2 olsun . siz teknolojiden anlayan adamlarsınız . bu RTE denilen adamın 50 tane ses kaydı var intternette gezen hiç mi dinlemediniz . sizede mi yalan geliyor bunlar . azıcık karakterli olun

• Teknoloji şirketimisiniz yoksa siyasileri pohpohlama sitesimisniz bilemedim.

• Erkek adam altın telefon kullanmaz :P

• Allah akıl fikir versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuncu

Bu siyasi bi inceleme değil, cumhurbaşkanlığı siyasi bi makam değildir. Şimdi bana cumhurbaşkanı tarafsız değil ki diyeceksiniz, bu kulağa mantıklı gelebilir. Ama bahsi geçen kişi halk tarafından seçilen ilk cumhurbaşkanı. Nasıl ki Atatürk cumhurbaşkanıysa -üstelik halk tarafından seçilmeyen bi cb- ve günümüzde CHP'nin kurucusu olarak değil cumhurbaşkanı olarak anılıyorsa, siyasi bi kişilik olarak görülmüyorsa aynı durum şu an için de geçerli.

Hakaret içeren mesajlar var. Benim sevmediğim çok siyasetçi var ama hakaret etmiyorum. Halkın belli bi kesiminin desteğini almış hiç kimseye hakaret edilmemeli. İftiralar atılmamalı. İşin garibi hakaret eden kişilerin çoğu burada böyle şeyler yazdıktan sonra 'bizim ülkede farklı görüşlere saygı yok ühühü' diyen kendini bilmezler.

Ürün bana da pek mantıklı gelmedi, cumhurbaşkanı genelde halka yakınlığıyla bilinen bi siyasetçidir ama üretici yabancıymış galiba. Devlet için yapılan sarayı gösterip birilerini eleştirmek çok mantıksız, bunu Atatürkçülük adı altında yapmak daha da mantıksız, çünkü Atatürk'ü tasvir eden resim heykel vs. yapıtların maliyeti o saraydan daha daha pahalıdır tahminimce.

Yorumunuzun büyük kısmı çok güzel olsa da son cümleniz düşündürücü

• quote:

Orijinalden alıntı: bthnmlk

quote:

Orijinalden alıntı: uuncu

Bu siyasi bi inceleme değil, cumhurbaşkanlığı siyasi bi makam değildir. Şimdi bana cumhurbaşkanı tarafsız değil ki diyeceksiniz, bu kulağa mantıklı gelebilir. Ama bahsi geçen kişi halk tarafından seçilen ilk cumhurbaşkanı. Nasıl ki Atatürk cumhurbaşkanıysa -üstelik halk tarafından seçilmeyen bi cb- ve günümüzde CHP'nin kurucusu olarak değil cumhurbaşkanı olarak anılıyorsa, siyasi bi kişilik olarak görülmüyorsa aynı durum şu an için de geçerli.

Hakaret içeren mesajlar var. Benim sevmediğim çok siyasetçi var ama hakaret etmiyorum. Halkın belli bi kesiminin desteğini almış hiç kimseye hakaret edilmemeli. İftiralar atılmamalı. İşin garibi hakaret eden kişilerin çoğu burada böyle şeyler yazdıktan sonra 'bizim ülkede farklı görüşlere saygı yok ühühü' diyen kendini bilmezler.

Ürün bana da pek mantıklı gelmedi, cumhurbaşkanı genelde halka yakınlığıyla bilinen bi siyasetçidir ama üretici yabancıymış galiba. Devlet için yapılan sarayı gösterip birilerini eleştirmek çok mantıksız, bunu Atatürkçülük adı altında yapmak daha da mantıksız, çünkü Atatürk'ü tasvir eden resim heykel vs. yapıtların maliyeti o saraydan daha daha pahalıdır tahminimce.

Yorumunuzun büyük kısmı çok güzel olsa da son cümleniz düşündürücü

Aynen bi tarafta Türkiyenin kurtarıcısı ve kurucusu diğer tarafta herhangi bir vatandaş yani abartmayın aynı kefeye bile koyulmaz

• Hitleri uzaylılar mı seçti,onuda halk seçti , adam hırsız faşist ise insanlar tabiki tepki gösterecek,sen biat kültürüyle büyümüş bir koyun olabilirsin. Kralcı olmayı bırakın artık,adam ç.b ve bir sürü avukatı var , azı açlıktan kokan kalkıp Erdoğanı savunuyor sen önce kendi savun

• bthnmlk kullanıcısına yanıt
    Art niyet yok hocam, dediğim doğru gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.