Şimdi Ara

18 yaşında milletvekili?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sandıktan evet çıktı milletvekili yaşı 25'ten 18'e düşürüldü. Bakıyorum meclise bir tane bile 18-19 yaşında milletvekili yok.
    Eee ne diye bu yasa çıkarıldı? Bilen varsa buyursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut4118 -- 26 Temmuz 2017; 15:2:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şaka yapıyor olmalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_Citizen

Şaka yapıyor olmalısın

Dostum neden bu madde 16 Nisan referandum sürecinden önce konuşuluyordu. Eğer ben yanlış biliyorsam düzeltebilirsin. Gereksiz olarak düşünüyorsan neden devletin başındakiler yürürlüğe soktular?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut4118 -- 26 Temmuz 2017; 15:2:36 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 11:27:44 >
  • Daha bakan cocuklari 18ine basmamis olmali. 2019 da basar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 tane 18 yaş vekil koysan bile sen secilebileceğini mi sanıyorsun.hem 18 yaş veyahut 60 yaş olsun farkeden nedir ki Kaldır indir reis ne derse o 400 tane düşünemeden yaşayan vekil sıfatlı mahlukatlar olucaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

400 tane 18 yaş vekil koysan bile sen secilebileceğini mi sanıyorsun.hem 18 yaş veyahut 60 yaş olsun farkeden nedir ki Kaldır indir reis ne derse o 400 tane düşünemeden yaşayan vekil sıfatlı mahlukatlar olucaklar.

İşte o gençlere yazık. Ne dediğini bilmeyen gençler iyi kuklalar olacaklar. Aileleri de bunu bildikleri halde gönderiyorlarsa daha yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut4118

Sandıktan evet çıktı milletvekili yaşı 25'ten 18'e düşürüldü. Bakıyorum meclise bir tane bile 18-19 yaşında milletvekili yok.
    Eee ne diye bu yasa çıkarıldı? Bilen varsa buyursun

vitrine süs olsun diye göstermelik vekil olmaz,

asıl millet adayının peşinde çalışır seçerse o vekil olmaya hak kazanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut4118

quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

400 tane 18 yaş vekil koysan bile sen secilebileceğini mi sanıyorsun.hem 18 yaş veyahut 60 yaş olsun farkeden nedir ki Kaldır indir reis ne derse o 400 tane düşünemeden yaşayan vekil sıfatlı mahlukatlar olucaklar.

İşte o gençlere yazık. Ne dediğini bilmeyen gençler iyi kuklalar olacaklar. Aileleri de bunu bildikleri halde gönderiyorlarsa daha yazık.

bu bir ihanettir meclise yapılan bence vekillik yaşı 30 maksimum vekillik yapıcağı süre 15 yıl olmalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.