Şimdi Ara

185 65 R14 Konforlu Lastik Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
2
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bnde 205 55 f16 4 yazlik lastik alma asamasindayim.
    Starmaxx diye bir marka var 500 kusur ne derseniz fikriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ebatta var mi bilmiyorum ama yazlik Michelin Primacy 4 var bende ve yumusak guzel bir surus hissiyati var.

• Konforlu lastik diye Lassa, Kumho fln önermişler
    O ebatta Continental bak kardeşim.

• Kalite istiyorsan michelin,yumuşaklik istiyorsan conti,bütçe dostu ve etiket istiyorsan falken ayni ebatlari ölcüleri yanakliklari kullaniyom..

• Lassa ve Bri, Sabancınındır.

Bu lastikleri BetonSA'da dökerler.

Anlayana.

• Yanlış hatırlamıyorsam 66 yada 67 dB gürültü seviyesi ile Nokian Wetproof öneririm lassa bridgestone gibi markalar dayanıklılık için tercih edilebilir ama konfor için hayır. Konfor için Michelin nokian falken ve dunlopun yumuşak versiyonlarını öneririm. He ama ben de 175 65 R14 ölçüde Nokian kullanıyorum pamuk gibi valla. Ne gürültü var ne sertlik.

• Konfor ve gürültü seviyesi bakımında aşağıdaki yaz lastiklerini öneririm. Etiket değerlerini incelemenizde fayda var

lastikjantavm.com
    Falken 185/65R14 86T Sincera Sn110 Ecorun Oto Yaz Lastiği (2021-2022)
    https://www.lastikjantavm.com/urun/falken-185/65r14-86t-tl-sincera-sn110-flk-336745

lastikjantavm.com
    Pirelli 185/65R14 86H Cinturato P1 Verde Oto Yaz Lastiği (2020)
    https://www.lastikjantavm.com/urun/pirelli-185/65r14-86h-cinturato-p1-verde-eco-2020-2326500
    lastikjantavm.com
    Dunlop 185/65R14 86T SP Touring R1 Oto Yaz Lastiği (2021-2022)
    https://www.lastikjantavm.com/urun/dunlop-185/65r14-86t-tl-sptrgt1-319999

• Konfor dediğin zaman michelin

• selam 12 yıldır era kullanıyorum fabrikadan pirelli p6000 ile geldi 100 km yapmadan mişlen energ saver ile değiştirdim aradaki fiyatı kesinlikle hak etmedi yaz kış ayrı lastik kullanmama ve yılda 6-7 bin km yapıyor olmama rağmen mişlenleri beşinci yaz takamadım. Beton filan denmiş ama ülkemizin yolları malum lassa nın kış lastiğini 11 kış kullandım az km yapıyorum tabi ama neticede yıllandı lastik değiştirmeye gittiğim lassa bayii si bile daha gider deyip değiştirmek istemedi uzun yola çıkacağım yaşlı deyip zorla değiştirdim lastiği. Conti elbette güzel lastik ama bizim ebatta ki lastiği kaliteli değil eco serisi alabilirsiniz aynen mişlen gibi. Mişlenin primacy 4 bu ebatta olsa direk alırım ya da conti premium contak 6 ama yok. Neticede brisdestonun turanza t 005 lastiği kategori olarak en kalitelisi olduğu için geçen yazdan beri kullanıyorum. Dediğim gibi bu ebatta kağıt üzerinde en kalitelisi turanza 005. Son tahlilde 005 ya da lassa grenvays tavsiye ederim ya da falken ecorun 314 tabi bence

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    bende era varken lassa greenways takılıydı. sıcak memlekette yaşıyorsanız pek iyi değil fakat soğuk, ıslak asfaltta mükemmel yağmurlu havada çok güzel yol tutuyordu konforlu, yumuşak, yol sesi bakımından da güzel ama sıcak asfaltta içler acısı bir performansı var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar herkese. Era için lastik almayı düşünüyorum. 185/65/r14. Yazlık veya 4 mevsim, hangi marka model tavsiye edersiniz? Yer Osmaniye.

• kucuk80 K kullanıcısına yanıt

Yol tutuş ve frenlemesi fena olmayan, ıslakta çok iyi olan, hem konforlu (yanak et kalınlığı ince) hem de çok sessiz lastik olarak Nokian Wetproof yazlık lastik önerebilirm. Michelin EnergySaver+ faciasından çook daha iyi lastiktir. Ama performans istiyorsanız, gokart gibi viraj kasarım diyorsanız tavsiye etmem.

Nokian 4 mevsimlik olanını bilmiyorum ama fena olmadığı söyleniyor, kullanan çok kişi var, onlar yorum yapsalar daha iyi.

• talbotlago kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam cevap için. Bende falken araştıryordum. Nokian Wetproof'u da listeye ekledim. Genelde sakin kullanırım, arada yüksek devirde, bazen de virajlara süratli girdiğim oluyor. Konforlu ve sessiz olması ilk önceliğim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.