Şimdi Ara

180 TL KZ S1D Dinamik TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 180 TL KZ S1D Dinamik TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık
    https://www.teknostore.com/kz-s1d-dinamik-tws-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik

İndirim kodu: DHBURAK

Aliexpress fiyatı:https://tr.aliexpress.com/item/4000459372112.html

Resmi web sitesi:http://www.kzacoustics.com/2019/Bluetooth%20Earphone_1226/90.html

Müzik dinleme ağırlıklı kullanacaksanız değerlendirilebilir. Özellikle telefon görüşmesi için bu tip bir ürüne bakıyorsanız Haylou, Airdots, QCY T5, Tronsmart gibi alternatiflere yönelmekte fayda var. Daha düşük gecikme, mikrofon kalitesi ve yüksek batarya ömrü için 250 TL civarına satılan Tronsmart Spunky'i inceleyebilirsiniz.

180 TL KZ S1D Dinamik TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Firmaların kendi reklamına alışıktık da böylesine değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim kodu konu sahibine ait ise, kurallar izin veriyor mu böyle konu açmaya? Merak ettim.

edit: DH'nin kendi videosunda var bu kod biliyorum.Benim sorum kişi kendi kodunu paylaşamıyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 9 Haziran 2020; 12:52:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

İndirim kodu konu sahibine ait ise, kurallar izin veriyor mu böyle konu açmaya? Merak ettim.

edit: DH'nin kendi videosunda var bu kod biliyorum.Benim sorum kişi kendi kodunu paylaşamıyor değil mi?
    O kod ile piyasadaki en düşük fiyat oluyorsa paylaşabilirsiniz. Zaten reklam yapılıp yapılmadığı anlaşır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ben hep merak etmişimdir bu zamana kadar hep telefonların orijinal kulaklığını kullandım şimdi güncel olarak p20 pro kullanıyorum ama kulaklığın tek tarafı bozuldu ses gelmiyor. bu kulaklığa geçtiğim zaman kalitede düşme olur mu ? şarj vs demiyorum sadece ses kalitesi olarak söylüyorum
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

ben hep merak etmişimdir bu zamana kadar hep telefonların orijinal kulaklığını kullandım şimdi güncel olarak p20 pro kullanıyorum ama kulaklığın tek tarafı bozuldu ses gelmiyor. bu kulaklığa geçtiğim zaman kalitede düşme olur mu ? şarj vs demiyorum sadece ses kalitesi olarak söylüyorum
    Bu kulaklıktan kablolu performansı beklemek yanlış olur. Eğer daha üst düzey bir ses bekliyorsanız kablolu kulaklıklara bakın. Kablosuz kulaklıklarda o ses kalitesini alabilmek için 700-1000 TL arasını gözden çıkartmak gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir adet aldım teşekkürler.
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    ne gibi farkları oluyor ki. evet huawei pods var onlar verebilir ama uçuk fiyat işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: insafsızherif

ne gibi farkları oluyor ki. evet huawei pods var onlar verebilir ama uçuk fiyat işte
    Hocam basslar genelde zayıf kalıyor. Onun dışında mikrofon kaliteside kötü. Ses yüksekliği bariz daha düşük oluyor. Genel olarak kalite biraz zayıf fakat standart kullanıcıyı tatmin eder. Bence alsanız pişman olmazsınız kablosuz kulaklık büyük rahatlık. Telefon kulaklığı dışında kulaklık denemediyseniz bu modeli deneyebilirsiniz ama dediğim gibi kablolu bir kulaklık alırsanız o fiyata çok daha memnun kalırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemeyi izlemeyenler için. dizi film de ses kayması varmış oyunlarda ses geriden geliyormuş. boşa 10 dakika izledim en sonlardaymış bu açıklamalar
  • her tws ürün alınmaz, beyniniz kulağınızdan akar.

standartları yüksek firmalardan almaya özen gösterin.

hele kaynaktan 10 metre uzaklasıyorum hala cekiyor deniliyorsa kosarak kaçın, cekiyordur ama beyninide pişiriyordur.
  • KZ ZSN Pro geçen aylarda 150 tl. civarıydı. 170 olmuş. Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kz marka daha önce kullandim çok memnun kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.