Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

19 inç monitör için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> 19 inç monitör için
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1529 Mesaj
    Samsung957mb kullanıyorum ve çok memnunun .renkleri çok kaliteli ama philipsde sahiden guzel bencede casper alma kardeş.
    |
    |
    casperı inceledim real flat değil. bombeli ekranın üzerine düz cam çekmişler flat diye satıyolar.nasıl iştir anlamadım.ya alında 957mb ler benim de çok hoşuma gidiyo ama renk olayı.beyaz olduğu için pek ilgilenmedim.ama ille siyaholacak diye adi bi monitör almak aptallık.philiplerinde çok çeşidi var 109e ler 185$+kdv , 109p4 ler 330+kdv civarı.lg ler nasıl siyah olanları var mı acaba?
    |
    |
    2740 Mesaj
    Samsung957mb kullanıyorum hiç bi sorunla karşılaşmadım
    |
    |
  • Yarbay
    3081 Mesaj
    samsung 997df al çok güzel
    |
    |
    i5 7600K | MSI Z270 TOMAHAWK | NZXT Kraken x62 | MSI GTX1080 GAMING X | 8GB GSKILL RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 | Corsair 120GB Force LE SSD | WD 1 TB Caviar Blue | Corsair CX750M | NZXT S340 Elite | ASUS 24" VG248QE 144hz | Logitech G710 | SS Rival 100 | SS Siberia 650 | SS QCK Heavy
  • Binbaşı
    1620 Mesaj
    bende 17`` casper falt var görüntüsüdegayet güzel tavsiye ederim
    |
    |
    |
    |
    SAMSUNG - 80 GB SATA
    ASUS - 128 MB 9600XT TVD
    19 SAMSUNG - 997DF
  • Yarbay
    8309 Mesaj
    beko, casper, vestel monitörler alınmaz... alırsanız neden alma dediğimi anlarsınız.samsung ve phlips dururke diğerleir alınmaz.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: HYDRA

quote:

Orjinalden alıntı: -spawn-

quote:

Orjinalden alıntı: kingpascal

19'' dedin mi tek cevap var bence Samsung957mb

kesinlikle.
    yaw ben bakıyorum da sanki tüpü flat değil gibi görünüyor. alt köşelerde biraz eğim var gibi. bizim montör tam flat mı?

tabiki değil sahte flat diye tabir edilir onlar önünde cam var aslında hepsinde cam var ama samsung un alt tarafı oldukça bombeli

gerçek 19" flat istiyosanız samsung 959NF(natural flat) yi öneririm..eğim falan yok düm düz + 160hz alabilirsiniz düşük çözünürlükte 1280*1024 de 85 hz oyun için düşünüyorsanız bu değerler önemli..
    |
    |

• Teğmen
    183 Mesaj
    ilginç bi teorem sony için görüntüleme sistemlerinden anlamıyan marka öncelikle sony benim kanımca en iyi görüntü alabileceğiniz markadır bunu samsung nec philips vs..izler..her markanın normal ve iyi modelleri mevcut sonynin G serisi modelleri şuan alabileceğiniz en iyi crtlerden biridir..kaldı ki tasarım olarakta sony nin üstüne marka yoktur bence..fiyatlarına gelince bu kadar pahalı olmasının en önemli nedeni "ismi"..

quote:

Orjinalden alıntı: radaR

sony kesinlikle önermiyorum.görüntüleme sistemlerinden hiç anlamayan bi marka piyasada nasıl bu kadar pahalıya satılıyor anlamıyorum.diğer markalara bakın for example;samsung,philips,LG
    |
    |

• Teğmen
    189 Mesaj
    ucuz ve yerinde garanti veren vestel öneririm.bende siyah 19' var.çok memnunum.bright özelliğide var.en iyi fiyatta eksenbilgisayarda.nakite indirimde yapıyolar.
    |
    |
    valla casper almada ne alırsan al kardeş.bu,philips olur,samsung olur Lg' de olur.o kadar paraya casper yazık derim
    |
    |
    samsung, philips, hyundai gayet güzellsS
    |
    |
    philips 109 e ler nasıl fiyat / perforans
    |
    |
    |
    |
    P4 2600 MHZ - Gigabyte SIK1100 875P - Gigabyte ATI 9800 Pro- 512 Kingston DDR- 120 GB WD HD - Samsung Syncmaster 957mb -Creative Audigy2 ZS - Creative Megaworks 550 - Alcatel Speed Touch 510 Router - Philips CD RW - Pioneer DVD-Rom -Asus CD Rom - Aopen H600B (400 Watt)
  • Yarbay
    5960 Mesaj
    abi casper diye markamı var kesin bashka bir firmaya yaptırıyodur...sen en iyisi adam gibi bir marka al (philips)
    |
    |
    samsung 957mb tek geçer ve diğerlerine nal toplatır diyorum
    |
    |
  • Yarbay
    4541 Mesaj
    samsung veya lg
    ben bilgisayar toplarken hangisi alsam die karar veremedim
    gittim 19" lcd sony black aldım
    |
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj
    PHILIPS 109 B6 gerçekten mükemmel bir monitör deli bir_ey
    |
    |
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.