Şimdi Ara

19-20 ekim Gratis indirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
10
Favori
51.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TITAN291

Topu topu 6 parça aldım. 75 lira bayılıp geldim.

+ Watsons kart için 2,5 tl almışlar.

edit =(=( kafamı **** watsonsdan alışveriş yapmışım ya =( mağazaya girerken dikkat etmedim.

Alıntıları Göster
    Ahahaha işte bizim milletin fırsatçılığının kısa özeti indirim dediğin an her yere sorgulamadan saldırıyor insanlar neyi kaç paraya almış daha ucuza mi gelmiş yoksa pahalıya mi gelmiş bu aldiklarima ihtiyacı var mi hic sorgulamadan hurraaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stokları yenilemisler

Nivea deep dimension losyon + tras köpüğü 8,45 e

Nivea bw deodorant+saç spreyi 6,45 e

Dün aldığım 2 ad Nivea bw deo+terlik 13,0 TL ye aldım.

Çek kazandan da Nivea deolar icin 2 adet 30 TL lik de Decathlon çeki aldım.

19-20 ekim Gratis indirim

• Nivea tiras jeline baktim. 9 kusurdu yanlis olmasin. 7 liraya hepsiburdada bulunuyordu ara ara. Bir de proglideler ucuz degil.

• Bu arada migrosta onumuzdeki gunlerde agiz bakim urunlerinde 1 alana 1 bedava var. Kaciranlar uzulmesin.

• 10 liraya düşmüş 2 paket aldım.

• deotak ve sebamed roll on fiyatlari kaca dusmus bilen varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Stokları yenilemisler

Nivea deep dimension losyon + tras köpüğü 8,45 e

Nivea bw deodorant+saç spreyi 6,45 e

Dün aldığım 2 ad Nivea bw deo+terlik 13,0 TL ye aldım.

Çek kazandan da Nivea deolar icin 2 adet 30 TL lik de Decathlon çeki aldım.

Aldığınız veya bulduğunuz ürünler diyeyim her mağazada olmayan ürünler. Yani bir nevi şansınıza olmuş. Yine de ihtimali olan bir şey için o kadar kadının, karmaşanın, bağırışın çağırışın, hengamenin ve kavganın olduğu yerde yarım saat de sırada beklemek bana mantıklı gelmiyor. Hayırlı olsun ürünleriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Aldığınız veya bulduğunuz ürünler diyeyim her mağazada olmayan ürünler. Yani bir nevi şansınıza olmuş. Yine de ihtimali olan bir şey için o kadar kadının, karmaşanın, bağırışın çağırışın, hengamenin ve kavganın olduğu yerde yarım saat de sırada beklemek bana mantıklı gelmiyor. Hayırlı olsun ürünleriniz.

Alıntıları Göster
    Hiçbir şekilde aramadım. Sahada çalışırken gördüğüm tek bir Gratis mağazasına girdim, sırada da 5 kişi vardı o kadar da bekleyim dedim aldım çıktım.

Vakit nakittir ve çoğu şeyden önemlidir. Sonuçta %50 indirim tonla bişey almaktan sonra 30-40 TL indirimli almak için o kadar yağma yapan, sıraya girenleri kesinlikle bende anlamıyorum .

• Bu yüzden satılan ürünlerin ucuz olmaması bazen iyidir . Sıra bekleme , kavga, karmaşa , adım atacak yer olmaması vs vs . Düşünsenize tüm marketlerin böyle olduğunu . Cinayet bile çıkar kasa sırasından . O yüzden bu olaydan örnek alın ve halinize şükredin . Yağmalamak tüm dünyanın geninde olan birşey . Yağmacıları durduran şeylerden biri fiyat biri kanunlar .

Not: 2 fazla veririm kafam rahat spor .

• Kucukyali minibus caddesindeki gratise girdim. Icerde 100 un uzerinde insan vardi. Birkac parca urun icin böyle bir izdihama girmek akıl karı degil. Urun almadan çıktım mağazadan

• 19-20 ekim Gratis indirim 19-20 ekim Gratis indirim

Marmarapark gratis
    Insanlar çıldırmış. Kasa kuyruğunun başı sonu belli değil. Başlamadan biten bir fırsat oldu benin için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLNIGHTMARE

Marmarapark gratis
    Insanlar çıldırmış. Kasa kuyruğunun başı sonu belli değil. Başlamadan biten bir fırsat oldu benin için
    Şu elinde kartonla alan teyzeye çok güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Şu elinde kartonla alan teyzeye çok güldüm

Alıntıları Göster
    teyze mi? yaş kaç?

edit: haa sonradan gördüm önce öndeki kadının kartonunu gördüm dedim ne teyzesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 20 Ekim 2018; 12:13:27 >
  • Hafta sonu AVM'de işim varsa erkenden gider hallederim. Bugün bir kaç ürün değişimi için 10:02'de içeri girdim ve Gratis doluydu. Alışveriş yaptığım mağaza çalışanı dün saat 21:55 gibi insanlar koşa koşa içeri alışverişe giriyordu dedi. Daha önce de %50 indirim yaptığını gördüm ama böyle bir kalabalığı ilk defa görüyorum. Normalde bizim mahallede bulunan Gratis mağazası kampanyalarda çok sakin olur ama geçerken göz ucuyla baktım, o bile doluydu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş niye hakaret ediyorsunuz ki insanlara? bu krizde tam % 50 olmasa da yapılan güzel bir indirim var. millet salak değildir. kozmetik diyip küçümsüyorsunuz belki ama çalışan kadınlar için zaruri ihtiyaç gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19-20 ekim Gratis indirim

edit: başakşehir, metrokent mağazası. ufak bir mağaza o yüzden sıkışıktı, yarım saat kadar da sıra bekledim dün akşam. benim gibi sürekli indirim takip edemeyen amatör sıcak fırsatçılar için büyük nimet. mecbur alınacak ürünlerden adetli alınca anlamı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everblack -- 20 Ekim 2018; 13:30:2 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Ne zman tarih bellimi

• yam yam dolu içerisi 10-20 lira kar için gitmeye onlarla muhattap olmaya değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

Topu topu 6 parça aldım. 75 lira bayılıp geldim.

+ Watsons kart için 2,5 tl almışlar.

edit =(=( kafamı **** watsonsdan alışveriş yapmışım ya =( mağazaya girerken dikkat etmedim.

Alıntıları Göster
    Hocam yani o kadar uzaksın:)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.