Şimdi Ara

19.000 TL ye kadar araç tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bio technolog

Teşekkürler yorumunuz için şuan çocuğum yok ama yakında olacak nasipse :) eşimin ailesi ile birlikte yaşamayı düşünüyorum kayınpeder 120 kilo birde çocuk olursa 5 kişi binemeyiz o araca

Aile aracı olsun diyosan, hız keyif sürüş konforu aramıyosan clio al. Yada ikisi bir arada olsun diyosan opel vectra al. 17 liraya güzel vectralar var.
  • quote:

Dediğiniz aracın piyasası 27 ye ancak temizini bulabilirim ölüleri 20 den başlıyor

Sahibindende 27 bine 6n2 nin ilanı bile yok,nereden vardınız bu kanıya ? Piyasası 20-22 bin arası olan bir araç zaten,19 bine pazarlıkla rahatlıkla indirebilirsiniz.Tabi temizlik derken km kastetmiyorsanız,çoğu 100 bin ila 200 bin km yapmış araçlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşımda vardı ara sıra kullandığım bir araç o paraya alacağım bir roland caros bana masraf açar diye düşünüyorum

bi arkadaşım aldı 18 e temizdi bulabilrsin sende
  • quote:

Volvo motor korkarım açıkçası alamam

Hocam o paraya verdiğin paranın hakkını hem donanım , hem güvenlik hem rahatlık açısından bende laguna 1 i öneririm. 99 modele kdr 2.0 140 bg. olanlar volvo motor , bir miktar yağ eksiltir ama lpg ye tam uyum sağlar ve müthiş bir yakıt ekonomisi sunar. Döküğüne denk gelirsen ekonomik olarak üzer ama temizini bulabilirsen keyifle binersin.

Volvo motordan endişen varsa , hani parça maliyeti vs. açısından 2000 ve sonrası 2.0 lar reno motor , bu motorsa sağlam , lpg uyumu tam ve güçlü motordur. Laguba donanımlıdır , yol tutuşu iyidir. R19 a albeaya bineceğime lagunaya binerdim şahsen. Bol şans kardeşim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, iyi forumlar. Aracım ilandadır. Eğer ilgilenirseniz pazarlık yapabiliriz ama öldürmeyelim olur mu bende insanım :)https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2001-model-1.6-rxt-xenonlu-guzel-jantli-yakisikli-437396957/detay/ Diğer forumdaşların da yorumlarını bekliyorum. İyi kötü pahallı ya da şu bu vs. Tekrardan herkese iyi forumlar.
  • Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    Hususi varken nedem kamyonet alim ki

Kronik olarak yazılım atıldıgı icin üst ve alt beyinleri sıkıntılı onlarda malum pahalı yükledikleri icin dayanamayıp turbo patlatan veya patlak oldukları icin motor arızası veriyorlar yoksa kronik degil :)

Kazasız belasız temiz binilmesi dilegiyle

• Elbirkivanc E kullanıcısına yanıt
    Hocam sakın üstünüze alınmayın sizden önce bunu bizim burda Bursa'da Apaçi diye tabir ettiğimiz kişi tarafından kullanılmış anlaşılan yaylar sağlam bile olsa bırak yayı ya hersey kusursuz olsun piyasasında 30 olsun 10 bine verseniz dahi almam ilanlara bakarken yaylar kısa - farlar zenon direksiyon değişik abart egzoz bagajda ses sistemi varsa bunlardan birtanesi bile olsa yeter direk geçerim şehir birde Ankara bu tarz insanların en yoğun olduğu yer Bursa'da da azımsanamayacak derecede çok var bu tiplerden ve bu insanların kullandığı hatta dokunduğu araçtan hayır gelmez.

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için şuan kafamda Renault Laguna 1 - Toyota Carina E - Opel Vectra CD Oturdu gibi Biraz daha kafa yorucam D segmentteki araçlara ve karar vereceğim .

• Donanım olarak vectra ve carina elektroniksel konfor adına lagunanın gerisindedir. Dolayısı ile lagunaya görede daha az sorun çıkaracak araçlardır. Rahatına düşkünsen, laguna. Sorun riskinden çekiniyorsan diğerlerine bakabilirsin

• bio technolog kullanıcısına yanıt
    hahaha haklsınız :D
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Carina nın parçaları daha pahalı Vectra CD ye göre internetten baktım biraz ve Vectra nın piyasası çok hareketli sizcede parça fiyatları dahamı ucuz Vectra nın

• Tata vista. 1.3 multijet motorlu gayet sağlam ve donanımlı bir araç, 19 bine gayet temizini bulabilirsiniz, 2011 model 4 cam otm klimalı vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: CilginForumcu

Hususi varken nedem kamyonet alim ki

Kronik olarak yazılım atıldıgı icin üst ve alt beyinleri sıkıntılı onlarda malum pahalı yükledikleri icin dayanamayıp turbo patlatan veya patlak oldukları icin motor arızası veriyorlar yoksa kronik degil :)

Kazasız belasız temiz binilmesi dilegiyle

Aradaki fiyat farkından olabilir mi? 25-30 arası otomobil.. 13-19 arası kamyonet.

ben kendi aracımı sattım 24 civarına, 13.5'ede 24liralık araçtan kat kat daha konforlü ve hızlı giden bir araç aldım, kalan paranın bi kısmını aldığım aracın konforuna diğer kısmıda ödemelerime gitti.

tabikide maddiyat konusunda sıkıntı yoksa, kamyonetle falan uğraşılmaz. f/p olarak mükemmel bir araç

• Dün 2000 model peugeot 206 1.4 xr benzinli beyaz klimasız orjinal 116bin km de aracı 16650TL ye sattım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyfiican kullanıcısına yanıt
    Piyasası yok Tata ya bizim burda insanlar farklı gözle bakıyor 19 a aynı motora sahip Albea tercihim olurdu çalıştığım yerde bir arkadaşın tatası vardı 6ay satamadı 15 e aldığı arcı 12 ye verdi anca sattı bayada temizdi

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    Klimalı olsa kaça satardın

Hocam vectra cd yi 15 sene kulalanmistik yol tutusu ve performansı sahane elektronik 1-2 sorun yasamistik ama bagimlilik yapti bizde suan insignia var ancak vectrayı da özlüyoruz facebookda ki vectra b grubuna uye olup arastirmanizi daha cok bilgi sahibi olmanızı oneririm parcalari gercekten bulunuyor ve fiyatlari normal ancak yansanayi elektronik parcalar (krank ve egzantri sensensoru gibi kronik sorunu var )da orninal takilmasini tavsiye ediyorum kliması na bakın bazıları bakimsiz oluyor bizimki buz gibi yapiyordu ve polen filtresi oldugu icin daha saglikli 4disk fren ve abs standar vectralarda ayrica tc yani cekis kontrolde 96 yilindan beri vectralarda standarttir .

• Eğer gençsen Honda İntegra derim. aracın yaşı var ama 1.8 motor lpgli kullan araç uzayıp gidiyor. 17 18 e temizlerini bulursun.
    Tata indicadır o, vista bi tane beğendik dayım için, aradım ilan sahibini abi yarım saat önce sattım dedi :) vistalar ciddi anlamda kaliteli araçlar, yerden yüksek, 1300 kg, çift havayastığı vs. Standart, görmeden karar vermeyin derim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.