Şimdi Ara

1800 ÖĞRENCİ OKULDA DAĞITILAN BOZUK SÜTLERDEN ZEHİRLENDİ!(ZEHİRLENEN SAYISI 1800'Ü GEÇTİ!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
3
Favori
6.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 151
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • anilxx92 (26 mesaj) baltazar1903 (10 mesaj) yugams (9 mesaj) Hüseyin** (9 mesaj) onea54 (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (72 mesaj) Mobil (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 1800 ÖĞRENCİ OKULDA DAĞITILAN BOZUK SÜTLERDEN ZEHİRLENDİ!(ZEHİRLENEN SAYISI 1800'Ü GEÇTİ!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1621 Mesaj
    Alerjileri vardır canım, abartmayın sizde (!)
    |
    |
  • Binbaşı
    1405 Mesaj
    Öğrenciler içtikten sonra sütün dibinde yoğurt gibi bir şey kaldığını belirtmişler

Bu yoğurt gibi bir şey bozuk sütlerde oluşur hatta öğrenci evinden deneyimliyim sonra bu yoğurt gibi olan tabaka büyür
    4-5 gün sonra tüm süt puding kıvamına gelir ve çilekli puding gibi kokar 2-3 gün sonra ise çilek gibi kokan süt gider leş gibi
    bir koku gelir ve bir yere damlarsa kokusu kolay kolay çıkmaz, çöp atmaya giderken her kata 2-3 damla yanlışlıkla damlattım
    apartmanda kokusu 1 hafta çıkmadı yarım parfüm bitirdim o gün millet çakmasın diyeTabi evin içine kadar offff püffff
    ve sövme sözleri gelmedi de değil yani
    |
    |

• Binbaşı
    1884 Mesaj
    son kullanma tarihi 2005 olan bozuk çürümüş sütleri ilkokul öğrencilerine içirmek açıkca şerefsizliktir.
    Ayrıca adam öldürmeye taşebüsdür gıda zehirlenmesi hiç bir şeye benzemez ölüme kadar götürür.
    çürümüş sütleri milli eğitim bakanı önce kendi sonra tüm ailesin içirsin.
    |
    |
  • Yarbay
    2900 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

en farklı yorum Diyarbakırlı velilerden geldi. haber ..

Hükümetin çocuklarını zehirlediğini ileri süren veliler: "Biz bu sütü istemedik, Zorla getirip çocuklarımıza içiriyorlar. Devlet bizim çocuklarımız zehirliyor" sözleriyle tepki gösterdi.

Keşke geberseymiş

Edit: bakanların açıklamalarını falan savunmuyorum aman yanlış anlaşılmasın. Keşke geberseymiş şu "dövlet bize bahmıyir"cilerin çocukları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 3 Mayıs 2012; 2:50:24 >
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Bi iş yapıcaklar onu da ellerine yüzlerine bulaştırıyolar
    |
    |
  • Yarbay
    4714 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Başka memlekette olsa bakanından valisine kadar istifa nedeniydi ama bu memlekette daha çok oy alıp iktidarı devam ettirme nedeni olur.

öyle sayarsak bu ülkede kaç kere isyan abartmıyorum devrim çıkaracak olay oldu,ama hertürlü padişah olayı kapattı.

ülkenin tam anlamıyla bir resete ihtiyacı var aksi taktirde sonunu hiç iyi görmüyorum.ama bu halkada acımıyorum acıkcası sadece kendimi kurtaracak bir yol arıyorum sanada tavsiyem rusyaya git
    |
    |

• Yarbay
    4962 Mesaj
    nası iş bu yaw
    |
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    ihale sayesinde firma bozuk sütleri elinden çıkardı. ceza falanda gelmez.
    |
    |
  • Binbaşı
    1709 Mesaj
    Evet son dakika haberine göre, zehirlenmeler ne sütten nede çocuk psikolojisindenmiş.Meğersem inekler bozuk çimen yemişler...
    |
    |
  • Binbaşı
    1361 Mesaj
    "Bu ufacık çocuklar hükümeti karalamak için kendi kendilerini zehirlediler"
    gibi bir açıklama bekliyorum böyle giderse...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    Bunların sütü bozuk olduğunu biliyorduk zaten . Şaşırmadım ..
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj
    Hükümet yandaşı aileler başına gelince çemkirmeye başlamışlar. Enteresan, koyun olarak iyi gidiyorduk halbuki yapmayın böyle atraksiyonlar (!)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: natrium

" Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Vali Kolat, “Zehirlenme değil de arkadaşlar sanıyorum süt herhalde biraz bozuk. Bozuk süt olduğu anlaşılıyor, arkadaşlarımızın tespitleri öyle. 'Zehirlenme' demeyelim de bozuk sütün, bozuk gıdanın verdiği biraz kısmen psikolojik diyelim, kısmen de rahatsızlık şeklinde ama ciddi bir vaka yok” diye konuştu. "

bozuk sütün, bozuk gıdanın verdiği biraz kısmen psikolojik rahatsızlığı olan yöneticiler diyelim... yöneticiler yemek yeme alışkanlığını değiştirsinler zira biz yemiyoruz artık bu palavraları... ayrıca çok komik olmuş bence asıl bu açıklamadan sonra ben nasıl bir yalakayım diye düşünüp utancından harakiri yapsınlar yok olmuyor istifa etsinler...
    |
    |

• Yüzbaşı
    691 Mesaj
    bırakın ya... adamlar her ihaleden vurgun vuruyor... kimbilir sütü ucuza getirmek için neler yaptilar.. belgelerde o firmalara şukadar verildi... ama gerçekte verilen ne kadar kimbilir... eminim... bu olaydada hiç bişe olmucak... başbakan cikacak 2 3 bağiracak hoopp bir zammm millet sütü mütü unutacak...

bide cikip mal mal aciklama yapmazlarmi...
  • Binbaşı
    1674 Mesaj
    1800 nedir ya, yazık ki ne yazık, sabah tv'de 25-50 duyuyordum, bakanların açıklamaları "çocuklar süte hassas" "alerjileri vardır" ben böyle rezil birşey görmedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: punkjan

Bunların sütü bozuk olduğunu biliyorduk zaten . Şaşırmadım ..

|
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

bırakın ya... adamlar her ihaleden vurgun vuruyor... kimbilir sütü ucuza getirmek için neler yaptilar.. belgelerde o firmalara şukadar verildi... ama gerçekte verilen ne kadar kimbilir... eminim... bu olaydada hiç bişe olmucak... başbakan cikacak 2 3 bağiracak hoopp bir zammm millet sütü mütü unutacak...

bide cikip mal mal aciklama yapmazlarmi...

30 milyar dolarlık tablet ihalesini ihale yapmadan yandaşlarına verecekler. bir vurgun daha.

MUSSOLİNİDE ÇOK GÜÇLÜYDÜ AMA GÜNÜN BİRİNDE LORETO MEYDANINDA SALLANDIRILDI.
    |
    |
  • Yarbay
    3528 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    ogrenciler bozuk sut degil ne kadar uzattiniz

sakalan saka ban yerim diye yazmadim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    adamsa ilgili bakan istifa ederçç
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.