Şimdi Ara

19 yaş futbolculuk için geç mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ciddi konudur dalga geçmeyin lütfen.
    19 yaşındayım ve profesyonel futbolcu olmak istiyorum. Oyun zekam çok üst düzeyde, kimsenin görmediği boşlukları görüp mükemmel paslar atabiliyorum. Çalım yeteneğim neredeyse hiç yok. Şutlarım çok iyi ve iki ayağımı birden kullanabiliyorum. Forvet oynamak istiyorum bu nedenler.
    Ne yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Efendi -- 29 Mayıs 2012; 10:40:24 >

• calim yetenegi lazim. senin yetenekler orta saha icin normal duzeyde.
  • hocam belli bi altyapi almis olman lazim. Hem taktiksel hem de kondusyon olarak. Daha once hic buyuk bi kulubun altyapisinda falan oynadin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce bilgisayarın başından kalkmalısın,
    http://www.galatasaray.org/altyapi/haber/13631.php
    yaşın çok geç malesef :(
  • Bırak ya boş işler bunlar
  • çok zor öyle tribünden görüldüğü gibi değil bu işler.

ama belki grafite gibi olabilirsin

http://tr.wikipedia.org/wiki/Grafite
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Kaya

hocam belli bi altyapi almis olman lazim. Hem taktiksel hem de kondusyon olarak. Daha once hic buyuk bi kulubun altyapisinda falan oynadin mi?

futbol olarak hayır ama yarım sezon Fenerbahçe futbol okuluna gitmiştim öncesinde de 2 sezon basket okuluna gitmiştim tabi 8 sene oluyo bırakalı bu okulları. 2 senedir fitness yapıyorum bu nedenle vücudum iyi durumda ve kondusyonum üst düzeyde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Efendi

quote:

hocam belli bi altyapi almis olman lazim. Hem taktiksel hem de kondusyon olarak. Daha once hic buyuk bi kulubun altyapisinda falan oynadin mi?

futbol olarak hayır ama yarım sezon Fenerbahçe futbol okuluna gitmiştim öncesinde de 2 sezon basket okuluna gitmiştim tabi 8 sene oluyo bırakalı bu okulları. 2 senedir fitness yapıyorum bu nedenle vücudum iyi durumda ve kondusyonum üst düzeyde.

futbol için evde çalışarak kondisyon sağlayamazsın ayrıca taktiksel bilgi ve pozisyon bilgisi lazım bunları da bu yaştan sonra öğretecek yer yok vazgeç bence bu hayalinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac1221 -- 29 Mayıs 2012; 10:58:14 >
  • vazgeç bence bu sevdadan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac1221

quote:

quote:

futbol için evde çalışarak kondisyon sağlayamazsın ayrıca taktiksel bilgi ve pozisyon bilgisi lazım bunları da bu yaştan sonra öğretecek yer yok vazgeç bence bu hayalinden

taktiksel bilgim hani burnu büyüklük olmasın ama gerçekten üst düzeyde zaten tek ona güveniyorum desem yalan olmaz.

• Çok aşırı yetenekliysen alırlar belki git dandik bi takıma sor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sertac1221

quote:

quote:

taktiksel bilgim hani burnu büyüklük olmasın ama gerçekten üst düzeyde zaten tek ona güveniyorum desem yalan olmaz.

valla kendine güveniyorsan oturduğun bölgede bir takıma git beğenilirsen şansın var oradan da yavaş yavaş yükselebilirsin ama şu aklında olsun futbolu tek yol olarak görme sonra hayal kırıklığına uğrarsın mutlaka b planın yapacak başka bir işin olsun

• senin yaşındakiler a milli takımla maça çıkıyor.
  • Hocam şöyle yapabilirsin madem oynamak istiyosun oturduğun mahalle, semt artık neresiyse orda süper amatör falan takımlar ligler mutlaka vardır. Onlara bi uğra varsa oynayan tanıdık seni de bi aldırsın denesinler olursa ne ala
  • AHH AHH BENDE ÇOK İSTİYORUM AMA ÇOK GEÇTİ ARTIK ZAMANINDA Bİ TANIDIK ARACILIĞIYLA GALTASARAYA GİTTİM FAKAT BABAM İZİNVERMEDİ HEP BABALAR İSTEMEZ FUTBOLA GİTMEMİZİ GENELDE ÖYLE OLUR ASLINDA BEN KALECİYİM YAŞIM HALA ÇOK GEÇMİDİR 21 YAŞINDAYIM GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE KALECİLİK YAPTIM
  • boşver,vazgeç bu hevesten.halısaha takımı bul kendine şanslıysan her hafta maç yaparsın yeter sana.taktik anlamda belki yeterli olabilirsin ama fizik olarak 10-12 yaşından beri sırf futbol için vücudunu geliştirmiş olan o insanlara yetişemezsin.en az 2-3 sene onun için çalışman gerekli sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaaNN -- 29 Mayıs 2012; 11:26:23 >
  • grafiteyi örnek al amatör takımlardan başla şanslıysan yükselirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eltürco

grafiteyi örnek al amatör takımlardan başla şanslıysan yükselirsin

Sokakta karton toplamaya şimdiden başla sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

sanırım zenci olma şansı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denito -- 29 Mayıs 2012; 11:34:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denito

quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

sanırım zenci olma şansı yok

Irkçılık yapma dostum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.