Şimdi Ara

18000 TL'ye Kadar Araç Önerisi Lütfen!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Arranger.

Opel Omega

Bütün sanayi esnafıyla akraba olsun diyorsun yani:)
  • Palio işini görecektir.
  • clio

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 albea bulunabilir. Megane olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bineceksen japon bin.
    nissan primera
    mazda 323 (ilk göz aydınlığım, kesilikle harika)
    efsane kasa toyota
    civic

ben olsam "18 bin civarı" fransız ve italyan arabalarından uzak dururum. konfor, sağlamlık ve güvenlik olarak çok kötüler.
  • tavsiyeler arasındaki sahibi olduğum 3 araçtan örnek verecek olursam,
    konfor isityorsanız marea bazı kronik sorunları vardır ama hepsi bililnen ve basit sıkıntılar işini bilen ustası olduğu sürece sıkıntı yok.
    ekonomi diyorsan albea 1.3 multijetleri malum ama bende 1.4 fire motor 2007 modeli vardı LPG de yakıt tuketımı cok ıyıydı uzun yolda 100 km de 7 8 litre lpg tuketimi vardı şehiriçi 10 11 litre kullanımıma gore cok uygun tuketımı vardı
    pratik şehir içi arabası istiyorsan palio 1.6 motor olanı 1999 modelini halen kullanmaktayım marea ile aynı motora sahip marea ile yakıt tüketimi hemen hemen aynı

ben olsam marea alırdım. şuan aracımı satsam bende 18 21 civarı bir bütce ile ya marea yada 2.0 2001 2002 mondeo alırdım.ne hikmetse bu modeldeki mondeoları fiyatları uygun km önemli değil benim için araç düzzgün kullanılmış olsun yeter şuanki palio aracım 280.000 oldu ve motoruna bu km kadar bir işlem yapıladı(önceki sahibide tanıdıktı)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.