Şimdi Ara

19'LUK PAKET (H.Y 500DK + H.Y 1000SMS + 1GB İNTERNET) SORUN-ÇÖZÜM-DESTEK-BİLGİLENDİRME !!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
45.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuyu görmemişiz yahu. 2-3 gün içerisinde geçişim tamamlanacak.
  • aradan o kadar vakit geçmiş bende bayi kurbanı oldum yazım bari buraya delirecem yoksa,
    bayi sayesinde 50 dk her ay bedava geliyor ve 5YUZ paketine üye olamıyorum en kısa zamanda başka operatöre artık.
    herhalde hat sıfır olmayınca 3 AY bekleme şartı yokmuş bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makkas

aradan o kadar vakit geçmiş bende bayi kurbanı oldum yazım bari buraya delirecem yoksa,
    bayi sayesinde 50 dk her ay bedava geliyor ve 5YUZ paketine üye olamıyorum en kısa zamanda başka operatöre artık.
    herhalde hat sıfır olmayınca 3 AY bekleme şartı yokmuş bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

sizin durumunuz nasıl oldu
  • 3 ay sonra 1 senelik aboneliğim bitiyor, çok büyük bir nimet bu tarife. :) 3 ay sonra napıcam düşünüyorum kara kara. Tekrar vodafone'a geçsem ardından avea'ya geçsem devam ediyor mu abonelik acaba?
  • Şunu faturalı yapsalar çok güzel olurdu.

Çünkü kontörlü olunca 60 saniye bazlı ve hatta en az 20 TL olma şartı var. Yani 20 TL kontör alıyorsunuz. Ancak 1.1 TL vergi olduğu için 20 TL'lik kontör yetmiyor mecburen 25 TL'lik kontör almak zorunda kalıyorsunuz.

30 TL'ye zaten Sınırsız İnternet (2 GB'dan sonra hız düşüyor) + 500 dakika + 2000 SMS paketi var.

Bu paket kontörlü oldukça çok kişinin işine yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

quote:

Orijinalden alıntı: makkas

aradan o kadar vakit geçmiş bende bayi kurbanı oldum yazım bari buraya delirecem yoksa,

sizin durumunuz nasıl oldu

bir değişiklik yok avea müşteri hizmetleriyle kanka olacaz yakında 4-5 kere konuştuk
    biri olmaz diyo
    öbürü kaydınızı yapayım diyor
    ertesi gün kayıt yok diyo sorunumla ilgili rapor yazıyor (herhalde ilgilenecek birileri vardır diye tahmin ediyorum ben tabi)
    ertesi gün bir daha arıyorum rapor oluşturalım diyorlar gene dün yaptık diyorum gözükmüyor diyorlar
    bayiye gittim en sonunda oda aradı MH. onlarda kayıt aldık dedi. bakalım geçemezsek zaten tilki misali geldiğimiz yere TURKCELL'e geri dönecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: DHTR

Şunu faturalı yapsalar çok güzel olurdu.

Çünkü kontörlü olunca 60 saniye bazlı ve hatta en az 20 TL olma şartı var. Yani 20 TL kontör alıyorsunuz. Ancak 1.1 TL vergi olduğu için 20 TL'lik kontör yetmiyor mecburen 25 TL'lik kontör almak zorunda kalıyorsunuz.

30 TL'ye zaten Sınırsız İnternet (2 GB'dan sonra hız düşüyor) + 500 dakika + 2000 SMS paketi var.

Bu paket kontörlü oldukça çok kişinin işine yaramaz.

arkadaşım onun kolayı var ilk ay 30 yüklersin ondan sonraki aylar 20 yüklersin hiç bir sorun yaşamazsın
    telsiz kullanım içinde fazladan bakiyen olur ..
    ayda 30 tl vereceksen zaten faturasızdan faturalıya geçersin yeni nesil tarifesinden faydalanırsın.
    fakat faturalıya geçmek istemeyen 1 gb internet yeter diyenler için bu tarife avantajlıdır arada 11 tl fark var..

• bugün gelen mesajda , bugün paketimin biteceğini ve yarın otomatik yenileneceğini yazıyor. Saat ibaresi yok. Sabahtan beri ne telefon ne internet ne de sms ... iletişimim koptu... Bitişi için saat ibaresi yok. Bugün derken saat 23,59 a kadar kısmı mı bahsediyor? Sonra ağzı yananlardan olmayayım...))))
  • 1 hafta sonunda geçebildim pakete en sonunda.
    7-8 kere konuşmuşuzdur herhalde MH. ile :)
    sikayetvar.com bu konuda işe yarıyor haberiniz olsun.
    hemen arıyorlar.
  • Beyler ben hattımı türkcellden taşıdım avea'ya bu kampanyaiçin yarın hattım açılıyor banada "KAYIT 1111" gönder sonra "5YUZ yaz 1991" gönder v.s v.s şeyler söyledi çalışan eleman ama burda birkaç mesajı okudum aklım cidden karıştı şimdi benim tam olarak ne yapmam lazım buraya bir arkadaş yazar yardımcı olursa çok çok sevinirim.. açılınca hattım neler yapayım çalışan elemana güvenmedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0yaL

Beyler ben hattımı türkcellden taşıdım avea'ya bu kampanyaiçin yarın hattım açılıyor banada "KAYIT 1111" gönder sonra "5YUZ yaz 1991" gönder v.s v.s şeyler söyledi çalışan eleman ama burda birkaç mesajı okudum aklım cidden karıştı şimdi benim tam olarak ne yapmam lazım buraya bir arkadaş yazar yardımcı olursa çok çok sevinirim.. açılınca hattım neler yapayım çalışan elemana güvenmedim..

Sakınnnnnn...
    Sadece tc yazıp 1991e gonder. Sonra 5YUZ yazıp gonder ama 20tl olsun hattında. Baska bisey yapmak, 19luk paketi almana engel olabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Beyler ben hattımı türkcellden taşıdım avea'ya bu kampanyaiçin yarın hattım açılıyor banada "KAYIT 1111" gönder sonra "5YUZ yaz 1991" gönder v.s v.s şeyler söyledi çalışan eleman ama burda birkaç mesajı okudum aklım cidden karıştı şimdi benim tam olarak ne yapmam lazım buraya bir arkadaş yazar yardımcı olursa çok çok sevinirim.. açılınca hattım neler yapayım çalışan elemana güvenmedim..

Sakınnnnnn...
    Sadece tc yazıp 1991e gonder. Sonra 5YUZ yazıp gonder ama 20tl olsun hattında. Baska bisey yapmak, 19luk paketi almana engel olabilir...

İlk 20 lira yükleyip daha sonra TC yazıp 1991 göndereyim, ardından 5YUZ yazıp 1991'e göndereyim daha sonra kullanabilirim dimi?

Aveadaki görevli arkadaş bana aynen sunları söylemişti. hattı tak 112 ara hat kendine gelsin. KAYIT 1111 yap sonra TC 1991 sonra 5YUZ 1991 yap demişti.

• Hattın acıldıgında iceriginde tl bakiye olucak 2 tl kadar olabilir. 20 sn arama yap.
    Ardından 20 yukle.
    Ardından tcyi gonder
    Ardından 5yuz gonder...

Baska macera deneme keslnlikle. 5yuz dk yalan olmasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hattın acıldıgında iceriginde tl bakiye olucak 2 tl kadar olabilir. 20 sn arama yap.
    Ardından 20 yukle.
    Ardından tcyi gonder
    Ardından 5yuz gonder...

teşekkürler birde ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555 gönderdim forumda bir arkadaş söyledi.
  • quote:

quote:

Hattın acıldıgında iceriginde tl bakiye olucak 2 tl kadar olabilir. 20 sn arama yap.
    Ardından 20 yukle.
    Ardından tcyi gonder
    Ardından 5yuz gonder...

teşekkürler birde ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555 gönderdim forumda bir arkadaş söyledi.

aynen..
  • quote:

SAKIN kayıt 1111'e mesaj atma çok bilen bayi çalışanları yüzünden bende çebelleştim 1 hafta sonra iptal ettim zaten iptal etmeden geçemiyon sakın 1111 gönderme

"ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555 gönderdim" bu ne işe yarıyor banada söyler misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makkas -- 27 Mart 2012; 14:40:55 >

• teşekkürler artık bende genç tarifeliyim.
  • AVEA faturalında, kontorlüye geçip

20 TL yukle.
    Ardından tcyi gonder
    Ardından 5yuz gonder...

Sadece bunları yapıp heryone 500 DK alabilir miyim yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

AVEA faturalında, kontorlüye geçip

20 TL yukle.
    Ardından tcyi gonder
    Ardından 5yuz gonder...

Sadece bunları yapıp heryone 500 DK alabilir miyim yani?

hayır usta alamazsın heryöne 500 için numaranın farklı bir operatörden taşınması gerekiyor. aksi takdirde avea yönüne 1000 dakika heryöne 1000 sms ve 1GB net alırsın. illaki heryöne 500 olanından istiyorsan mevcut avea numaranı önce farklı bir operatöre taşı 90 gün sonra tekrar aveaya taşırsan heryöne 500 den faydalanabilirsin.
  • taraftar hatlarında da aynı tarife var. Onlara geçsem alabilir miyim? Deneyen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.