Şimdi Ara

19.000 TL ye kadar araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazaryazarokur kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler parça fiyatlarına bakmam lazım genel olarak aklımda şuan

• temiz 2006 opel corsa aldım. 14.500TL ye 1.3 cdti kamyonet. Clio aracımı satmıştım. Cliodan sonra opel corsa bana ferrari gibi geldi. Çok keyif alıyorum sürmekten.

kamyonetler ucuzdur hemde keyifli araçtır. Muanesi seneliktir ve vergisi diğerlerinden yüksektir. ben 800Tl vergi 1000Tlde sigorta ödedim. ama buna defalarca değdiğini anladım. cliomdan kalan paramlada (24e verdim) hem döşemeler, hem çelik jant, araç aksesuarları vs alıyorum, birazda para bırakıyorum kendime.

Hiçte pişman değilim. Tabi benim aracı aldıgım fiyat uygun, sıkı pazarlık yapman lazım. ve aracın yazılımsız olması yani kara duman vs atmaması lazım.

1.7 alma hem vergisi 1400 hemde kronik motor arızası var.

ufak olduğuna aldanma(1.3) kaymak gibi gidiyor. 5 vites 3000bin devirde 130 görüyorum :) hızlanması turbodan dolayıda çok kolay. benim araç tek kapı çok sorun etmeyeceksen tek kapı corsa alıp güzel güzel arabaya binersin, çünkü o paralara temiz ve konforlu araç bulman çok zor. 30bin tl değerinde konforu 15bin tlye alıyosun. arka koltuğa binerken vs sorun olmuyo sanki sürekli arabadan in bin yapıyosun 1 kere biniyosun 30 saniye sürer arka koltuğa birinin binmesi inmeside 30 saniye. genelde tek veya iki kişi kullanıyosun zaten aracı.

mutlaka deneme sürüşü yap, araç alıp sonradan corsaya binersin üzülürsün bunu almadığına.

Kendi aracımıda satmıyorum yanlış anlama :)
  • 1.3 multijet değilde 1.2 tertemiz albea bulunur. 1.4 sümbülde bulunur

• bio technolog kullanıcısına yanıt
    Güncel piyasadan haberim var. 5 kapı istediğinizi okumamışım kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için şuan çocuğum yok ama yakında olacak nasipse :) eşimin ailesi ile birlikte yaşamayı düşünüyorum kayınpeder 120 kilo birde çocuk olursa 5 kişi binemeyiz o araca

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bilim Adami

temiz 2006 opel corsa aldım. 14.500TL ye 1.3 cdti kamyonet. Clio aracımı satmıştım. Cliodan sonra opel corsa bana ferrari gibi geldi. Çok keyif alıyorum sürmekten.

kamyonetler ucuzdur hemde keyifli araçtır. Muanesi seneliktir ve vergisi diğerlerinden yüksektir. ben 800Tl vergi 1000Tlde sigorta ödedim. ama buna defalarca değdiğini anladım. cliomdan kalan paramlada (24e verdim) hem döşemeler, hem çelik jant, araç aksesuarları vs alıyorum, birazda para bırakıyorum kendime.

Hiçte pişman değilim. Tabi benim aracı aldıgım fiyat uygun, sıkı pazarlık yapman lazım. ve aracın yazılımsız olması yani kara duman vs atmaması lazım.

ufak olduğuna aldanma(1.3) kaymak gibi gidiyor. 5 vites 3000bin devirde 130 görüyorum :) hızlanması turbodan dolayıda çok kolay. benim araç tek kapı çok sorun etmeyeceksen tek kapı corsa alıp güzel güzel arabaya binersin, çünkü o paralara temiz ve konforlu araç bulman çok zor. 30bin tl değerinde konforu 15bin tlye alıyosun. arka koltuğa binerken vs sorun olmuyo sanki sürekli arabadan in bin yapıyosun 1 kere biniyosun 30 saniye sürer arka koltuğa birinin binmesi inmeside 30 saniye. genelde tek veya iki kişi kullanıyosun zaten aracı.

mutlaka deneme sürüşü yap, araç alıp sonradan corsaya binersin üzülürsün bunu almadığına.

ruhsatta kamyonet yazında vergi 1000 tl mi oluyor ? ,4 kapı olsa ne olacaktı ?
  • 300tl verecektin kamyonet yerine otomobil yazsaydı belki230 tl.

• accent era veya getz 1.4 + lpg taş gibi motor taksilerin vazgeçilmezi, sorunsuz ve parçası bol

• quote:

temiz 2006 opel corsa aldım. 14.500TL ye 1.3 cdti kamyonet. Clio aracımı satmıştım. Cliodan sonra opel corsa bana ferrari gibi geldi. Çok keyif alıyorum sürmekten.

Hayırlı olsun hocam aracınız.

Kaç binde aldınız?

Bir de otomobil ruhsatına çevirme şansı olmuyor mu bunlarda?

• Vectra b kasa 98 üstü 2.0 cd paket alın lpgde 10-13 uzun yolda 8-10 litre yakıyor yani 25-30 kuruslara gezersiniz 4 hava yastığı 500 lt bagaj dijital klima antipatinaj abs v.s simdiki 2010 model araclar kadar doludur parcalarıda ucuzdur her türlü yansanayi cikma ve orjinal parcasi bulunuyor.

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Valla aklıma baya yattı Carina yerine bu daha tutulan ve parçası ucuz ve bol yakıtı aynı Bursa'da oturuyorum meşhur Beşyol'a çok yakınım milyon tane Opel servisi var sorun olmaz herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

Hayırlı olsun hocam aracınız.

Kaç binde aldınız?

Bir de otomobil ruhsatına çevirme şansı olmuyor mu bunlarda?

Teşekkürler hocam.

ben kmye boyaya takılan bi insan olmadığımdan, başkalarının yaklaşamyacağı araçları alabilme potansiyeline sahibim.

işin özü, araç alınıyor 3 senede 300 bin yapılıp sonrasında 40bin km ye düşürülüyor sonra tekrar km yapılıp tekrar düşürülüyor. araçlar tahminlerden daha çok km yapıp göstergede 100-150bin kmde motor yiyor. Kmsinin gerçektende de orjinal olduğuna emin olduğum aracı 300binde de alırım çünkü o araç sorunsuz gider.

aldığım araç 270binde. Motorda üfleme hiç yok, çalışmasında sıkıntı yok. Turbosunda sıkıntı yok ve araç akıyor. Bakımları tek bir serviste yapılmış, arızalarıda tek bir serviste yapılmış. Dökümanlarda KMler tutarlı, başkası bu aracı zor alır tedirgin olur ama ben gönül rahatlığıyla biniyorum çünkü sıkıntısız belki 300bin daha gidecek bu haliyle.

araçta yazılım yok ve hiç atılmamış. Aracı aldıgım kişinin ilanı yoktu zaten, durumları sıkışık diye bi kaç kişiye haber salmıştı, oradan pazarlıkla alındı. Bakımını yapan ustada garantisini verdi ve kefil oldu.

1000 lira masraf attı bana, ustada söylemişti zaten, 1000lira civarında bi masrafı olacak onların değişmesi lazım çocugun durumu yok diye değiştiremiyor diye söylemişti. aynı parçaları kendi ustamda değiştirmek istedim 1800lira fiyat verdi. Ustanın dediği gibi değiştirdikten sonra araç pamuk oldu, şimdi keyifle biniyorum.

otomobile çevirme şansımız yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Bilim Adami -- 15 Mayıs 2017; 14:47:59 >
  • 2001 Polo 1.4 Trendline da bakabilirsiniz,listedeki çoğu araçtan kalitelidir.

• PoloClassic75 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz aracın piyasası 27 ye ancak temizini bulabilirim ölüleri 20 den başlıyor

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımda vardı ara sıra kullandığım bir araç o paraya alacağım bir roland caros bana masraf açar diye düşünüyorum

• Sanal Bilim Adami S kullanıcısına yanıt
    1.7 leride güzel aslında ama hem km oynamaları hemde cok patlak masraflı var temizi bulunabilirse oda alınabilir aslında :)

Yakıt ekonomisi diyorsan şehir ici genellikle seyahat ediceksen twingoda bakılabilir sunrooflu alize hem parcaları uyumlu r9 kango vb.. 13.000₺ maks alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: CilginForumcu

1.7 leride güzel aslında ama hem km oynamaları hemde cok patlak masraflı var temizi bulunabilirse oda alınabilir aslında :)

Yakıt ekonomisi diyorsan şehir ici genellikle seyahat ediceksen twingoda bakılabilir sunrooflu alize hem parcaları uyumlu r9 kango vb.. 13.000₺ maks alınabilir

1.7 kamyonetlerin vergisi 1400 senelik. Kronik motor problemi var diye biliyorum
  • bence 206
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.