Şimdi Ara

190 bine dolu dolu civic - böylesini görmediniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: z.atahan35

Kardeşim benim senin su triplerini anlamak cok zor gercekten sanki kendi markan gibi savunman çok sacma gerçekten 21 yaşındayim 13 yaşindan beri araba kullanırım çift debryajlı 66 model kamyon dahil her motorlu taşıtı kullandım yani sana benim araba bilgimi sorgulamak düşmez hayatında teneke modifiyeli hondanla başarılar dilerim

Bakış açını değiştir ve kendini azcık geliştir o zaman. Bir marka hakkında doğru olan şeyi söylediğin zaman kendi markan gibi savunmuş olmuyorsun bu yaşa kadar bunu kavramış olman lazım. Araba kullanmak ile arabalardan anlamış olmuyorsun ki görmüş olduğumuz gibi de bilmiyorsun. Yukarıda yazdığım şeylerden bir şey almak, öğrenmek yerine hala aynı at gözlüğü ile teneke honda ile başarılar yazıyorsun komik gerçekten.

• Buna binip sürmeye korkarım...

• HondatugraL kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum en iyisini sen biliyorsun beni hiç tanımadan bu cıkarımı yapabiliyor olman seni araba tanrısı yapar bundan sonra sen bir jeremy clarkson iki Honda da dunyanin en iyi arabasi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu sözde Air aslen fuar araçları kullanılan bir sistem, nasıl ki egzoslu arabayı bağlıyorsa trafik, bunları da bağlaması lazım, sürüş güvenliği yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @HondatugraL kardeş honda dediğin marka Civic VTi, type-r ve S2000'den sonra gerileme dönemine girdi. şu anda ise çöküş döneminde. boynuz kulağı geçti. dünün kıçı kırık kore markaları hondadan daha iyi modelleri üretir oldu. sen ise 5500'den sonra vtec açma döneminde kalakalmışsın. ben o yılları 2004-2008 yıllarında yaşadım bitirdim. bir daha kolay kolay hondayla işim olmaz. bir abin olarak tavsiyem sen de bu sevdadan vazgeç. hondadan bir cacık olmaz. eskidendi o günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 21 Temmuz 2021; 20:47:57 >
  • honda 2000 başlarına kadar iyiydi. sonrası rezalet yalan yok. benim için dediğim gibi 98 si kasa civic, crx, s2k, prelude gibi araçlar iyiydi hondada.

• quote:

Orijinalden alıntı: z.atahan35

Tamam dostum en iyisini sen biliyorsun beni hiç tanımadan bu cıkarımı yapabiliyor olman seni araba tanrısı yapar bundan sonra sen bir jeremy clarkson iki Honda da dunyanin en iyi arabasi

Beni tanımadan çıkarım yapıyorsun diyorsun peki siz Honda ile uğraşan kaç kişiyi tanıyorsunuz da bu yorumu yaptınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

@HondatugraL kardeş honda dediğin marka Civic VTi, type-r ve S2000'den sonra gerileme dönemine girdi. şu anda ise çöküş döneminde. boynuz kulağı geçti. dünün kıçı kırık kore markaları hondadan daha iyi modelleri üretir oldu. sen ise 5500'den sonra vtec açma döneminde kalakalmışsın. ben o yılları 2004-2008 yıllarında yaşadım bitirdim. bir daha kolay kolay hondayla işim olmaz. bir abin olarak tavsiyem sen de bu sevdadan vazgeç. hondadan bir cacık olmaz. eskidendi o günler.

Çöküş dönemine girdi dediğiniz marka Amerikanın en çok satan markaları arasında farkındasınızdır umarım. TR piyasasına bakarak konuşacak olsanız civic bireysel satışta azımsanmayacak kadar satıyordu zaten.

Ben vtec açma dönemindeyim zaten burada kalmayı ben seçtim Honda değil her marka araç için bu dönemdeyim 90 lar araçlarını seviyorum yeni nesil ile ilgilenmiyorum. Siz 2008 yılında bitirmiş olabilirsiniz elbette ancak bitirmek zorunda değilsiniz. Tavsiyeleri pek sallamam kendi deneyimlerimle yaşamayı tercih ediyorum burada mutluyum siz yeni nesil araçlara doğru ilerleyebilirsiniz.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Sana göre öyle bana göre böyle uzatmaya gerek yok herkesin doğrusu kendine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Çöküş dönemine girdi dediğiniz marka Amerikanın en çok satan markaları arasında farkındasınızdır umarım. TR piyasasına bakarak konuşacak olsanız civic bireysel satışta azımsanmayacak kadar satıyordu zaten.

Ben vtec açma dönemindeyim zaten burada kalmayı ben seçtim Honda değil her marka araç için bu dönemdeyim 90 lar araçlarını seviyorum yeni nesil ile ilgilenmiyorum. Siz 2008 yılında bitirmiş olabilirsiniz elbette ancak bitirmek zorunda değilsiniz. Tavsiyeleri pek sallamam kendi deneyimlerimle yaşamayı tercih ediyorum burada mutluyum siz yeni nesil araçlara doğru ilerleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster

Hocam 2 tane 20 yaşında çocukla tartıştığının farkında mısın?

İddialarına göre biri 10 yaşından beri diğeri 13 yaşından beri araba kullanıyor.

Hele konuyu açanın doğum yılı 2000 ama Honda 2000 yılından önce iyiydi filan diyor.

Çor çocukla uğraşıp boşuna vaktini harcama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 22 Temmuz 2021; 1:48:35 >

• Acemi çocuk, benim yaşım 48. 73 lüyüm. Siz oyuncak arabayla oynarken ben araba kullanıyordum. Honda aynı lg marka cep telefonu gibi oldu.  

• Keşke konuyu açmasaydınız, araç sahibi ilanın görülme sıklığına bakıp daha da gaza gelecektir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hangi kafayla bunları yapıyorlar çözmek zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Hocam 2 tane 20 yaşında çocukla tartıştığının farkında mısın?

İddialarına göre biri 10 yaşından beri diğeri 13 yaşından beri araba kullanıyor.

Hele konuyu açanın doğum yılı 2000 ama Honda 2000 yılından önce iyiydi filan diyor.

Çor çocukla uğraşıp boşuna vaktini harcama.

Alıntıları Göster

Donanim haber dayıları tarafından zehirlenmiş 21 yasinda bir gencimizi kurtarmaya çalışıyorum ama dediginiz gibi boşa gidiyor vakit. 

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Güzel betimleme hocam, ilana bakarken aynen bunlar hatta daha fazlasını içimden geçirdim.

Yani bir mak. mühendisi olarak baktığımda hissettiğimi kelimeler ifade edemez.

Bu arada bayramınız mübarek olsun. Hayırlı bayramlar diliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Mahmut çocuk sen 13 yaşından beri araba kullanıyorum mu yazdın da alınıyorsun?

Ben oyuncak arabayla oynarken sende mahalle arasında kısa şortla top oynuyordun.

• quote:

Mahmut çocuk sen 13 yaşından beri araba kullanıyorum mu yazdın da alınıyorsun?

Ben oyuncak arabayla oynarken sende mahalle arasında kısa şortla top oynuyordun.

yavru kuş, h.tuğral orada benim mesajıma cevap yazıyor, sen de o cevabı alıntılayıp h.tuğrala cevap yazınca, bana ve diğer arkadaşa laf etmiş olmuyor musun? edebiyat dersini asmışsın belli.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Cankuş konuyu okudum en son mesajını da alıntı yapıp 20 yaşındaki çocuklarla boşuna vakit kaybetme dedim. Senlik bir durum yok.

• quote:

Cankuş konuyu okudum en son mesajını da alıntı yapıp 20 yaşındaki çocuklarla boşuna vakit kaybetme dedim. Senlik bir durum yok.

tamam baboş sorun yok.   

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

tamam baboş sorun yok.   

Alıntıları Göster

Eyvallah hacı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.