Şimdi Ara

18650 pil 2000 mah migros 4.95₺ (powerbank)

5 sn
61
Cevap
3
Favori
8.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • doktorbursa (9 mesaj) tonythetonguc (4 mesaj) mahmut716 (3 mesaj) freefalcon (3 mesaj) avantis (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17 mesaj) Mobil (31 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> 18650 pil 2000 mah migros 4.95₺ (powerbank)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Migros'ta
    a 4.95₺ powerbank olarak satılmakta içinden çıkan pil 18650 powerbank olarak da pil olarak da iyi fırsat uyarı pil için kapağı dikkatli açınız bilmiyorsanız ellemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorbursa -- 23 Aralık 2019; 23:9:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SAKIN AMA SAKIN ALMAYIN.

Bu powerbankten geçenlerde 3 tane aldım. 2000mah diye satılan powerbankten çıkan pil 700mah civarı çıktı. Devre kartıysa berbat. Micro usb girişinden dışarı güç veriyor. Yani bu işi engellemek için olması gereken diyot ya yok yada çalışmıyor. 1 üründe sorun vardır diye düşündüm ama diğer 2side aynıydı.

Test sonucu:

İncelemesi:https://teknoseyir.com/inceleme/kawai-2000mah-powerbank-kisa-inceleme
    Elektronik sigarada kullanmayında nerede kullanırsanız kullanın [:D Anlık amper değerini de öğrenebilirseniz sizin için faydalı olur.
    Pili tp4056 ilede denedim. Bir ısınma vs. olmadan sorunsuz şarj oluyor. 1a ve altındada normal deşarj olabiliyor. Ama pil kesinlikle 2000mah falan değil. Ayrıca üstünde tek bir nokta bile yazmıyor. Ne üretici belli ne bir kod numarası var hiçbirşey yok. Usb ampermetre ile test ettiğimde 700mah civarı kapasite doldu piller. Ayrıca devre kartıda sıkıntılı. Micro usb girişinden güç kaçırıyor. Normalde bunun olmaması için sanırım diyot kullanılıyor. Ama bu devre kartında ya o parça yok yada çalışmıyor. 1 powerbank sorunlu geldi desem 3ünüde test ettim 3 üründede durumlar aynı. Yani ne pil nede devre kartı yüzünüzü güldürmez. Usb kabloda çöpten çıkmış gibi zaten kesinlikle o kabloyu telefonunuza falan takmayın demirleri çok adi. Benim yorumum bu. Boş keseden sallamıyorum bizzat yaptığım testler bunlar. Kutusunu falan değerlendirecekseniz alın işte. Onun dışında pilde devre kartıda usb kabloda vasat.
  • Çavuş
    78 Mesaj
    iyiymiş hepsinde satılıyor mu acaba?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kütahya Erka Migrosta 50 civarı var

|
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    İçindeki pil dandik farklı işlere gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4774 Mesaj
    Bu pil ne ise yarıyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bir pil çeşiti notebook pili diye de geçiyor Çin malı kafa lambam için aldım

• Binbaşı
    1361 Mesaj
    elimizdeki 18650 leri paralel bağlayıp taksak kapasite büyür mü acaba ?
    devre destekler mi öyle bir şeyi bilen var mı?

5 lira için her türlü iyi.bulursam alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 23 Aralık 2019; 23:36:52 >
    |
    |
  • Yarbay
    5403 Mesaj
    8 liraydı, başka alışverişle birleştirip alırım diyordum. 5 lira olması daha iyi olmuş. Usb girişli, 5-7 led içeren esnek aydınlatmaları ne kadar besler acaba? (milletin powerbank'e taktığı, klavye aydınlatması olarak kullandığı)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1511 Mesaj
    Japon malı piller iyi oluyor genelde yada lg samsung ama pahalılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    163 Mesaj
    burada olsa 20 tane alırdım. :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj
    bende bu pillerden var laptoptan çıkarmıştım,buna uygun masa lambası vb türk sitelerinden nerden alabilirim
    |
    |
  • Yarbay
    16471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: doktorbursa

Bir pil çeşiti notebook pili diye de geçiyor Çin malı kafa lambam için aldım
    Aman hocam kafada patlamasın?

• Yarbay
    3685 Mesaj
    3400mah Panasonic pili 35 liraya almıştım yazın. Bunun gerçek değeri vermesi pek mümkün değil gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Elektronik sigarada kullanmayında nerede kullanırsanız kullanın [:D Anlık amper değerini de öğrenebilirseniz sizin için faydalı olur.

|
    |
  • Yarbay
    3313 Mesaj
    İçindeki pilinmarkası modeli nedir acaba? Üzerindeki yazılmış harf rakamları paylaşırsanız bilgimiz olur.

|
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    maalesef test edebilecek teknik imkanım yok ama kafa lambamda uzun süre test ettim gayet başarılı şarjı da bitiremedim 5 TL ye cok bır umıdım yoktu ama begendım bu arada powerbankı soktukten sonra cıkan devreyı sarj cıhazı olarak da kullanabılırız dıye dusunuyorum gercı pek kıytırık duruyor ama bılen deneyen olursa paylasırsa sevınırım
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ne oldu dıye soran olursa kafayı dagıtıyorum derım
    Pi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16471 Mesaj

Ha o zaman başka tabi

|
    |
    doktorbursa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 23 saat 27 dakika kadarı kaldı.
    bende aynısını söktüm,pil duruyo öyle.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    fiyat olarak bedavadan bir fazlaymış ama bu tür ürünlerde kaliteye önem vermek lazım ,yangın çıkma tehlikesi dahi oluyor (kalitesiz ürünlerde)
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.