Şimdi Ara

19 Yaşındaki Kıza Teklif Ettim ve Sonra Olanlar (Yaş 32) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
5
Favori
63.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan yuh be insan herkesten önce kendisine yakıştırmaz. Nasil bi dayisin sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çurablraını çıkra

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tamam kardeşim çok ağlıyorum, çıldırdım şuanda hadi mutlu ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun Efendi

İslam'da sevgililik diye bi kavram yok.
    Ben o kısma değil, direk tanışıp evlenmek için yorum yazdım.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam şöyle düşün 19 yaşındaki bir kızın ilgi alanları nelerdir? 32 yaşındaki yetişkin bir insanın ilgi alanları nelerdir?
    Hadi evlenelim deseler bile o kızın karakterinin oturması ve sorumluluğunun farkına varması 4-5 yıl alır.
    19 yaşındaki insan bana göre halen çocuktur.
    Hepimiz 19 yaşında olduk, o zamanki düşünce ile 25 yaşındaki düşünceler arasında uçurum var.

• Şehmistan kullanıcısına yanıt
    senin 10 yaş ufağın 6 yaşında oluyor kardeş?
  • 40 yaşında 3 çocuklu ve boşanmış biriyim.
    Kamu görevi ifa etmekteyim.
    İş yerimde durumum açılan bir soruşturma neticesi öğrenildi. Çünkü kimseye 10 yıllık evliliğimin kadının fuhuş için evden kaçmasıyla son bulduğunu anlatamamıştım.

Kusa bir süre sonra başka departmanda arada gördüğümde selamlaştığım 21 yaşındaki bekar bayan ilgi göstermeye başladı. İlgi diyorum çünkü iş haricinde de görüşmeye başladık. Ben dertleştiğim bir arkadaş olarak görüyordum onu.

Bir gün bana dolaylı olarak flört teklif etti. Ben de ona “Bana gösterdiği ilgi nedeniyle gurur duyduğumu ancak resmi olarak boşanana kadar hayatıma kimseyi sokmayacağımı” söyledim. Bana bekleyebileceğini söylediğinde bu sürecin yıllarca devam edebileceğini belirttim.
    “Sen hayatına zaten yön vermişsin, dümeni sende olsa bile geminin gideceği rotada mutlaka bir liman vardır, o liman ben olabilirim” dedi.
    Halen görüşmeye devam ederiz ancak flörte başlamadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: bullx

senin 10 yaş ufağın 6 yaşında oluyor kardeş?
    Lafın gelişi olm o

• Acun kızından küçük olan şeymadan çocuk yapınca normal oluyor değil mi ?
    Acun 1969 doğumlu Şeyma 1990 doğumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 25 Ağustos 2019; 13:42:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 19 yaşında kızla sevgili olsan ne yapacaksın ki? Hiç bir işine yaramaz çocuk gibidir o şimdi davranışlar filan 32 yaşında birine uymaz bile sıkılırsın.
  • Konu bence çok rahatsız edici bir içeriğe sahip.
  • Ya bi gidin arkadaş adamı pedofili yaptiniz ne varmiş yaş farkında ? Adam 92 yaşında değil 32 yaşında.19 yaşındakine çocuk diyorsaniz 32 yaşında adam da gayet gençtir.Yaş farkı çok falan değil.19 yaşındaki kız da çocuk falan değil.Ananizla babanizin arasinda,dedenizle ninenizin arasinda kaç yaş fark var ?
    Kadınlar erken olgunlaşır ve o yüzden erken çöker.Erkeklerin ise aklinin başına gelmesi 25 yaşindan sonrasını bulur.O yüzden en uygun evlilik 20li yaslarin sonundaki erkek ile 20li yaslarinin basindaki kadin arasindadir

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Doğru
  • Amele olmuşsun 19 yaşında kıza yürüyorsun. Sapık bile diyen olmuştur arkandan. Senin yapman gereken öncelikle annene diyeceksin sana köyden evde kalmış kız bulup evleneceksin. Paran yoksa evlenmen de çok zor haberin olsun.
  • Esimle aramda 10 yas fark var (Ben 38 o 28) (Iliskimiz 34 e 24 ken basladi). Kafalar uyduktan sonra hicbir problem olmaz. Ama kendisi sporcu oldugundan bende yedigime ictigime dikkat ediyor(sigara ve alkol 0 + protein agirlikli beslenme) haftanin 4 gunu spor yapiyorum (ayrica hergun 1saat bisiklet binerim) . Bu hem kendime hem de esime saygimdan oturu. O sebeple gorunuste de kimsenin garibine gitmiyor. Ama konu sahibi yerinde olsam once acik universite olayini kafaya takardim. Madem sorunu anlamissin o zaman cozum icin de usengeclik yapmayacaksin.
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Böyle şeyleri daha söylemeye devam edicek misin. Sübyancısın işte buna benzer bir yazı daha önceden de yazıldı diye hatırlıyorum hep aynı hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Ya bi gidin arkadaş adamı pedofili yaptiniz ne varmiş yaş farkında ? Adam 92 yaşında değil 32 yaşında.19 yaşındakine çocuk diyorsaniz 32 yaşında adam da gayet gençtir.Yaş farkı çok falan değil.19 yaşındaki kız da çocuk falan değil.Ananizla babanizin arasinda,dedenizle ninenizin arasinda kaç yaş fark var ?
    Kadınlar erken olgunlaşır ve o yüzden erken çöker.Erkeklerin ise aklinin başına gelmesi 25 yaşindan sonrasını bulur.O yüzden en uygun evlilik 20li yaslarin sonundaki erkek ile 20li yaslarinin basindaki kadin arasindadir
    Adam amele olduğu için göze batıyor. Parası olursa göze batmazdı.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Acun şeymadan cocuk mu yapmış hmm
  • Carl_Sagan C kullanıcısına yanıt
    Benim şahsi düşüncem tabi sizi bilemem daha önceden konunuzu görmüştüm. Bana kalırsa o kızla iletişiminizi kesmelisiniz.
  • troley111 T kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: troley111

Adam amele olduğu için göze batıyor. Parası olursa göze batmazdı.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 27 Mayıs 2023; 14:31:27 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.