Şimdi Ara

18 Wheels of Steel: Haulin' (2006) [ANA KONU] (865. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.318
Cevap
16
Favori
3.745.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    süperr @canocan006
  • 18 Wos Haulin TR v1.01 ile stabil halde çalışan bir otobüs modu var mı? Süpermod vardı ama winrar'dan çıkaramıyorum hata veriyor. Acilen lazım.

Teşekkürler.
  • bu oyunu nerden indire bilirim bu kasa bilgisiyarı özelikler çift çekirdek 1.8 ghz

512 mb ekran kartı

1 gb ram indirsem rahat oyunuya bilirmiyim
  • Hey gidi günler hayla oynuyorum be baba
  • abi duygulandım he
  • aynen bugün açtım oynuyorum bu oyun gibiside gelmemiş sanki
  • ELİNE SAGLIK
  • Vay be hocam. Duygulandım... 5-6 sene önce ne oynardık be.
    Ben ckt1995 belki hatırlarsın. Konuyu görünce ağladım resmen
  • bazı oyunlar hiç unutulmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

bazı oyunlar hiç unutulmuyor

volla ya ets2 de bi otobüs sürelim dedik bundaki zevki vermedi.demekki herşey grafik deilmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DİGİMAX55

quote:

volla ya ets2 de bi otobüs sürelim dedik bundaki zevki vermedi.demekki herşey grafik deilmiş..

Kesinlikle öyle.Hala otogar modu yüklü benim laptopta.Oyun tek kelimeyle efsane.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

quote:

Orijinalden alıntı: DİGİMAX55

quote:

Kesinlikle öyle.Hala otogar modu yüklü benim laptopta.Oyun tek kelimeyle efsane.

scs şirketi gerçek otobüs oyununu çıkarana kadar hauline devam.yaptığım super mod çok tutuldu ama şu hata vermesi on numara olmasını engelledi.
    şimdi hatasız bir harita yapacam ama burlarda bi mod vardı önceden yarım kalmış türk modu,onu bulamıyorum netten linkler ölmüş hep.onu bulsam yapacam bakalım.
    SUPER MOD 2015::))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİGİMAX55 -- 22 Mart 2015; 15:56:52 >

• burda bir zamanlar modifiyeli bir scania vardı hikmet abinin arabası. elinde olan varsa upload edebilir mi?
  • DİGİMAX55 D kullanıcısına yanıt
    Zamanında çok oynadım dostum evveliyayında Pedal To Metal vardı ilk Türkiye haritalı oyundu otobüs ve tırlar gerçekten harikaydı nefis bir şeydi oda çok oyundan atıyordu onda yine bi nebze tırları ve otobüsleri silince atma sorunu azalıyordu ama Haulin versiyonu her nekadar çok güzel olsada hem grafikleri en yükseke alınca atıyordu hemde bir süre oynadıktan sonra atıyordu ama yinede harikaydı oyunu kaydede kaydede az oynamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

Zamanında çok oynadım dostum evveliyayında Pedal To Metal vardı ilk Türkiye haritalı oyundu otobüs ve tırlar gerçekten harikaydı nefis bir şeydi oda çok oyundan atıyordu onda yine bi nebze tırları ve otobüsleri silince atma sorunu azalıyordu ama Haulin versiyonu her nekadar çok güzel olsada hem grafikleri en yükseke alınca atıyordu hemde bir süre oynadıktan sonra atıyordu ama yinede harikaydı oyunu kaydede kaydede az oynamadım

supermodu yaparken bu kadar ilgi göreceğini pek beklemiyordum.oyundan atmayı düzeltebilseydim belkide efsane olacaktı.ets2 otobüs modlarından hiç zevk alamadım o yüzden ecs çıkana kadar kendime oynamak için yeni sade oyundan atmayan bi turk mod daha yapıyorum sorun çıkmazsa yayınlarım.
  • http://scsturkey.com/forum.php sitemize bekleriz sıcak sıcak yeni fırından çıkmış modlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortladı burası
  • Vaayy be ne oynardık
  • Fosilleşmiş ilk mesaj ve başlık değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyrasil

Vay be yanda polis olurdu carpardim hep

config açıyoruz ''police'' -1- yerine 0 yazıyoruz kurtuluyoruz polisi bende çarpardım duygulandım ekibi toplasak geri dönsek :(

hardtrucktr sitesi vardı kapanmassaydı herkes oyun bırakmazdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.