Şimdi Ara

19. DH Sarki Yarismasi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
2
Favori
8.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaslar 2012 yazindan beri keyifle surdurdugumuz Sarki Yarismasi'nda 19. yarismaya geldik. bende bu yarismanin mudavimlerinden biri olarak 19. DH Sarki Yarismasi'ni gururla baslatiyorum

kurallarda degisiklik yapmak istiyordum ama pek kurcalamak istemedim. fakat yinede asagidaki yaziyi okurken sikilirsiniz diye linki veriyorum belki dinleyen cikar

www.youtube.com/watch?client=mv-google&gl=TR&hl=tr&v=kXhy7ZsiR50&nomobile=1 [ video koymayi bilmiyorum ]

Bu yarismada 35'in ustunde katilim sayisi olursa bir onceki yarismada ilk 10'a girenler direk finale cikacak. Diger 25 kisi icin bir yari final duzenlenecek ve en cok puani alan 10 kisi finale kalacaktir.

Eger ki katilim sayisi 25'in altinda olursa tek asamali, 25-35 arasinda olursa onceki yarismadaki ilk 5 e girenler direk finalist olacak kalanlar arasinda yari final duzenlenecektir.

anladiginizi farz ediyorum

bunla devam edebilirsiniz
    www.youtube.com/watch?v=iPyRlAQXLgc

Yarışmaya Katılım Şartları
    Yarışmaya katılan herkes yarı finallerde ve finalde belirtilen kurallar ve açıklamalar içerisinde oy kullanmak zorundadır. Bu nedenle yarışmaya katılıp şarkı dinleyecek vakti olmayanların/oy kullanmayacakların katılmaması rica olunur. Oy kullanmayan herkes Kara Liste 'ye alınır. Kara Liste'deki hiç kimse yarışmalarda yer alamaz.

Yarismaya ilk katilanlar veya devamli katilanlar bana haftaya cumaya (10 Mayis) kadar pm ile sarkilarini ve youtube linklerini bildirsinler
    Daha once bu yarismada kullanilmis sarkiyla yarismaya katilamazsiniz. Katildiginiz sarkilar 6 dk dan uzun olamaz.
    Kullanilan Sarkilar : forum.donanimhaber.com/m_65873388/mpage_1/f_/key_/tm.htm

Kara liste : forum.donanimhaber.com/m_63248105/tm.htm

Ve son olarak konu uzerinden aciklanana kadar sarkilarinizi hicbir yerde paylasmayiniz.

Gecen yarismada kazanan sarkiyla (ben kazandim ehehe ) sozlerimi noktaliyorum. Anlamadiginiz yerleri sorabilirsiniz
    www.youtube.com/watch?v=av_UiOzUhlg

Umarim keyifli bir yarisma olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılacak tüm yarışmalara iyi şanslar dilerim. Ben bu defa yer edinmeyeceğim ama ister istemez ilişiğim olacak. Katılan şarkı listesini, kara listeyi ve canlı yayını düzenlerken yine olayların ortasında olacağım.
  • bende ara vermeyi düşünüyorum bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu ilk kez farkediyorum bu seferkine bende katılmak isterim katılımlar başladımı yani şu an direk olarak pm ile müziği atabiliyormuyuz.
  • Katılayım bakalım bu sefer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Konuyu ilk kez farkediyorum bu seferkine bende katılmak isterim katılımlar başladımı yani şu an direk olarak pm ile müziği atabiliyormuyuz.

atabilirsin tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

bende ara vermeyi düşünüyorum bakalim

bana garezin mi var haju bi yarisma duzenledik onada katilmiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: A Moonwalker

quote:

seni mi kuracaguk haju gideyim aynurcugumun albumunu biraz kurcalayayim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A Moonwalker

quote:

seni mi kuracaguk haju gideyim aynurcugumun albumunu biraz kurcalayayim

aynur demisken aklima geldi, zamaninda aynur aydin'in bir foografini paylasmistim konu disinda ban yemistim

• Epey oldu katılmayalı ya. Ben de yeni bir parça ile aranızda olacağım. Ayrıca iddialıyım
  • şarkımı gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

şarkımı gönderdim

nerde
  • yolladım

• Ben de katılmayı düşünüyorum bakalım .

Ekleme: 6 dakikayı 19 saniye geçiyor seçmek istediğim şarkı. Kabul edilemez mi ?

2. Ekleme: Şarkıyı değiştirdim, yolluyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreus -- 5 Mayıs 2013; 13:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Ben de katılmayı düşünüyorum bakalım .

Ekleme: 6 dakikayı 19 saniye geçiyor seçmek istediğim şarkı. Kabul edilemez mi ?

2. Ekleme: Şarkıyı değiştirdim, yolluyorum .

yok haju o konuda katiyiz 6 dk yi gecmicek

• Çok sevdiğim folk metal tarzında gaz bir şarkıyla katılacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Where Dead Angels Lie -- 5 Mayıs 2013; 13:51:48 >
  • Aldığım karara göre bundan sonra sadece klasik, klasik-modern parçalarla katılıyorum. Ne kadar sevilir bilemem ama.
  • Ben katılmayacağım herkese bol şanslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

Aldığım karara göre bundan sonra sadece klasik, klasik-modern parçalarla katılıyorum. Ne kadar sevilir bilemem ama.

hindi zahrayla katil 48 puanin benden

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.