Şimdi Ara

19'LUK PAKET (H.Y 500DK + H.Y 1000SMS + 1GB İNTERNET) SORUN-ÇÖZÜM-DESTEK-BİLGİLENDİRME !!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
45.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hattımı Trabzoncell Şampiyon tarifeye taşıdım.
    Birkaç gün içinde açılacak.
    Öncelikle bu taraftar hatlarıyla abone olan var mı ?
    Sitede yazdığına göre bir problem yokmuş.
    İkincisi eşime de taraftar hattı aldım.
    20 tl yükledikten sonra
    dakikalar bu 500 den mi düşecek onunla görüşürken
    yoksa tarife içi 2000 dakikadan mı?
  • Hocam tarife degiştirmenize gerek yok tc kimlik nosunu yollucaksınız gerekli numaraya unuttum şimdi tam nosunu olacak.Hattınızda 19 tl bulunsun ama o esnada çünkü direk düşecek...
    quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

bu arada mobil öğrenci tarifesiyle taşımışlar sanırım beni. sözleşmede tarife kısmında M Ö yazıyo. bu durumda önce tarife değişikliği mi yapmam gerekecek. hangi sırayla işlemleri yapmalıyım.

tarife değişikliği
    kısa tel görüşmesi
    20 tl yükleme
    1991 e kayıt mesajı

kafam karıştı yardımcı olacak biri var mı acaba. yarın saat 12 de aktif olacakmış avea hattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adocat

Hocam tarife degiştirmenize gerek yok tc kimlik nosunu yollucaksınız gerekli numaraya unuttum şimdi tam nosunu olacak.Hattınızda 19 tl bulunsun ama o esnada çünkü direk düşecek...
    quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

bu arada mobil öğrenci tarifesiyle taşımışlar sanırım beni. sözleşmede tarife kısmında M Ö yazıyo. bu durumda önce tarife değişikliği mi yapmam gerekecek. hangi sırayla işlemleri yapmalıyım.

tarife değişikliği
    kısa tel görüşmesi
    20 tl yükleme
    1991 e kayıt mesajı

kafam karıştı yardımcı olacak biri var mı acaba. yarın saat 12 de aktif olacakmış avea hattı.

teşekkür ettim dostum. bu paketi aldım ancak paketi aldığımda mö tarifesindeymişim. 60tl gelmedi yüklememde. online işlemlerden geçiş yaptım katlayan tarifeye bundan sonrakilerde gelir herhalde. ama aveaya gelenler kısmından değil avealılardan mı yararlandırırlar bilmiyom tabi görcez artık

• Arkadaşlar bugün itibariyle ilk paket sürem dolmuştu ve tekrar 20 Tl yükledim fakat otomatik çekmedi.Hattımda 20 Tl yüklü gözüküyor. Her seferinde yollamam mı gerekiyor şu kayıt mesajlarını anlamadım,ne yapmamı önerirsiniz ? Bugünde tatile çıkıcam bayi ile uğraşamıyorum

EDİT : KALAN yazıp 1991'e mesaj yolladığımda Genç Paket kaydınız bulunmuyor diyor off bu ne şimdi ? KAYIT yazıp 1991'e yolladım bu mesajdan sonra gelen cevap ''19 TL karşılığında 500 heryöne dk Genç Paket almaak için 5YUZ, Aveaiçi 1000dk almak için BIN yazıp 199 gönderin.'' diyor. Nedir şimdi bu arkadaş biri aydınlatsın ne yapmam gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 1 Temmuz 2011; 12:29:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34
    Arkadaşlar bugün itibariyle ilk paket sürem dolmuştu ve tekrar 20 Tl yükledim fakat otomatik çekmedi.Hattımda 20 Tl yüklü gözüküyor. Her seferinde yollamam mı gerekiyor şu kayıt mesajlarını anlamadım,ne yapmamı önerirsiniz ? Bugünde tatile çıkıcam bayi ile uğraşamıyorum

EDİT : KALAN yazıp 1991'e mesaj yolladığımda Genç Paket kaydınız bulunmuyor diyor off bu ne şimdi ? KAYIT yazıp 1991'e yolladım bu mesajdan sonra gelen cevap ''19 TL karşılığında 500 heryöne dk Genç Paket almaak için 5YUZ, Aveaiçi 1000dk almak için BIN yazıp 199 gönderin.'' diyor. Nedir şimdi bu arkadaş biri aydınlatsın ne yapmam gerek.

2 3 ay kullananlar aciklik getrebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

Arkadaşlar bugün itibariyle ilk paket sürem dolmuştu ve tekrar 20 Tl yükledim fakat otomatik çekmedi.Hattımda 20 Tl yüklü gözüküyor. Her seferinde yollamam mı gerekiyor şu kayıt mesajlarını anlamadım,ne yapmamı önerirsiniz ? Bugünde tatile çıkıcam bayi ile uğraşamıyorum

3 ay kullanan olduğunu düşünmüyorum fakat 2. ayında bu paketi sorunsuz almayı başaran varmıdır cidden merak ediyorum Valla diyecek bişey bulamıyorum, tatilde işime yarayacaktı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nc39

quote:

3 ay kullanan olduğunu düşünmüyorum fakat 2. ayında bu paketi sorunsuz almayı başaran varmıdır cidden merak ediyorum Valla diyecek bişey bulamıyorum, tatilde işime yarayacaktı

EDİT: KAYIT yazıp 1991'e gönderdim demişim yanlış olmuş..!! TC NO. yazıp 1991'e gönderdiğimde '19 TL karşılığında 500 heryöne dk Genç Paket almaak için 5YUZ, Aveaiçi 1000dk almak için BIN yazıp 199 gönderin.'' bu mesaj geliyor.

EDİT 2: 5YUZ yapı 1991'e gönderdim 2. paketide aldım. Lan Avea ben sana ne diyim çek işte otomatik şu parayı. Bide farklı bişey çıkartmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 1 Temmuz 2011; 13:00:47 >

• arkadaşlar bugün geçiş işlemim bitti. avea bayisi'ndeki görevlinin katlayan tarife'yle bunu kullanamazsınız demesi üzerine mobil öğrenci tarifesinde geçiş yaptım avea'ya dolayısıyla hediye mediye gelmedi. şimdi tarifemi katlayan tarife olarak değiştirsem bi dahaki ay genç paket'ten yana problem çıkarır mı acaba? bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic_73

arkadaşlar bugün geçiş işlemim bitti. avea bayisi'ndeki görevlinin katlayan tarife'yle bunu kullanamazsınız demesi üzerine mobil öğrenci tarifesinde geçiş yaptım avea'ya dolayısıyla hediye mediye gelmedi. şimdi tarifemi katlayan tarife olarak değiştirsem bi dahaki ay genç paket'ten yana problem çıkarır mı acaba? bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim

ben katlayan tarifeyi kullanıyodum. 2 gün önce 30tl yükledim,90 tl geldi. bugünde 1000dk +1gb+1000 sms yaptım. katlayan tarifedeki gelen tl duruyor. ama bi sonraki ay kontor yukledıgımde tl gelir mi bilmiyorum.
  • Geçiş talimatı verdiğim 3 günü geçti hala tık yok. Bu kadar uzun sürüyor mu yav
  • ya bu paket sürüyor mu ?
    sitede göremedim de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilx
    Geçiş talimatı verdiğim 3 günü geçti hala tık yok. Bu kadar uzun sürüyor mu yav

ben 6 günde geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan Demir

ya bu paket sürüyor mu ?
    sitede göremedim de ?

sürüyormuş bende 4.gün içinde geçiş işlemimi tamamlayıp kullanmaya başladım.
  • bu kampanya ne zaman biter?gec kalmiyim
  • sabahtan beri tarifeye geçemiyorum .
    önce 1991 e tc kimlik nosunu mesaj atıyorum . 5yuz ya da bin tarifelerinden birini seçip 1991 e mesaj atmam gerektiğini söylüyor . 1991 e 5YUZ yazıp gönderincede genç pakete geçmek için tckimlik no nuzu 1991 e göndermeniz yeterli diyerek başa sarıyor. resmen kısır döngüye girdi.
    bunun bi çözümü var mı?
  • baska tc ile denednz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur20

sabahtan beri tarifeye geçemiyorum .
    önce 1991 e tc kimlik nosunu mesaj atıyorum . 5yuz ya da bin tarifelerinden birini seçip 1991 e mesaj atmam gerektiğini söylüyor . 1991 e 5YUZ yazıp gönderincede genç pakete geçmek için tckimlik no nuzu 1991 e göndermeniz yeterli diyerek başa sarıyor. resmen kısır döngüye girdi.
    bunun bi çözümü var mı?

Bende de bu problem var , 1 ay sorunsuz kullandim , her yone kampanyasini da iptal etmistim , ama musteri hizmetleri bir sekilde hediye 133 dakika mi ne oldugunu soyluyor , bana iptal etmem icin butun her seyi denettiler olmadi. Sonuc olarak problem ayni.

Kalan yazdigimda kampanya kaydiniz yoktur diyor. TC kimligi 1991 e gonderdigimde , 5YUZ ya da BIN yazin diyor , onu yazip 1991 e gonderdigimde ise tekrar TC kimligi 1991 e gonderin yeterli diyor. Bir turlu kayit yapilmiyor

• 2005 ten beri faturasız Avea abonesiyim. Hat başkasının üzerine. Bayiye vs gitmeden bende bu tarifeye geçebilir miyim?
    Birde bu kampanya ile ilgili avea sitesinde ilgili linki verebilir misiniz? Ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca
    2005 ten beri faturasız Avea abonesiyim. Hat başkasının üzerine. Bayiye vs gitmeden bende bu tarifeye geçebilir miyim?
    Birde bu kampanya ile ilgili avea sitesinde ilgili linki verebilir misiniz? Ben bulamadım.

- Numara tasima ya "HY 500 dk + HY 1000 sms + 1gb net"

http://avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=bkampanya.aveali.faturasiz.19lukpaket
    ---------------------

- numara tasimasiz "avea ici 1000 dk + HY 1000 sms + 1 gb net"

http://avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/konusmanetsms.shtml?pagemenu=bkampanya.konusmanetsms

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 3 Temmuz 2011; 13:03:16 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.