Şimdi Ara

18 Yaşından Küçüklere Banka Kartı Veriliyor Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
35.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim adıma banka kartı lazım havale para çekme para yatırma hesabı gibi 18 yaşından küçükleri destekleyen bir bankamatik kartı varmı? Ptt Bank falan veriyor dediler ama sitesinden 18 yaşı doldurmuş olmak gerekiyor diyor yardımcı olan herkese

• bana verdiler yapı kredi den hepsi veriyor diye biliyorum
  • :D
  • Buarada eğer öğrenciysen oww yeah maan diyor bankalar sana
  • veriliyor. Yapı kredi ve Akbank veriyor en azından.
  • hocam ciddice bişi sorduk dalgaya aldınız yaw neysde liveforspeed arkadaş gerekli bilgiyi verdi msnden teşekkürler.
  • kart için nekadar ödememiz gerekiyorki???
    ...
  • Evet veriyor bütün bankalar. Ama velinle gel diyorlar.(annen yada baban) Ben annemle gittim İş Bankasına oradan aldım. Hiç bi ücret istemiyorlar. Ama sadece 10 TL yatırırmısınız diyorlar ve yatırıyorsun. Ama daha sonra bankamatıkten o yatırdıgın parayı çekebiliyorsun.
  • Benim işbankası var 18 yaşından kucuklere hem hesap acıyor hesap acıtıgı ıcınde bankamtık kartı verıyor ve bunun ıcın hiçbir ucret almıyor
  • iş bankası veriyo
  • -26 diye bir kart va ama hangi bankanın unuttum
  • Arkadaşlar bana en yakın bankalar akbank ve ziraat bank ptt var bide ptt kart veriliyormu 18 yaşından küçüklere bilmiyorum peki kredi kartı alma şansımız varmı:D
  • 18 yaşından küçüksen kredi kartı alamazsın. herhangi birinin üstünden ek kart çıkartabilirsin. ayrıca tüm bankalar bankamatik kartı veriyo olması lazım -18 olsanda. ziraat yakın demişsin o da veriyo kesin biliyorum
  • Hayır yaa bana vermediler zaten saçma sapan sorular soruyorlardı
  • İş Bankası, Yapı Kredi ve Garanti Bankasından banka kartı çıkartabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÜNAHKAR_LORD

Hayır yaa bana vermediler zaten saçma sapan sorular soruyorlardı

kim vermedi? ben 18 yaşım dolmadan iş bankasından bankamatik kartı almıştım ve 18 yaşı dolmamış olan ziraat bankamatik kartı olan arkadaşlarım var.
  • veriyorrlar sen kafanı takma ücret filan ödemenede gerek yok sadece hesap açtırıyorsun çünkü.
  • Kart veriyorlar bende 2 tane var ve yaşımda 14 biri garantiden diğeri iş bankasından ama bu kartlar kredi kartı gibi kullanılmıyor hesabına ne kadar para yüklersen o kadar para harcayabiliyorsun ...

Hesap numaran kartının üstünde yazıyor zaten hesapnumaran varsa her türlü havale işlemini yapabiliyorsun

Ayrıca internet üzerinden alışverite yapılabiliyormuş fakat onun için bazı özel işlemler gerekiyormuş benim kartlarım internet üzerinden alışverişe kapalı olduğu için bu konuda fazla bilgi veremiyorum
  • peki bu banka kartıyla internet üstünden alışveriş yapılabiliyormu çünkü marketlerde fln banka kartı kullanılabiliyor hesaptaki paradan düşüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BenTugay

Evet veriyor bütün bankalar. Ama velinle gel diyorlar.(annen yada baban) Ben annemle gittim İş Bankasına oradan aldım. Hiç bi ücret istemiyorlar. Ama sadece 10 TL yatırırmısınız diyorlar ve yatırıyorsun. Ama daha sonra bankamatıkten o yatırdıgın parayı çekebiliyorsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.