Şimdi Ara

18 Yaşından Küçüklere Banka Kartı Veriliyor Mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
35.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aslanemre58

quote:

Orjinalden alıntı: aslanemre58

Peki hesaba atmden para yatırabiliyoruz değil mi??
    Bu konularda pek tecrübem yok ben sadece burs gelince çekiyorum parayı
    Ekleme:Bir de internetten ürün sipariş edeceğimiz zaman ilk önce havale ile parayı gönderip sonra mı sipariş veriyoruz yoksa siparişi verip parayı sonra mı yatırıyoruz??

Bilen yok mu???

Elbette, ATM'den para yatırabilirsiniz.

İnternetten alışveriş yaparken önce ürün sepete eklenir, sipariş verilir.
    Size ödeme seçenekleri sunulur ve havale veya eft ile ödemeyi gerçekleştireceksiniz, firma size hesap numaralarını verir.
    Bu hesap numaralarına ödemeyi attıktan sonra, Ödeme formu gibi bir form doldurursunuz.
    Gönderdiğinize dair.
    Paranın hesaba geçtiği onaylanır ve ürün kargoya verilir.

Genel olarak böyle işler, arada hafif değişiklikler olabilir.
    Bu size belirtilir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 26 Haziran 2009; 1:06:27 >

• Tekrar teşekkürler
    Bu bilgi benim için iyi oldu yarın siparişi veriyorum.Şu an hesapta 25 tl var
  • quote:

Size ödeme seçenekleri sunulur ve havale veya eft ile ödemeyi gerçekleştireceksiniz, firma size hesap numaralarını verir.
    Bu hesap numaralarına ödemeyi attıktan sonra, Ödeme formu gibi bir form doldurursunuz.
    Gönderdiğinize dair.

Hocam peki marketlerde falan kredi kartı yerine geçer mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuksel824

quote:

Gönderdiğinize dair.

Hocam peki marketlerde falan kredi kartı yerine geçer mi ?

Marketlerde -hesabınızdaki para doğrultusunda- alışveriş yapabilirsiniz.
    Ama taksit imkanı sunmaz.

• Birde akbankdan almayı düşünüyorum ben atm kartını normalde kartsız işlemde hesaba havalede 5tl işlem kesim ücreti alınıyor ya biz hesabı açdıkdan sonra o hesap üzerindende havale yapdığımızdada mı 5tl yine alıcaklar yoksa hiç masraf almıycaklar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuksel824

Birde akbankdan almayı düşünüyorum ben atm kartını normalde kartsız işlemde hesaba havalede 5tl işlem kesim ücreti alınıyor ya biz hesabı açdıkdan sonra o hesap üzerindende havale yapdığımızdada mı 5tl yine alıcaklar yoksa hiç masraf almıycaklar mı

Bankada hesabınız varsa internet üzerinden vs. havale yaparken ücret alınmıyor.
    EFT yaparken 3-5 TL kesim yapıyor bankalar.
  • yardımların için çok saqol usta
  • iş bankasından kart alan arkadaşlar acaba ne istediler başvuru için ?
    bide kartımızı internet üzerinden yapacağımız alışverişlerde içindeki miktara göre kullanabiliyor muyuz ?
    İnternet şubesinden yararlanabiliyor muyuz ?
  • bende campus vardı hiçbiryerde geçmiyordu. en iyisi exi26 en azından axess in geçtiği her yerde geçer taksit yapar

öğrenci adam taksitle alır
  • Banka kartını verirler ama Şifreni vermezler Velinle gidip alicaksın şifreni :) Başıma geldi aynısı
  • Arkadaşlar sizce en iyisi hangisi bu kartların yani bonusun işbankın vb. falan yoksa hepsi de aynı mı? Birde illa veli mi olması gerekiyor? Annem şehir dışında babamda işte ben gidip almak istiyorum bugün?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1389mo

iş bankasından kart alan arkadaşlar acaba ne istediler başvuru için ?
    bide kartımızı internet üzerinden yapacağımız alışverişlerde içindeki miktara göre kullanabiliyor muyuz ?
    İnternet şubesinden yararlanabiliyor muyuz ?

ikametgah tc kimlik
    evet içindeki miktara göre internet şubesinden yararlanabilirsin
  • beyler benim yapı kredi den almam gerekde alınabiliyormuşda bu yapıkredinin verdiği banka kartıyla acaba internet üzerinden işlem yapabilirmiyiz yani alışveriş fln tek çekim olcak tabiki de
  • @soryy acaba veli cart curt da istiyorlar mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1389mo

@soryy acaba veli cart curt da istiyorlar mı ?

18 yaşındaysan istemezler
  • 18 yaşın altındaysan velinle birlikte gidersen Yapı Kredi ve Garanti bankası banka kartı veriyor, istersen internet bankacılığını da açtırabiliyorsun. Garanti'de internet bankacılığı üzerinden sanal kart da çıkartabilirsin kendine.
  • bende almayı düşünüyorum.
    peki talimat verip aylıklarımızın kartımıza yatmasını sağlayabilirmiyiz?

annemin kartından benim kartıma aylık otomatik olarak para geçicek yani?
    (iş bankası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultio -- 27 Haziran 2009; 11:35:29 >
  • genel sorulara toplu cevap vereyim bankamatik kartıyla internet üzerinden alışveriş yapılmaz normal marketlerde yapabilirsiniz internetten yapmak için kredi kartı şarttır yada hesaba havale yapmanız lazım internet hesabı açtırsanız eftleriniz ücretsiz veya 1,2 lira gibi masrafı olur bir hesaba veya kendi bankamatiğinize bankamtikten ücretsiz para yatırabilirsiniz ama bazı bankalar buna bile para alıyor garanti 4 lira akbank 3 lira gibi. talimatla (hesap sahibi verecek talimatı) tabikide başka hesaba düzenli para yatırabilirsiniz
  • Kesinlikle akbanka güvenmeyin geçen gün velinle beraber gel dedi bugünde 15 yaşından küçüklere verilmiyor diyorlar ki bende 14 yaşındayım İŞBANK ı düşünüyorum önerebileceğiniz başka bir banka varmı Garanti,YKB de aynısımı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alikuşcu

genel sorulara toplu cevap vereyim bankamatik kartıyla internet üzerinden alışveriş yapılmaz normal marketlerde yapabilirsiniz internetten yapmak için kredi kartı şarttır yada hesaba havale yapmanız lazım internet hesabı açtırsanız eftleriniz ücretsiz veya 1,2 lira gibi masrafı olur bir hesaba veya kendi bankamatiğinize bankamtikten ücretsiz para yatırabilirsiniz ama bazı bankalar buna bile para alıyor garanti 4 lira akbank 3 lira gibi. talimatla (hesap sahibi verecek talimatı) tabikide başka hesaba düzenli para yatırabilirsiniz

sanırım şu şekilde oluyor internet sitesinden havale yoluyla almayı seçiyorsun hesabından havale yapıyorsun değlmi milletin dediği sanırsam bu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.