Şimdi Ara

19-20 ekim Gratis indirim (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
10
Favori
51.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısınız.Düzelttim.Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Justcavalli iyiymiş hakikaten. indirim devam ediyor mu? Just cavalli için teyzelerle yanık çorap kokulu sıraya girmeye razıyım.
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Cavalli'de şu fiyat daha iyi sanırım. Hem de 90 ml.

19-20 ekim Gratis indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sekizbuçukçekirdek

Beyoğlu Zencefil Aromalı Gazozun lezzetini çok severim. Şeker pancarı kullandıklarını iddia ediyorlar. Glikoz şurubu kullanmamaları da tercih sebebim. Gratis indirimini duyunca aklıma ilk gelen zencefil aromalı gazoz oldu. Zaten her yerde satılmıyor.Koşa koşa gittim Gratis'e.Dolaptaki iki gozozu da aldım.Sıranın ucunu bulmak gazozu bulmaktan daha zordu.Sıranın ucunu taa ebesinin şeyine koymuşlar. Sırada beklerken gazozun birini actım, içtim.Ohhh çok iyi geldi.Sırada ilerlerken, dört sene önce Avrupa seyehatimden dönerken aldığım bir Just Cavalli parfümle karşılaştım.30 milimlik mik kadar parfümün etiketinde 89 TL yazıyordu.Kasada 79.5 TL dediler.Almadım.Yine her yerde bulamadığım elmalı ve yeşil çay özütlü şekersiz bir içecek ile karşılaştım.Ne kadar varsa aldım.Sırada beklerken içinde alüminyum tuzu olmayan hassas ciltlere uygun Sebamed deodorant ile karşılaştım.Onu da aldım.Son zamanlarda yeni bir şampuan görüyordum piyasada.içeriğinin % 90 doğal olduğunu iddia ediyor ve sınırlı işlem görmüş şeyler varmış içinde.Islak mendil, diş ipi, diş macunu, diş fırçası, tıraş bıçağı, burun bandı falan derken sıra bana gelmişti.0,95 kuruşa bi şişe gazoz alacakken bir sürü şey alıp 248,25 TL ödedim.Biraz hararet bastı.Bi gazoz daha içtim ferahladım.Yakınlarda olan varsa gazoz ısmarlardım ama bitti.Şampuan hala var ama

Efsane be... Gratis indirimini duyunca akla ilk zencefilli gazozun gelmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr jingles -- 21 Ekim 2018; 23:35:54 >

• quote:

Haklısınız.Düzelttim.Teşekkür ederim.
    Rica ederim.. Ha bu arada zencefil aromalı gazozun hiçbir numarası yokmuş bunu öğrendim, tadı klasik gazoz ile nerdeyse aynı, hiçbir fark tadamadım.. Belki de sadece aroma olduğu içindir..
  • erturk unal kullanıcısına yanıt
    Sizin verideki fiyat çok iyi.Fakat 415 ₺ nin % 70 indirim 53,75 değil 124,5 yapar.Ya indirim oranını hatalı girilmiş ya da indirimli fiyat hatalı girilmiş.Şimdi fiyat 169 ₺ ve stokta gözükmüyor.Sizin verideki fiyattan stokta olsaydı her şekilde sipariş girerdim.Nasıl olsa Watsons'a girecekti

19-20 ekim Gratis indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekizbuçukçekirdek -- 22 Ekim 2018; 0:4:24 >

• Şimdi top yekünde. Yekün mücadeleye verdi. Mücadele rakibini çalımladı ve nefis bir arapasıyla topu enflasyonla buluşturdu. Enflasyon kaleciyle karşı karşıya.Vurursa gol olur. Vuruyooorr veee aut...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockinlife -- 22 Ekim 2018; 0:4:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Decathlon indirimine nasıl sahip oluyoruz acaba

• Arkadaşlar Just Cavalli isteyen varsa 90 mL'sini satıyorum 130 TL'ye açılmamış kutusunda faturalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mevzuyu araştırdım ama bulamadım.Şehir efsanesi falan mı acaba..Bir bilen yeşillendirirse iyi olacak.Watsonda 53 liraya düşen Cavalli kaçtıktan sonra bi de decatlonda 10 liraya düşen pilates topu falan kaçmasın.

• quote:

Bu mevzuyu araştırdım ama bulamadım.Şehir efsanesi falan mı acaba..Bir bilen yeşillendirirse iyi olacak.Watsonda 53 liraya düşen Cavalli kaçtıktan sonra bi de decatlonda 10 liraya düşen pilates topu falan kaçmasın.
    cavalliyi 53tl gözlerimle gördüm hocali, gerçek. İndirim çeki kovalarken kaçtı fırsat :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tequilla1984 -- 22 Ekim 2018; 0:47:24 >
  • Geçenlerde konusunu açmıştım parfüm fiyatının inişini filan :)))

• tequilla1984 kullanıcısına yanıt
    Cavallinin dip notaları esmer bir hatunun gözlerine bir gülümsesin yeter.Hocam çok büyük fırsat kaçmış.

• Decahtlon cekinin alt limiti var mi beyler ?

• Genelde %50 ye varan indirimler oluyor hepsinde olmuyor ama kasada gratis karına %10 inidirimli ürünlerde olabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.