Şimdi Ara

19 Yaşındaki Kıza Teklif Ettim ve Sonra Olanlar (Yaş 32) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
5
Favori
63.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Why Shy

Rezil sübyancı utanmadan gelmiş burada anlatıyor. Millette edep ahlak diye bir şey kalmamış.
    İnternetten önce sübyancı ne demek öğren de gel. Bakmaya üşeniyorsan belirteyim: Ergenliğe girmemiş insana cinsel ilgi duyana sübyancı denir. Yani 18 yaşından büyük, yasal olarak da yetişkin olan bir kıza ilgi duymanın sübyancılıkla ilgisi yok. Ahlak bekçisi olmadan önce bilgi sahibi olun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Yerde 3 takla attım kısmına sesli güldüm hocam hakkını helal et
    Heheeh helal olsun arkadaşlarda çok gülmüşlerdi zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

İnternetten önce sübyancı ne demek öğren de gel. Bakmaya üşeniyorsan belirteyim: Ergenliğe girmemiş insana cinsel ilgi duyana sübyancı denir. Yani 18 yaşından büyük, yasal olarak da yetişkin olan bir kıza ilgi duymanın sübyancılıkla ilgisi yok. Ahlak bekçisi olmadan önce bilgi sahibi olun yani.

Alıntıları Göster
    18 yaş ile 70 yaşındaki biri de normal değil mi? Senin zihniyet sıkıntılı. Yaş olarak senden epey küçük. Zaten ünlüleri örnek vermen problemli biri olduğunu ispatlamış. Ahlak bekçiliği sana sökmez, bu yaşa kadar öğrenemediysen bundan sonra zaten öğrenemezsin.

• 19 yaşındaki kıza yürümek nedir be... Ben 25 yaş altına çocuk gözüyle bakan insanım yas 30 :)

Dostum yaşına yakın daha aklı başında insanlarla iletişim kurmaya çalış zira 19 yaşında biriyle evlensen şuan emin ol nesil farkından dolayı %99 anlaşamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 25 Ağustos 2019; 12:9:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 19 yaşındayım Geçen Los Angeles'teyim 9 yaşındaki manitam la takılıyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 25 Ağustos 2019; 12:10:19 >
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Feminist değilim. Millet coluk cocuga karisiyor sen 19 yasinda kizlarla ugrasiyon.

• Taş ocağında mı yaşıyon be adam 32 yaşına kadar kimse mi denk gelmedi

• Harbi saçmalamışsın, böyle hikayelerini kendi içinde tut lütfen
  • Forumda daha 2 gün önce bununla bağdaştırabileceğim bir konu okumuştum, şöyle ki sosyal hayatta kimse kimsenin nereye gittiği ile veya ne yiyip içtiği ile, cebindeki telefonla, giydiği kıyafetle ilgilenmiyor. ilgilendiklerini düşünüyoruz fakat hepsi kısa süreli konuşmalar. insanlar karşısındakinin her zaman SOSYAL STATÜSÜ yani MESLEĞİ ile ilgileniyor. eğer siz büyük bir firmada mühendis olsaydınız inanın bana sizden önce kız size gelirdi :) Doktor olduktan sonra kimse demiyor cebinde blackberry taşıyor hala diye. O doktor vardır bir bildiği deniliyor.

Yani tamamen haklı konu.
  • Yaş farkı biraz fazla
    Sen şöyle 20 26 arası manita ayarlamaya çalış

• Valla istedikten sonra yaşın önemi de yok.
    32 ve 19 yakın bana göre.

Babamın oğlu 39, babamın gelini 26 yaşında ve evliler.
    Sizinki de bana göre abes değil hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayfun Efendi -- 30 Aralık 2020; 17:26:29 >
  • Hocam yaş farkı veya meslek çok önemli değil de sanki bana gereğinden fazla şansını deniyormussun gibime geldi, kadınlar paradan, meslekten önce çabaya bakıyor sanırım, onun ilgilendiği konuları araştırmadan, ilk önce arkadaş olmak için çaba göstermeden dogrudan lisedeki gibi iki bakıp teklif yoluna gitmek kadınları korkutur gibime geliyor.

• Baba ağzının tadını biliyorsun lakin bizim gibi gariban adamlar 10 yaş küçük kıza yazarsa sapık olur yanlış anlarlar. Paran varsa Ali Ağaoğlu gibi 70 yaşında 20 yaşında kızı götürürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: gustawa

kız 26-27 siz 40 olsanız bu kadar göze batmaz ama ergenlikten çıkamamış birine böyle teklıf yapmak bile kötü birşey bence
    Çok güzel bir noktaya değindin.
    Aradaki olgunluk ve yaş farkından dolayı ortak noktanız çok azdır. O yaştaki kızın attığı tripler, popülerite vs sana ağır ve çocukça gelir.
    Arada en fazla yaş farkı 5 olsun. Neden dersen o kız sana baksa bile ailesi izin vermez tahminimce.(konu sahibi arkadaşa için dedim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun Efendi

Valla istedikten sonra yaşın önemi de yok.
    32 ve 19 yakın bana göre.

Babamın oğlu 39, babamın gelini 26 yaşında ve evliler.
    Sizinki de bana göre abes değil hocam.
    Senin başına böyle bir şey geldiğinden sana normal geliyor.
    19 taşındaki bir kız ne kadar reşit olsa da, henüz çocuk sayılır.
    Aynı şey senin başına gelse ne düşünürsün?
    19 yaşındaki kız kardeşine 32 yaşındaki birisi talip olsa?
    30 yaşını aşmış bir insan için en azından 25 yaşında birisi olması şart.
    Evlenmek sevgili olmak birbirini sevmekten ibaret değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Senin başına böyle bir şey geldiğinden sana normal geliyor.
    19 taşındaki bir kız ne kadar reşit olsa da, henüz çocuk sayılır.
    Aynı şey senin başına gelse ne düşünürsün?
    19 yaşındaki kız kardeşine 32 yaşındaki birisi talip olsa?
    30 yaşını aşmış bir insan için en azından 25 yaşında birisi olması şart.
    Evlenmek sevgili olmak birbirini sevmekten ibaret değil.

Alıntıları Göster
    İslam'da sevgililik diye bi kavram yok.
    Ben o kısma değil, direk tanışıp evlenmek için yorum yazdım.

• dullara cok kapali olma bence hocam. bizim karsi apartmana bir dul kadin tasindi ama tas gibi valla benim bile gozum takiliyor camda falan gordugum zaman

• 38 yaşındayım bana göre fark 5 yaş olmalı.

Kızlar 20 li yaşların ortasına doğru biraz daha davranışları şekilleniyor.

Evlenecek olsam 5 yaş fark olur en fazla.

Akıl yaşta değil baştadır derler bana göre çoğu kız özellikle 20 li yaşlardan önce ergenlik çağından çıkamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

10 sene sonra yaşım 42 olacak, 42 yaş için yaşlı mı deniyor? Veya enerji, kondisyon açısından çökük mü oluyor?

Alıntıları Göster
    yetersiz kalirsin kardesim rencide etmek istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.