Şimdi Ara

190,000 TL'ye kadar C sınıfı HB Otomatik Araç Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hb mi aracınız ilandaysa link atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 model PSA makyajı öncesi 1.4 turbo-otomatik Astra'larda kronik 'pistonda sekman kırma' sorunu var (LSPI). dikkatli olun.

@Konu Sahibi

• 3 sene golf 7 kullandım 4 kişilik aile babası olarak. C sınıfının kralı golftür:

-arka baş mesafesi leon'un aksine uzun boylular için bile çok iyidir.

-golf c sınıfında kalite olarak başı çekerken egea da olmasa megane sonuncu olacak bir araçtır

-genel kalite, ergonomi, işçilik, iç hacim ve 2.el konularında c hb olarak rakipsizdir

-megane hb 2.elde gerçekten çok kötüdür, illa megane alacaksan sedan olmalı. 2.el alacaksın, zaten ucuza alacaksın diyenler yanılıyor. 2.el aldığın bir golf 5 sene sonra aynı fiyata alacağın bir megane'a göre çok daha fazla para edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: sancar10

O paralara 80 binde 5 yaşındaki dandik çift kavrama araçlar almaktansa sıfır sedan alıp yengeye ısındırmak çok daha mantıklıdır. Hem sedan filan ama görüş açıları çok rahat, bir park sensörü bi kamera bitti gitti.

benimki de istemiyordu, 2030’a kadar garantisi var dersin, en güvenli c sedan seçilmiş dersin, bagajı şöyle geniş, için boyle ferah.... en olmadi bi uzun yola çıkarsın. Corollanin uzun yolunu görmüş kadın baska arabayı beğenmez.

Alıntıları Göster

Şaka gibisin, golf'ün yanında corolla nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Merhaba,

Golf bence C HB için dar bir araç, içi de bagajı da çocuklu aile için (yeri gelir) sıkıntı olur. Bagaj mutlaka 400+lt olsun. Yerinizde olsam Megane HB leri ilk sıraya koyarım, hem bagajı hem içi geniş. HB olanlar Avrupa üretimi ve bir tık daha iyi diye okumuştum.

Bugüne kadar focus HB, Golf, Astra HB, Leon, Corolla HB araçların içini inceledim Compact sınıfta, kendi aracım da Egea HB, tüm bunların yanında Megane HB yaşam alanı bana daha geniş ve ferah gelen araç oldu. Yanlışım yoksa bagajı da hepsinden geniş.

Golf arka tavanının eğimli olmaması hasebiyle c sınıfının en ferah otomobillerindendir. Dikkatini çekerim -en ferah c hblerden- demiyorum, sedanları da katıyorum işin içine. Sedanlarda tavan arkaya eğimli gider ve bu arka baş mesafesini düşürür. Yine çoğu c hblerde de -tıpkı leondaki gibi- yine aynı eğimli tavan yüzünden arka baş mesafesi kısıtlıdır. +400 demişsin de bu kadar büyük bagaj hblerde bulmak zor. Golf'ünki 380 lt ile iyilerinden. Corolla hbninki mesela yanlış hatırlamıyorsam 200küsur idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Alıntıları Göster

Asıl sen şaka mısın?

Ab sınırlarında olsa ekonomik ömrü doldu diye çöp öğütücüne atılacak 5 yaş+80 bin kmdeki, garantisiz dsg'li hurdayla aynı parayla alabileceğin, dünyanın en çok satan otomobilinin sifirina "golfun yanında ne ki" mi diyorsun?

Teyit etmek için soruyorum. nickinle alakalı espri yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancar10 -- 25 Nisan 2021; 0:34:41 >
  • scherzz S kullanıcısına yanıt
    Sedandı. Ama sattım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Alıntıları Göster

PujaaaaaAaaa şaşırtmadın yine 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.