Şimdi Ara

180 liraya oyun olur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

-Olmaz tabi
  • Ülkemizde uygulanan agır vergiler yüzünden bu durumlarla karsılasmamız dogal ve bundan sonrada karsılasmaya devam edicegiz yapıcak birsey suan için yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scrapland

Alanlar nereden alacaklarini biliyorlar .......

+1
  • Sirkeci ve cevresinde bircok Ps 3 oyunu satan yer var ve coguda büyük magazalardan daha uygun fiyata satıyor cünkü isin içinde vergi yok sadece masraf ve kar koyup satıyorlar.Büyük magazalar ise masraf,kar ve vergi bindiriyorlar

Büyük magazalardan alanlar genelde dedigimiz gibi bu konuda bilgisi olmayanlar yada maddi durumu çok iyi olup ben boyle alırım kafam rahat olsun diyenler sanırım
  • Pahalı olmayan oyun istiyoruz! Yanındada kaybolmayan sakızValla bende Sendit'ten aldım Gt5'i 48 YTL'ye mal oldu.
  • assassins creed 85 ytl
    call of duty 4 85 ytl

ikisini birden aldım diye 5er ytl indirimli aldım
  • yav düşünüyorumda yakında kampanya olacak 5 tane ps3 oyunu alana ps3 bedava diye 180 ytl oyun mu olur ya
  • Ne şanslı bu avrupadakiler, amerikadakiler.
  • Ben fiyatları ilk gördüğümde , insanlarla dalga geçtiklerini gördüm, çok para çok, aslında protesto edip, satın almamak lazım diye düşünüyorum....Başlıkta da yazdığı gibi, 180 ytl'ye oyun mu olur....
  • Ben fiyatları ilk gördüğümde , insanlarla dalga geçtiklerini düşündüm, çok para çok, aslında protesto edip, satın almamak lazım diye düşünüyorum....Başlıkta da yazdığı gibi, 180 ytl'ye oyun mu olur....
  • aynen convaynen:)
  • abi ne sendit'i ne play-asia'sı uğraşmaya beklemeye değmez doğubanktan ya da gittigidiyodan alın istanbul dışında olanlar
  • D&R da GT5 99 YTL.
  • quote:

180 liraya oyun olur mu?

Olur, olur da ayıp olur
  • oyun fiyatları yüzünden ps3 80gbla xbox360 takas ettik... şimdi 25tane oyunum var ps3te 25tane oyun alsam 2tane ps3 parası verirdim..... :D
  • alıcısı oluyor ki 180 lira fiyat etiketi koyuyorlar dnr da turoku 179 liraya satıyorlar dı ki o oyuna 50 lira bile vermem.
  • Aceleyle gidip 180 lira'ya pes 2008 almıştım hala acısı içimde

15 senedir oyun oynarım ilk defa orjinal bir oyun aldım türkiye'den ,almaz olaydım
  • Berkay sende ne oyun seçmişsin. Ulan Konami...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.