Şimdi Ara

19 inç monitör için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba casperin 19 inç flat monitörü sizce nasıl.gerçekten flat.tam düz ekran.ama görüntü kalitesi olarak yorum yapamıcam.fiyatıda 320 milyon civarı.sizce almalı mıyım?yoksa hangisini önerirsiniz?

• bilmiyorum ama kendim phılıps 19 inc kullanıyorum çok mükkemmel casper dende ucuz olacagına 2 aynı kalite belki daha iyi olacagına inanıyorum
    -benim görüşüm tabii

saygılar
  • philips ama modeli ne 19" de de çok farklı modeli war.ayrıca flat mi?
    bide bana siyah lazım sorunda orda zaten
  • casper alma bence phılıps al vestel bıle alsan yerınde garantı olayı var casper senı uzer
  • Yaklaşık 350 ytl+kdv ye hyundai alabilirsin. Bende bir onceki model olan q910 var memnunum. Simdiki q 995 olsa gerek. Bi dusun istersen.
  • 19'' dedin mi tek cevap var bence Samsung957mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinGpAsCaL -- 20 Aralık 2004, 20:15:00 >
  • yusufcum benim monitoru biliyon philips in emektar 14 inc monitoru 7 yıl oldu tık yok ben derimki philips al,bende su aralar monitor alcam 17"philips flat veya 17"LG flant almayı dusunuyom....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingpascal

19'' dedin mi tek cevap var bence Samsung957mb

kesinlikle.
    yaw ben bakıyorum da sanki tüpü flat değil gibi görünüyor. alt köşelerde biraz eğim var gibi. bizim montör tam flat mı?
  • bosver ya napcan casperi
    almısken iyi bişey al
    filips 109p4 mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: -spawn-

quote:

Orjinalden alıntı: kingpascal

19'' dedin mi tek cevap var bence Samsung957mb

kesinlikle.
    yaw ben bakıyorum da sanki tüpü flat değil gibi görünüyor. alt köşelerde biraz eğim var gibi. bizim montör tam flat mı?

tabiki değil sahte flat diye tabir edilir onlar önünde cam var aslında hepsinde cam var ama samsung un alt tarafı oldukça bombeli
  • monitörümü siyah almam gerektiği için alternatiflerimde kısıtlı oluyo.
    ama hyundainin siyah monitörü var.bi de siyah 19" monitör bilen varsa söylüyebilir mi?
  • gERÇEK FLAT VE MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ İSTİYOSAN PHILIPS P4 GEÇEN HAFTA 19" İNİ ALDIM ÇOK MEMNUNUM
  • flat tarzda kolay kolay bozulmuyor ama tek tez avantajı gözleri yorması

samsung yada lg gibi üstün performansı yok casperin yurtdışında yaptırdığı monitor liteon ayarında

vestelden biraz üstün
  • bende philips 109P kullanıyorum. gerçekten çok güzel bi monitör ama siyahları yok bunların..
  • peki arkadaşlar benim istediğim siyah monitör.bu konu hakkında tavsiyeleriniz olmucak mı?
    monitör olarak siyah renkli 19" monitör üreten yokmu casper ve hyundaı dışında
  • Flat monitör kullanmadığım için ne gibi bir avantajı var göremedim. Ben 19" Sansung 955B kullanıyorum. Hem ucuz hem de kaliteli. Tavsiye ederim...
  • sony nin de olması lazım...
  • sony=money
  • sony kesinlikle önermiyorum.görüntüleme sistemlerinden hiç anlamayan bi marka piyasada nasıl bu kadar pahalıya satılıyor anlamıyorum.diğer markalara bakın for example;samsung,philips,LG
  • quote:

Orjinalden alıntı: GORGEOUS

sony=money

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.