Şimdi Ara

185 TL Logitech G MX518 HERO 16K Sensor 100-16000CPI/125-1000Hz Polling Rate Gaming Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Reobig (1 mesaj) ShotgunPadre (1 mesaj) lido (1 mesaj) Mr. Decent (1 mesaj) burbarian (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 185 TL Logitech G MX518 HERO 16K Sensor 100-16000CPI/125-1000Hz Polling Rate Gaming Mouse
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7650 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

185 TL Logitech G MX518 HERO 16K Sensor 100-16000CPI/125-1000Hz Polling Rate Gaming Mouse

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-mx518-oyuncu-mouse-p-HBV00000L996H

Resmi web sitesi: https://www.logitechg.com/tr-tr/products/gaming-mice/mx518-gaming-mouse.html

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teğmen
    208 Mesaj
    Fiyat çok iyi gerçek %50 indirim
    |
    |
  • Binbaşı
    1184 Mesaj
    Nasıl bu kadar çirkin yapmayı beceriyorlar ya.
  • Yarbay
    2865 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Nasıl bu kadar çirkin yapmayı beceriyorlar ya.

Çok ergonomiktir hocam bakmayın böyle gözüktüğüne

|
    |
  • Binbaşı
    1989 Mesaj

itopya da ayni fiyattan satmisti. 169 + kargo ya da 179 + kargo idi

hepsiburada daha guvenilir geldi ben alacagim

|
    |
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj

yararlandık. teşekkürler

|
    |
  • Binbaşı
    1348 Mesaj

Alacaktımda baktım scroll wheel tırtıklıymış. Şuan g102 var bende tırtıklı scrolldan nefret ediyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1810 Mesaj

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-mx518-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,20294.html

1 Nisan'a kadar fiyatı 180-220 bandındaymış, sonradan nasıl bu kadar yükseldi ilginç.

|
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj

fingertip kullanıma uygun mu acep.

|
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj

Logitechin bu fiyat bandındaki en iyi farelerinden biridir, g102 ile beraber bu fiyat aralığının kralıdır. Tek problemi birazcık çirkin olması ama performansı ile telafi ediyor. 185 TL bu fare için çok iyi fiyat.

|
    |
  • Yarbay
    2940 Mesaj

bu döviz kurlarında bence iyi fiyat aldım gitti, 10 yıldan uzun süredir aslında aynı model olan g400 kullanıyorum pavyon ledi takıntınız yoksa tavsiye ederim

|
    |
  • Yarbay
    10011 Mesaj

Güzel mouse, eski modellerini kullandım fakat artık bu kablo işi sıkmaya başladı. En yakın zamanda F/P kablosuz bir mouse'a geçiş yapacağım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    980 Mesaj

bu fare fazlasıyla geri planda ama fiyatına göre en iyi fare olabilir. tavsiye ederim

|
    |
  • Binbaşı
    1190 Mesaj
    Ben hiç memnun kalmadım. Sesi o kadar yüksek ki emin olun mekanik klavyeden çok çıkıyor. Tuş yüksekliği de fazla. Ele oturuşu güzel,onun dışında beğenmedim.
    |
    |
  • Haber Editörü
    3868 Mesaj

Pazartesi sabah sipariş verdim bugün öğlen elime spigen'in iPhone 12 Pro Max için ekran koruyucusu ve telefon kılıfı geldi :/ Yarın yanlış ürünü teslim almalarının ardından kendilerine ulaştıktan sonra değerlendirmelerinden sonra asıl satın aldığım mouse'umu gönderebiliyorlarmış. Mouse'un fiyatı da 290 liraya çıkmış bu arada. 185 lira iyi fiyattı gerçekten. Umarım para iadesi gibi saçma sapan bir işe kalkışmazlar.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,249
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.