Şimdi Ara

167 TL(kargo dahil) Snowman m-X6 AM4(Ryzen)/LGA115X/LGA1366 RGB 6 Heat Pipes/3x90mm Fan/Dual Tower (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
21
Favori
38.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cohannanhttps://www.akakce.com/siparis/?p=568670682&ref=844&gclid=EAIaIQobChMIy9Hv9-Ty6QIVC4myCh2WrAFMEAQYAiABEgLYXvD_BwE bu ürünü 100 liraya aldım sizce iptal edip paylaştıklarınızımı almalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguras

@cohannanhttps://www.akakce.com/siparis/?p=568670682&ref=844&gclid=EAIaIQobChMIy9Hv9-Ty6QIVC4myCh2WrAFMEAQYAiABEgLYXvD_BwE bu ürünü 100 liraya aldım sizce iptal edip paylaştıklarınızımı almalıyım
    Ben olsam iptal edip bunlardan birini alırdım Ryzen işlemcilere geçtiğinizde de değerlendirilmiş olur.
  • rkursada R kullanıcısına yanıt
    4 pinin biri boş kalacak 3 tanesine takacaksın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rkursada R kullanıcısına yanıt
    Ben daha once 4 bakir sogutuculu modeli almistim kasim gibi ryzen 5 1600 14nm olan islemcide 55-60 derece de calisiyodu tam yukte ve cok sessizdi egzos fanini duyuyordum sadece suan 6 bakir sogutuculu modeli 21.042020 tarihinda siparis ettim hala gümrükten geçmedi pismanim ama 120 liraya felan geliyo ordan alirsan almanizi oneririm bu fiyat araliginda ustune yok cooler master hyper 212 ye hem ses hem sogutmada daha iyi.

• 6 bakır borulu 12 cm 2 fanlı olan mı yoksa 9 cm 3 fanlı olanı mı almak lazım daha iyi performans için? Kasada yer olduğunu varsayarsak.
  • theabir kullanıcısına yanıt
    evet bu ama dediğim gibi ben kendi fanlarıyla kullanmıyorum arctic p12 pwm var
  • cinoktahan kullanıcısına yanıt
    n11 e yönlendiriyor satıcı
  • Serdar.K kullanıcısına yanıt
    8 dolar kargo ücreti çıkıyor hocam siz kaça mal ettiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş geçtim bende bakalım gelince yazarım buraya, teşekkür ederim.

167 TL(kargo dahil) Snowman m-X6 AM4(Ryzen)/LGA115X/LGA1366 RGB 6 Heat Pipes/3x90mm Fan/Dual Tower
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat performans tek fanlı 120mm'lik sıvı soğutma öneriniz var mı acaba :) itx kasada ryzen 1600af ile kullanılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hocam fiyat performans tek fanlı 120mm'lik sıvı soğutma öneriniz var mı acaba :) itx kasada ryzen 1600af ile kullanılacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Hocam çok teşekkür ederim :)

• Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    12 cm tabiki de. 8cm model bence fazla gereksiz yer kaplıyor ayrıca dilersen 12 cm kaliteli fan ile değiştirebilirsin fanlarını ama 8 cm kaliteli fan bulmak biraz zor bence
  • Biri arkadaşa biri bana olmak üzere 2 adet T6 modelinden sipariş ettim, ürünler şuanda kargoda. Arkadaşta Ryzen 5 3600 bende ise Intel i5 8400 mevcut, ikimizde stok fanla takılıyoruz bakalım sıcaklık farkı nasıl olacak.
  • Satıcıya sordum t6 modeli daha iyi sogutuyor dedi. Hem diğer model gereksiz fazla yer kaplıyor

• İçinde fan çoğaltıcı varmı yoksa 3 fanı ayrı ayrı anakart fan söketlerinemi takılıyor.https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/fan-coklayici-y-pwm-kablosu-4303p-splitter-4-pin-switch-3-pin-3-port-coklayici-disi-erkek-kablo_pdp_562456918
    Bundanmı almamız gerekiyor ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 9 Haziran 2020; 16:7:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil60

Biri arkadaşa biri bana olmak üzere 2 adet T6 modelinden sipariş ettim, ürünler şuanda kargoda. Arkadaşta Ryzen 5 3600 bende ise Intel i5 8400 mevcut, ikimizde stok fanla takılıyoruz bakalım sıcaklık farkı nasıl olacak.
    Ürün geldiğinde önce stok fan, sonra Snowman ile aşağıdaki görseldeki gibi ayarladıktan 15 dk sonrasındaki ekran görüntülerini paylaşır mısınız? Almayı düşünenler için fikir verecektir.

Aida64(işlemci yük testi):https://www.aida64.com/downloads

167 TL(kargo dahil) Snowman m-X6 AM4(Ryzen)/LGA115X/LGA1366 RGB 6 Heat Pipes/3x90mm Fan/Dual Tower
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Valla cok guzel bi karsilastirma olur. Ayrica bir arkadas da eger elindeki kaliteli bir termal macunu kullanacaksa, once icinden cikani olcup macunlarla ilgili bir kiyaslama yaparsa daha da guzel olur. Kac derece fark edecek, illa baska bir macun almali miyiz vs sorulari icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 167 TL(kargo dahil) Snowman m-X6 AM4(Ryzen)/LGA115X/LGA1366 RGB 6 Heat Pipes/3x90mm Fan/Dual Tower

Stok fan ile değerler bunlar, soğutucu gelince mesajı güncelleyeceğim. Ayrıca arkadaşa da rica ettim o da Ryzen 5 3600 ile testleri paylaşacak benimle.

Dipnot: Arctic MX-4 termal macun kullanıyorum, 2-3 hafta önce yeniledim.
  • T6 yı uzun zamandır ryzen 1700 ile kullanıyorum fiyatına göre gayet başarılı ben 120 TL'ye almıştım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.