Şimdi Ara

18650 pil 2000 mah migros 4.95₺ (powerbank) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
3
Favori
8.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kapağı niye dikkatli açıyoruzki, altı üstü pil değil mi bu ? sanki tnt ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun bende mi bilmiyorum. Kayseride 2 Migros ta da fiyat 9.90 TL

18650 pil 2000 mah migros 4.95₺ (powerbank)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 24 Aralık 2019; 23:43:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Bunlar durduğu yerde bozuluyor çok problemli bir powerbank o yüzden ucuza satılıyordu

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Tehlikeli pil olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 25 Aralık 2019; 8:13:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Bunlar durduğu yerde bozuluyor çok problemli bir powerbank o yüzden ucuza satılıyordu
    Ben 2 tane aldım birinin pilini söktüm diğeride yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Tehlikeli pil olduğu için.
    neyi tehlikeli, bildiğimiz kalem pil değil mi ?

Bildiğimiz kalem pil değil.Lion pillerin yapısı farklı.

• Lazer için alsam iş görür mü pil kalitesi kötüyse iş açar diye korkuyorum aletler pahalı 5tl ye sıcak 18650 en adisi genelde 1-2$ olur...

• Bulursanız alın. Powerbank olarak iş görmez. İçindeki pili başka yerde değerlendirebilirsiniz. Büyük ihtimalle kapasitesi 1000 mah civarındadır. Şurada burada kullanabilir miyim diyenler kullandığınız aletler 3.7 volt ve civarında çalışıyorsa ve fazla akım çekmiyorsa ki maksimum anlık 2 amper üzerini veremez kullanabilirsiniz. Pili alıp delmezseniz zararı olmaz. Kısa devre yapmazsanız zararı olmaz. Youtubetaki videolar bunları yaparsanız patlar diyor siz de onları yapmayın. Yüksek akım çeken cihazlarda kullanmayın. Laptop pillerinden daha alt kalitede pillerdir. Elektronik sigara kullananlar bu pillerin kullanılmayacağını zaten biliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 25 Aralık 2019; 14:22:14 >
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Bu powerbanklar yurtdışında hep toplatıldı. Patlayanlar ve bozulanlar çoktu o yüzden çok uygun fiyattan Türkiye'ye itelediler. İçindeki pili için bile alınabilir aslında kullanılacaksa çünkü içindeki pil kaliteli ama devresi sıkıntılı bu cihazın.

Elimden kıytırık çin malları da dahil 100 den fazla powerbank geçti, hayatımda ilk defa durduğu yerde bozulan bir powerbank gördüm...

• oha
    ama vatandaş çekiçle dövüyor pili, kendi kaşınmış biraz.

Çekiçe gerek yok kutuplara metal değdirmek patlaması için yeterli

• Usbli ışık takıpta kullanılabilir

• Usbli ışık takıpta kullanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

Usbli ışık takıpta kullanılabilir
    evet dunden berı Xiaomi usb lamba ile gayet verimli kullanıyorum diğer anahtar olmayan ürünlerde powerbank kendini kapatıyor
  • Bende almıştım telefona takınca 1-2 dk şarj ediyor sonra etmiyor tekrar takıyorum yine etmiyor kafaya göre takılıyor bende üstteki arkadaş gibi lamba İçin kulllanıyorum kampta falan iş yapr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunun pilini kumandada ve türevi cihazlarda kullanıp kendi şeyiyle tekrar şarj etsek problem olur mu? alacağım ona göre de. astarı yüzünü geçmesin. kumanda patlarsa kumanda pahalı biraz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sancak-Tr

bunun pilini kumandada ve türevi cihazlarda kullanıp kendi şeyiyle tekrar şarj etsek problem olur mu? alacağım ona göre de. astarı yüzünü geçmesin. kumanda patlarsa kumanda pahalı biraz :)
    Kumanda pili genelde AAA pil oluyor ve voltajı 1.5 volttur. Bu powerbankın pili ise daha uzun ve kalındır. Yani kumandaya olmaz. Hem pil yatağına sığmaz hem de kumanda devresini yakar.

• Oyun kumandasına falan da mı olmaz bu? AA pil diye geçiyor. LR6 AA (Alkalin piller) pil tavsiye edilir diyor.

Ya da şu tarz bir şey mi alayım hiç problem yaşamamak için. Tavsiyeniz nedir?https://urun.n11.com/sarj-edilebilen-pil/gp-u211-usb-pil-sarj-cihazi-gp-recyko-2x1000-aa-2x400-aaa-pil-P215752099

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak-Tr -- 27 Aralık 2019; 17:55:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak-Tr

Oyun kumandasına falan da mı olmaz bu? AA pil diye geçiyor. LR6 AA (Alkalin piller) pil tavsiye edilir diyor.

Ya da şu tarz bir şey mi alayım hiç problem yaşamamak için. Tavsiyeniz nedir?https://urun.n11.com/sarj-edilebilen-pil/gp-u211-usb-pil-sarj-cihazi-gp-recyko-2x1000-aa-2x400-aaa-pil-P215752099
    Oyun kumandasına da olmaz. Kullandığınız pillere bakın. AA büyük boy kalem pil, AAA ise küçük boy kalem pillerdir. Bunların şarj edilebilir modelleri de mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 27 Aralık 2019; 18:10:21 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.