Şimdi Ara

190.000 TL'ye Ferrari alırmıydınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim hedefim 5-6 senelik süreçte illaki bir Ferrari sahibi olmak, ticaret ile uğraştığım için mümkün.

Çocukluğumdan beri takıntı yaptım, bir kereliğine bile olsa "Ferrarim oldu" demek istiyorum kendime.

Tabi kader, kısmet inşallah olur.

Araç bu: Tıkla

Bir de hiç Ferrari, Lamborghini, Maserati gibi S segment arabalarda o sürüş keyfini yaşadınız mı?

Ek Bilgiler

Ferrari 360 Modena'nın Yakıt Tüketimi

Şehir içi yakıt tüketimi - 26.9 LT / 100 km
    Şehir dışı yakıt tüketimi - 13.3 LT / 100 km
    Ortalama Yakıt tüketimi - 18.3 LT / 100 km

Ferrari 599 GTB Fiorano'nın Yakıt tüketimi

Şehir içi yakıt tüketimi - 21 LT / 100 km
    Şehir dışı yakıt tüketimi - 16 LT / 100 km

Ferrari Enzo'nun Yakıt Tüketimi

Şehir içi yakıt tüketimi - 36 LT / 100 km
    Şehir dışı yakıt tüketimi - 15 LT / 100 km
    Ortalama Yakıt tüketimi - 23 LT / 100 km

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan15 -- 29 Haziran 2014; 2:12:31 >

• A segment :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

porsche al bari , bunun yüksek modelini alırsan o başka

Porsche sevmiyorum, hele Panamera'lara gıcık oldum her yerde mevcut maşallah.

quote:

Orijinalden alıntı: pipi8D

A segment :(

Pardon S segment'miş. Bilmeden yazdık işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan15 -- 29 Haziran 2014; 0:42:33 >
  • A derken hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

A derken hocam ?

S hocam S. Pardon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

2010 caymana ne dersin, o döküntü 2004 ferrariden iyidir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-porsche-2010-porsche-cayman-siyah-ici-bej-bayii-cikisli-ilk-sahibinden-168802960/detay

Vay bunlar bu kadar ucuzmuymuş. Ben bunları görünce 200.000 € felan sanıyordum. Güzel bu araç.

• araç mavi plaka yani yabancı uyruğunuz yoksa aracı alma şansınız yok
    piyasasını bilmiyorum Türkiye plakalı araçlar kaç para ?
  • Yalnız bu araç yabancı uyruklu vatandaşlar için olması gerek.
  • Ferrarilerin Kaskosu 30.000tl civarında galiba.

• Araç MA plakalı Türk Vatandaşı alamaz.7

Ama 2 yıl önce aynı fiyata Modena vardı.Aynı Modena hala satılamadı.

Şimdi en ucuz kırmız manuel var. 250.000TL (bizim evi satsak anca alır birde bir senelik vergisini öderiz anca.)
  • Kimseyi dinleme derim. 100 lira karşılığında 2 tur F430 süren talihliler arasında bende vardım. İnanılmaz bir şey ya... Porsche falan veremez yani o tadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Araç MA plakalı Türk Vatandaşı alamaz.7

Ama 2 yıl önce aynı fiyata Modena vardı.Aynı Modena hala satılamadı.

Şimdi en ucuz kırmız manuel var. 250.000TL (bizim evi satsak anca alır birde bir senelik vergisini öderiz anca.)

Hocam benzin işini napardınız peki?

• Maserati 3200GT kullandım az yüklü,inanılmaz zevkli.

• @hiroshi_nakamura Estf. hocam bende cebimde 250-300 bin TL varmış gibi konu açtım da, gelecekten beklediğimiz olumlu yönde sadece o kadar.

Boxter'da güzelmiş ama Ferrari bir başka geliyor bana.

@Pink Floyd İlan'ı örnek verdim, illa ki vardır Türkiye'nin bir yerinde bu fiyatlara Modena.

@falken34 Hocam bu arabaları alan o parayıda öder herhalde.

@Kutu149 Kısmet olur inşallah ne diyelim.

@superstreet Valla bende denemek istiyorum, nerede denediniz hocam?

@Abstraction Hakikaten bunlar ne kadar yakıyor 100 km'de acaba?

@RutkayErg Benim bir abide GranTurismo kullanmış, herkes bakıyor haliyle. Sinir bozucu bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan15 -- 29 Haziran 2014; 2:00:36 >

• Türk plakalı olanları da 220 civarı ama Porsche falan hikaye Porsche un iç tasarımı normal bir araba gibi Ferrari ise çok farklı konfor yok yolu hissediyorsun ama sana keyif veriyor kesinlikle 360'ı almanı öneririm Porsche yerine.

Şöyle düşün bir arabam Ferrari demek var bir de Porsche sence hangisi daha güzel ?

Modena 100 km de şehir içi 18 ş.dışı 13 olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 29 Haziran 2014; 2:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Türk plakalı olanları da 220 civarı ama Porsche falan hikaye Porsche un iç tasarımı normal bir araba gibi Ferrari ise çok farklı konfor yok yolu hissediyorsun ama sana keyif veriyor kesinlikle 360'ı almanı öneririm Porsche yerine.

Şöyle düşün bir arabam Ferrari demek var bir de Porsche sence hangisi daha güzel ?

Orası öyle, millete demek için almıyoruz da. Ferrari bastırıyor tabi o konuda.

Bu arada Ferrari'nin ortalama yaktığı yakıt;

Şehiriçi : 26.9 litre/100km
    Şehirdışı: 13.3 litre/100km
  • batuhan15 kullanıcısına yanıt
    Şehir içi o kadar değildi bende araştırmıştım 3-4 ay önce, bakıyım bir tekrar.

Deme kısmında millete demek için değil de ben marka değerini belli etmek için demiştim yanlış anlaşılma olmuş kusura bakma.

Ekleme: Öyleymiş vallahi yakıt tüketimi, altından kalkabilecek misin aldığında su gibi benzin içiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 29 Haziran 2014; 2:16:26 >
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Ferrari'm var demiyecek miyim zaten?

Ruhsatı atarım cebe,binerim İstanbulkartla İETT'ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Şehir içi o kadar değildi bende araştırmıştım 3-4 ay önce, bakıyım bir tekrar.

Deme kısmında millete demek için değil de ben marka değerini belli etmek için demiştim yanlış anlaşılma olmuş kusura bakma.

Ekleme: Öyleymiş vallahi yakıt tüketimi, altından kalkabilecek misin aldığında su gibi benzin içiyormuş

Valla hocam hesapladım ayda 1.500 KM yapsan 400 LT benzin yiyor, oda 2.000 TL yapıyor. Zaten böyle bir arabaya sahip olmak için 40-50.000 TL ve üzeri bir kazanca sahip olmak lazım, e öyle bir kazançtan sonra aylık 3-5.000 TL zevk için ayırırsın, sıkıntı değil.
  • batuhan15 kullanıcısına yanıt
    1500Km de kalırsanız iyi Kazancınız 50bin civarı ise f430 baksanız bile olur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.