Şimdi Ara

186 lira gelen Elektrik Faturası ve Ailemin Yorumu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
3
Favori
38.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
179 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Ailene 3 ay arka arkaya gelen zamları anlat.
    Hangi birini anlatsın? Dakka başı yeni zam.
  • paradiso35 P kullanıcısına yanıt
    2018 yılında tv den haber alıyorsanız kaynağın bağımsız olup olmamasının sizin için farki yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    Trollerin genel hali zaten "boş" luk.

• elonardo kullanıcısına yanıt
    Bizimkilerin TV'sinde bu kanallar art arda sıralı 1den 15 e kadar 😅 başka kanal izledikleri yok zaten show tv ,kanald star bide😵

• 3 bilgisayar 7/24 çalışırken 180~200ü zorluyodu 5 sene önce. Bilgisayar sayısında azalma oldu, 250den aşağı gelmiyor.
  • Benim yan bilgisayarım 5 senedir 7/24 açık sayılır. 3 sene önce 70-90tl gelen elektrik faturası son aylarda 150nin altına düşmedi. 3 sene önceki faturayı gördüm kullanım bedeli şimdiki faturaya oranla çok az farkla düşük olmasına rağmen faturalar nerdeyse 2 katı fazla geliyor. Hatta önceden orta kalite bronze olmayan psu kullanıyodum şimdi gold psu'da var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3point -- 10 Aralık 2018; 20:34:28 >
  • Klima ve elektrikli ısıtıcı çalışıyor, en az 600 bekliyorum, 500 gelse çok sevinirdim ama zor artık bu zamlardan sonra!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Yandaş medya 24 saat esasına göre hipnoz uyguluyor, nasıl anlatıp ikna etsin!
    Bir de üzerine fırça yer.

• crux07 kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben o işi yapıyorum o dediklerinden biri bile yoksa adam değilim çok gelmiş doğru ben o işi yaptığım halde 98 lira geldi zamlardan önce 75/80 geliyordu bak önerim buzdolabı no frostsa istediği kadar +++++++ koyun değişen olmaz 60 lira garanti yeni tv ler zaten yakıyor bilgisayar hep açık diyon koy 30 lira geriside kendi kullanımınız he bide artık okuma bedeli felan yazmıyor dağıtım bedeli altında alınıyor trt desen boşver çok değil siz orda bi btv var onu araştırın neymiş belediye temizlik vergisi senin kullandığın kw 300 küsürlerdedir 200 üstü çok kullanmadır bunu der bunu bilirim çünkü işin içindeyim

• bi abimizin çorap atölyesi var zamlar gelmeden önce elektrik faturası 9 bin lira geliyor diyordu elektrik şimdi 17 bin lira fatura ödüyorum diyor yorum yapmıyorum sadece bu rakamlar normal mi değil mi siz yorumlayın atölyenin çalışma saatleri standart değişmiyor makineler hiç kapanmıyor 30 gün boyunca sürekli çalışıyor
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    9000 gelen birine aynı şekilde gelmesi gereken fatura 13 veya 14 bindir aslında tam fiyatta verirdim ama gerek yok 4 ay önceki kw ücretiyle şimdiki arasında 20 kuruş yok tabi çok kullanımda fiyat yüksek çıkar

• selamivural kullanıcısına yanıt
    Sen bana tam harcadığın kw ver 4 ay önceki fiyatı ve şimdiki fiyatı çıkarabilirim

• iş bul ayrı eve cık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer1739

Sen bana tam harcadığın kw ver 4 ay önceki fiyatı ve şimdiki fiyatı çıkarabilirim
    Fatura bu sıralar gelir bakalım ne gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ailene 'şarz' değil 'şarj' demekle başlayabilirsin.

• Bu ülkede halk kusuru her zaman kendisinde arıyor, ne zaman sorgularız ve hesap sorarız o zaman işler değişir.

• hkesin faturası arttı sene başı işyerime 400 tl gelen e faturası 780 tl geldi.keza evdede aynı şekil artış var...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.