Şimdi Ara

19'UNCU MOT.P.TUG.K.LIĞI EDREMİT BALIKESİR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
9
Favori
129.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hortlatma da benden ayın 11.de teslim oluyorum hayırlısıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alicand A kullanıcısına yanıt
    Bekleriz :)

Merhaba, yeni gördüm bende 11' inde teslim oluyorum, usta nerede?
  • suratsızadam kullanıcısına yanıt
    Hocam durumlar nasıl güncel bilgilere dayanarak :)

• sek94seko kullanıcısına yanıt
    Valla hocam hayırlısı içerde bakalım belki denk geliriz ben ali can bu arada .Usta da aynı edremitte piyadeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicand -- 10 Temmuz 2018; 2:9:12 >
    Edremit güzeldir ama sakın öyle kavgaya vs bulaşmayın biraz değişik bir halkı var ben onun yan ilçesindeyim Burhaniye , benimde askerlik İzmir Gaziemir ulaştırma çıktı hayırlısı diyelim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suratsızadam -- 10 Temmuz 2018; 2:26:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicand

Valla hocam hayırlısı içerde bakalım belki denk geliriz ben ali can bu arada .Usta da aynı edremitte piyadeyim.
    Kısmet, ben de ufuk. Bakalım ne olacak hayırlısı artık
  • Acemilik bitti kazasız belasız eğitim süresi kısa sürdüğü için biraz yoğun ve yorucu gecti.Zaman ilerledikçe ve fırsat buldukça bilgi aktarmaya çalışacağım.

Hangi bölük?
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    2. Tabur 6. Bölük

• Bedellide burası geldi. Çocukluk ve gençliğimin yazları Burhaniye'deki yazlığımızda geçmis biri olarak kendimi şanslı sayabilirim sanırım.
    Dün tatilden dondum, 15 eylülde bu sefer askerlik için tekrar gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 28 Ağustos 2018; 20:0:3 >
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer durumdayım. Çocukluk yazlarını ve geçtiğimiz bayram tatilini Ayvalık'ta geçiren birisi olarak 15 Eylül oradayım.
    Daha dün şubeye gitmiştim bugün sonuç çıktı. Neye göre sıraladılar hiç anlamış değilim.
  • Arkadaşlar banada bedellide burası çıktı. Bursa'da oturuyorum. 6 Ekim'de oradayım. :)
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    ben de bedelli için 6 ekimde oradayım. belli olduğu günden beri bakınıyorum 1 kişiye denk gelebildim sonunda.
  • kartal1000 kullanıcısına yanıt
    Sonunda denk geldi diyelim. Orada birbirimizi bulabilir miyiz kalabalıktan bilmiyorum. Sevk işleminden sonra belli olur sanırım hangi tabura düştüğümüz.
  • Yeni gelecek olanlara hayırlı olsun.

• Sıkıntılı bir yer. Boş geçeceğini düşünmeyin. Tatil olacağını düşünmeyin. Bazı komutanlar ciddi egolu. Uzman çavuş bu zaatlar. 1. Takım asteğmeni iyi uzmanı berbat manga komutanları gayet iyi. Erken girenler bu gruba düşecek. Havası ciddi soğuk oluyor dikkat edin. Verilenler: kamuflaj şapka parka kulak tıkacı 1 el havlusu 2 kollu atlet 2 boxer 2 çorap. Geri kalan herşeyi götürün. Durumunuza göre 10 set yapın derim. Yıkamak zor oluyor zira. Sıcak su bazen sorun oluyor. Banyo sırası oluyor. Traş için sabah biraz bekleyeceksiniz vs vs

• Bakalım kasımda balıkesirdeyiz

Eğitim Birliği
    19 UNCU MOT.P.TUG. KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Celp Grubu
    1
    Esas Birliği
    19 UNCU MOT.P.TUG. KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR. er piyade
    bende orada yapacagimda bana biraz bilgi verebilir misin?

• Merhaba arkadaşlar benim usta birliği 19.UNCU MOT. P. TUG. ÖREN ÖZEL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞI burası hakkında internette pek bilgi bulamadım bilgisi olan birileri var mıdır yarıdmcı olabilecek ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.