Şimdi Ara

18 yaşındayım sakallarım çıkmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boyum 190 bi de sivilcerim hala geçmedi 195 olabilir miyim bi de şu sivilceler ne zaman geçer

• Hocam bazı erkeklerde olabiliyor. Ama hiç sıkıntı etmeyin genetik bir problem olmadığı sürece 1 seneye çıkacaktır. Sarımsak veya başka birşey deneyebilirsiniz.(doğal olucak)

Konudan bağımsız reklam

https://youtu.be/PwckhWeULp0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herif 190 195 olur muyum diye düşünüyor ya şaka gibi bir de bana bak
  • 20ye gircem hala köseyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaqenn

herif 190 195 olur muyum diye düşünüyor ya şaka gibi bir de bana bak

şimdi sende 1.80'sindir. 1.85 istiyorsundur. ben 1.73'üm. birde bana bak.
  • Bunun sonu yok hocam insanın en temel dürtülerinden :) 160 lık adamda 173 olmak istiyordur uzar gider bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ODTÜ Bilgisayar

Bunun sonu yok hocam insanın en temel dürtülerinden :) 160 lık adamda 173 olmak istiyordur uzar gider bu...

biliyorum. ben benden uzun veya kısa birini gördüğümde moralim bozulmaz, kıskanmam. aksine hoşuma gider farklılık. ha insanlar uzun insanlara daha çok ilgi gösterir daha iyi davranırlar ama ona yapacak bir şey yok.
  • Sakal çıkmıyor derken hiç çıkmıyor olamaz heralde vardır ama azdır değil mi ? :)
  • padleng P kullanıcısına yanıt
    Hocam az az tüy tüy çıkıyor.Mesela okul hayatım boyunca 3-4 ay sakal tıraşı olmadığım zamanlar oldu hiç bir sıkıntı çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ODTÜ Bilgisayar

Hocam az az tüy tüy çıkıyor.Mesela okul hayatım boyunca 3-4 ay sakal tıraşı olmadığım zamanlar oldu hiç bir sıkıntı çıkmadı

Sivilcelerin ne zaman başladı bilmiyorum ama ergenlik sivilcesi ortalama 4-6 yıl arası sürer,yeni başladıysa çıkmaya epey uğraşıcaksın.Sakal ergenlikle alakalıdır zaten ergenliğin sonuna doğru oturmaya başlar sakalın.18 yaş ergenlik olur mu deme eğer geç ergenlik varsa 24-25 yaşına kadar uğraştırabilir.
  • 19 yaşındayım sadece çenede sakal var benim de yanlarda hiç çıkmıyor. Boy 1.90, daha önce hiç çıkmazken sivilce çıkmaya başladı vs.

Bu genetikle alakalı serum, jilet vs işe yaramaz sakalın tam oturması 23-24'e kadar sürebilir. yapıcak bir şey yok.

ayrıca sivilceler için, yüz yıkama jeli ile her gün yüzünü yıka temiz tut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22329BE06 -- 8 Ekim 2017; 14:11:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.