Şimdi Ara

1800 ÖĞRENCİ OKULDA DAĞITILAN BOZUK SÜTLERDEN ZEHİRLENDİ!(ZEHİRLENEN SAYISI 1800'Ü GEÇTİ!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
3
Favori
6.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çernobil olayından sonra okullarda fındık dağıtılmıştı net hatırlıyorum

Resmen dışarı süremedikleri radyasyonlu fındıkları dağıttılar
  • Yok psikolojik yok alarjik diyenlerin aklına şaşarım bu kadar da koyunluk olmaz ki. kaynakta(süt) sorun olmadan 9 farklı ilde yüzlerce farklı öğrencinin zehirlenmesi nasıl mümkün olabilir

Babam bir okulda müdür daha dün dedim inşallah zehirlenme olmaz diye, hem aynı okulda yiğenim de okuyor. zaten toruna içirmiyecem dedi babam iyiki de içirmemiş çünkü bunların yaptığı hiçbir şeye güvenmiyoruz
  • Zehirlenen sayısı 400'e çıkmış.
    Pardon,pardon midesi bulananların sayısı 400'e çıkmış,hep bu veliler suçlu insan çocuğunu süte alıştırmaz mı?
    Çocuklar uzaylı ya hani mars'tan gelmişler,süt,peynir bilmiyorlar o yüzden birdne sütü taze sütü içince dokunmuş.
    Tüüü, kaka veliler.
  • müşterimiz olan anaokulu müdürü sütleri kontrol etmeyi akıl etmiş dün. rastgele 3 kutuyu açmış yoğurt gibi olmuş sütler. durumu milli eğitime bildirmiş ve çocuklara sütleri dağıtamam demiş. daha yeni anlattı babam. tavsiyem kardeşlerinize falan içirmeyin...
  • Sütleri karıştırmışlar herhalde
  • " Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Vali Kolat, “Zehirlenme değil de arkadaşlar sanıyorum süt herhalde biraz bozuk. Bozuk süt olduğu anlaşılıyor, arkadaşlarımızın tespitleri öyle. 'Zehirlenme' demeyelim de bozuk sütün, bozuk gıdanın verdiği biraz kısmen psikolojik diyelim, kısmen de rahatsızlık şeklinde ama ciddi bir vaka yok” diye konuştu. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natrium -- 2 Mayıs 2012; 18:23:46 >
  • Neyseki bu tarz olaylar semih cumhuriyetinde yaşanıyor.
  • Açıklamalar olaydan daha da vahim "süt bozukmuş" şerefsizler bozuk sütlerin ne işi var hiç mi bir alahın kulu bunların kontrol etmedi. benim burdan çıkardığım sonuç yandaşlardan biri elinde kalan sütlerden voleyi vurmuş oldu ama hiç mi vicdanı yok bunların çocuklara nasıl verirler bozuk sütleri. Ha bir de süt işini Unakıtan ın oğlu yapıyormuş eğer doğruysa pek şaşırmamak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: natrium

" Hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Vali Kolat, “Zehirlenme değil de arkadaşlar sanıyorum süt herhalde biraz bozuk. Bozuk süt olduğu anlaşılıyor, arkadaşlarımızın tespitleri öyle. 'Zehirlenme' demeyelim de bozuk sütün, bozuk gıdanın verdiği biraz kısmen psikolojik diyelim, kısmen de rahatsızlık şeklinde ama ciddi bir vaka yok” diye konuştu. "

Şimdi bu adam vali mi?
    Bakırköy akıl hastanesinden bir deliye mikrofonu uzatsan vallahi billahi daha düzgün bir açıklama yapar.
    Ama şöyle bir konu da var tabi; böyle başa böyle tarak,böyle halka böyle vali.
  • Milyonlarca öğrenciye dağıtıldı. 400 öğrencinin rahatsızlanması sütün bozuk olduğunu göstermez. Zehirlenen öğrenciler süte alerjisi olan öğrencilerdir. Zaten proje yeni, paketleri yeni, yani sütler de bozuk olamaz.

Edit: Zaten bir 5. sınıf öğrencisi bir sütün bozuk olup olmadığını kokusundan ve tadından anlayabilir. Süt bozuk olsaydı öğrenciler 'tadı pis, kokuyor' deyip içmezlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan032 -- 2 Mayıs 2012; 19:13:45 >
  • bak buna güldüm ihaleyi sanamı vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

Milyonlarca öğrenciye dağıtıldı. 400 öğrencinin rahatsızlanması sütün bozuk olduğunu göstermez. Zehirlenen öğrenciler süte alerjisi olan öğrencilerdir. Zaten proje yeni, paketleri yeni, yani sütler de bozuk olamaz.

Daha hâlâ aynı yorumlar geliyor,yahu arkadaş süte alerjisi olan çucuk ne diye süt içsin?
    Annesi,babası laktoz alerjisi olan çocuğunun süt içmesine neden izin versin?
  • 2 kardeşim de ilkokula gidiyor. İkisine de kağıt getirdiler velisi olarak ben imzaladım. Daha çocuğunun neye alerjisi olduğunu bilmeyenler imzalamasalarmış o zaman.Çoğunluğun Diyarbakırdan çıkması şaşırtmadı beni.Buyrun bu da izin kağıdından bir resim.

• arkadaşlar 3 yaşından sonra süte alerji olmaz. yoğurt yiyen insanda süt alerjisi olmaz. hele hele süt şekeri olan laktoza intolerans varsa bile bu içer içmez kusma şeklinde olmaz, kesilmeyen öksürük ve ishal ile belirti verir.
    belli ki bozuk sütler verilmiş. tartışılcak bir yanı yok.
    siz neye inanmak istiyorsanız inanın o ayrı.
  • Bakan acilen istifa etmelidir. sutler bozuk
  • ulan hadi 5-10 hadi 100 çocuk tamamda , hepsinindemi aşırı duyarlılığı var lan bu süte ? sallayacaksın bari mantıklı birşeyler uydur bülent başgan..
  • bide utanmadan biz denedik gayet sağlıklı diyorlar valla yazık
  • Zehirlenen sayısı 700'ü geçmiş,tabi bunlar medyanın bildiği eminim bir bu kadar daha zehirlenen vardır.
    Ama birileri çıkıp hala süt alerjisi diyor,Allah akıl fikir versin.
    kaynak
  • Video:http://webtv.hurriyet.com.tr/2/31683/0/1/yuzlerce-ogrenci-sutten-zehirlendi.aspx

Video aslında herşeyi anlatıyor,hergün evinde süt,peynir,yoğurt yiyen çocuk okula gidince süt alerjisine yakalanmış bak sen şu işe!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.