Şimdi Ara

18000-19000 YTL arası ikinci el şehir arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkta belirttiğim fiyatlara, ikinci el, bir araba almak istiyoruz. kullanan veya bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacımız var.
    biz birkaç günlük araştırmadan sonra Fiesta, Micra, Polo ve Panda üzerinde yoğunlaştık.. Polo ve Fiesta'nın dezavantajları donanımlarının az olması, Micra'nın parçası çok pahalıymış, Panda donanım ve fiyat açısından ilk sırada ve Car of Year 2004 olması çekici ama alınca son sahibi olma ihtimali yüksek ve parça stoğu konusu soru işareti....siz ne dersiniz??

• Hocam honda jazz'a da bir bak bence..
  • Arkadaşım yeni kasası çıktığı için eski kasa corsaların fiyatları çok uygun.

Çok tatlı araçlar.

Bence kaçırmamalısınız...

Zibille parçası da var, pazarda çokça bulunuyor. Artık şahin gibi olmuişlar.

O sınıfta 2. el araç alacak olsam COrsa yı kaçırmazdım.

Hatta imkanım olursa bende almayı düşünüyorum bir tane.
  • Polo Tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: oligarşi

Arkadaşım yeni kasası çıktığı için eski kasa corsaların fiyatları çok uygun.

Çok tatlı araçlar.

Bence kaçırmamalısınız...

Zibille parçası da var, pazarda çokça bulunuyor. Artık şahin gibi olmuişlar.

O sınıfta 2. el araç alacak olsam COrsa yı kaçırmazdım.

Hatta imkanım olursa bende almayı düşünüyorum bir tane.

Kesinlikle katılıyorum.Ben de arıyorum bu aralar CDTI Corsa
  • 18000-19000 e 2004-05 model mitsubishi colt da bulabilirsiniz.

biraz araştırmanız gerekir ama vardır.

standart donanımı oldukça fazla

araçta;

abs ebd,4 havayastığı,alaşım jant,otomatik klima, elektrohidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, cd player+6 hoparlör,ısıtmalı elektrikli yan aynalar,soğutmalı torpido gözü standarttır.

1.332 cc 95 beygir motoru vardır.

halen 1.4-1.6 kategorisinde honda jazz(7,2 litre/100km) dan sonra en az yakıt tüketen benzinli araçtır.

mitsubishi coltun 7,3 litre/100 km şehir içi tüketimi var.

incelemenizi öneririm.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 18 Şubat 2007; 17:55:52 >
  • polo,corsa veya jazz ücünden biri iyi secim olur
  • Panda gerçekten çok iyi bir alternatif tam bir şehir aracı park sorunu yok kasarsan 6 kişi sığıyo(denenmiştir) herşeyi geçtim az yakıyo 6lt ortalama şehir içinde yakıyo tabi sakin kullanırsan yedek parçadada sorun yok bildiğim kadarıyla kullanan bir arkadaşım var şimdiye kadar hiç şikayet ettiğini duymadım
  • Jazz'ı ben de çok isterim ama o paraya Jazz nerdeeee?????
    quote:

Orjinalden alıntı: herby

Hocam honda jazz'a da bir bak bence..
  • doğan al doğan şehir içinde eşşek gibi bin.hemde 10 binlira cebinde kalır.valla bende çok aradım dediğin paralara iyi bi araba ama beyendiklerime yetişemedim.yetişebildikleriminde doğandan pek bi farkı yoktu.ucuz buldum bi 97 doğan aldım.eşşege biner gibi biniyorum. tüplü olunca pek bi şeyde yakmıyor nasılsa
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: tasshelhoff

18000-19000 e 2004-05 model mitsubishi colt da bulabilirsiniz.

biraz araştırmanız gerekir ama vardır.

standart donanımı oldukça fazla

araçta;

abs ebd,4 havayastığı,alaşım jant,otomatik klima, elektrohidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, cd player+6 hoparlör,ısıtmalı elektrikli yan aynalar,soğutmalı torpido gözü standarttır.

1.332 cc 95 beygir motoru vardır.

halen 1.4-1.6 kategorisinde honda jazz(7,2 litre/100km) dan sonra en az yakıt tüketen benzinli araçtır.

mitsubishi coltun 7,3 litre/100 km şehir içi tüketimi var.

incelemenizi öneririm.

hayırlı günler.

• cdti bir corsa iyi olur ama onlarda da kronik sorunlar var diye duydum tabi orası senin şansına kalmış..
    Bunun haricinde tdci fiesta olabilir ama bu seferde donanım biraz az gelebilir sana ozaman ya şöyle kelepir jazz bulucan,hadi oda olmadı ''tasshelhoff '' arkadaşın yazdığı özelliklerde bir colt arayıp bulucaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: asqhelon

Jazz'ı ben de çok isterim ama o paraya Jazz nerdeeee?????
    quote:

Orjinalden alıntı: herby

Hocam honda jazz'a da bir bak bence..

Bulursun hocam 19.000 ytl'ye gayet temiz jazz
  • 19.000 YTL'ye temiz jazz bulan olursa lutfen link atsin, yarin gidip alicam
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluecat

cdti bir corsa iyi olur ama onlarda da kronik sorunlar var diye duydum tabi orası senin şansına kalmış..
    Bunun haricinde tdci fiesta olabilir ama bu seferde donanım biraz az gelebilir sana ozaman ya şöyle kelepir jazz bulucan,hadi oda olmadı ''tasshelhoff '' arkadaşın yazdığı özelliklerde bir colt arayıp bulucaksın

yazdığım özellikler satılan tüm benzinli coltlarda standart zaten. herhangi bir benzinli colt bulması yeterli.

bildiğim kadarı ile 4 havayastığını,otomatik klimayı,alaşım jantı standart sunan tek B segmenti araç colt.

hayırlı günler.
  • Vallaha o fiyata çok güzel donanımlı bir stilo bulunabilir.
  • git laguna al o paraya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.