Şimdi Ara

185 metre kare dublex ev için bulduğum kombi ve fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR HERSEKE HAYIRLI GÜNLER DİLERİM

Hemen konuya gireyim ve öncelikle sunu belirteyim daha petekler takılmadıgı için net petek boyu hesabı yapmadım baya büyük olacağı öngörüsüyle yoguşmalı ve 30 bin kw tın üstünde kombilerden fiyat aldım . daha almadıgım marka ve modeller var onlarıda sonra listeye ekleyeceğim..

kombi alacağım evin özellikleri ise şöyle ;

Ev Kütahya Merkezde . güney ve kuzey cepheli evin iki yanı dolu yani arada kalıyor. ayrıca kalt katlar dolu. kombi alt katta ve evin tamamında yalıtım mevcuttur. özellikle üst katta çift yalıtım yapıldı. .

küçük bir not :şu an oturdugum 130 mk. evdeki kombi Bosch condense tam yoğuşmalı ( genel anlamda memnunum )

Kombi model ve markalarından aldığım fiyatlar...

NOT: Kombi sırası gayri ihtiyarı olarak yazılmıştır. tercih ettiğim yada bildiğimden değildir.

DEMİRDÖKÜM NİTROMİX 35 KW : 2750 TL

BOSCH COMFORT 35 KW : 4100 TL

ECA CONFEO PREMİC 35 KW : 2900 TL

FERROLİ BLUEHELİX TECH 35 KW : 2500 TL

FİYAT VE MODEL ALMADIGIM

BUDERUS - BAYMAK - VAİLLANT - VİESSMANN MODELLERİNİ DAHA SONRA EKLEYECEĞİM.

siz bilgili arkadaşlarımdan tavsiye ve öneri bekliyorum fiyat olarak 3500 ü aşmazssak ne alaa..

( 3 aşağı beş yukarı tabiki olur )

herkese sevgiler saygılar..

• hiç cvp yokmu acaba :(
  • Merhaba bende hemen hemen sizin durumunuzdayım konuya hakim disintegration arkadaşın bana tavsiyesi 30kw eca confeo premix,33kw baymak duo tec modelleri olmuştu.Evin planı aşağıdaki gibi

185 metre kare dublex ev için bulduğum kombi ve fiyatları
  • erkanuzum E kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocm aynı ürünlere bende bakıyorum gaşba ikisinden birir alacagım sizin tercihiniz nedir acaba
  • 185 m2 eviniz net oturma alanı değildir büyük ihtimalle balkonları çıkarsanız 170 m2 civarı kalır eviniz yalıtımı çok iyi 12 metre civarı petek sizin işinizi görür. Bosch confort condens 30 kw sizin için iyi bir tercih olacaktır fiyat-performans olarak güzel bir kombi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unyeee -- 6 Mart 2017; 9:36:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

Çok sağolun hocm aynı ürünlere bende bakıyorum gaşba ikisinden birir alacagım sizin tercihiniz nedir acaba

Merhaba son olarak viessman vitodens 100w 26kw karar verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

quote:

hocam 26 kw az değilmi gerçi o modeli bilmiyorum. 100 w 26kw nedir ? kaç mt petek için bunu aldınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

quote:

hocam 26 kw az değilmi gerçi o modeli bilmiyorum. 100 w 26kw nedir ? kaç mt petek için bunu aldınız

Merhaba şimdi net ısıtılacak alan artı eksi 160 m2 falan petek ölçüsü 13 metre gelen firmada iki tane arkdaş var özellikle sordum yok yeter dedi bakalım eğer yetmez şikayetin olursa kombiyi geri alırım dedi.
    Ben genel olarak
    Viessmann Vitodens 100w kombi
    Bina merdiven tesisatı ve katın birinin iç doğalgaz tesisatı ( ocağa giden tesisat)
    8 tane eca termo vana
    yine katlardan birinin mobil sistem tesisatı
    toplamda 9700 tl gibi bir fiyat aldım

• erkanuzum E kullanıcısına yanıt
    Benim petek tesisat hersey tamam sadece kombi fiyati lazim. Benim petek boyu 18 mt. Ama bana yetmez o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba . ben internetten baymak duo tech 42 kw kombi bakıyorum ama internetten almak mantıklımıdır yani bir sorun olabilirmi ? zira oturdugum yerde bariz 500 600 tl fiyat farkı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.