Şimdi Ara

18 Temmuz 2009 Cumartesi - DH - VW Passat Kulübü İstanbul 2. buluşması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
2
Favori
34.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallahi arkadaşlar, herşeye varım, bu defa Metallica ya da İstanbul'daki akrabaları ziyaret etmek yok, sadece sizin için, VW Passat Kulübü ve DH üyeleri için geliyorum. Daha fazla kalmak isterdim ama sanırım emekliliğimi İstanbul'da Boğaz'ın kenarında bir kayıkta (he he, yalıda değil dostlar, neredeeee) geçirebilirim.

Sizce nezih ve güzel bir yerde buluşmak, araçları incelemek, tanışmak ve kaynaşmak, bunu da güzel bir yemekle birlikte masa başında yapmak nasıl olur? Saat 18:00 gibi Sabiha Gökçen'de olmam gerekecek. Artık eminim günü bir şekilde doldururuz. Ortaköy'de çay içmek bile olabilir, ama tabi gidiş ve gelişleri de hesaba katmak lazım. Adana'da en uzak yer 10 km, artık bu boyuta göre İstanbul'da 50 km sanırım orta yakınıkta sayılır.

Bu rada 15 kilo bağaj hakkım varmış! Ne getirmemi istersiniz?

15 kilo cezerye, veya
    15 kilo şeker sucuğu
    15 kilo lokum, veya
    15 kilo motor yağı, Passat için
    15 kilo Adana toprağı, olabilir
    15 kilo kebap, ama olmaz ya
    15 kilo halis Adana yağlı kıyma
    15 kilo Adana yerli domates

siz söyleyin...

• quote:

Orjinalden alıntı: VW_Passat

quote:

Orjinalden alıntı: sevensleepers1907

quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

Arkadaşlarım

BİLETİMİ ALDIM. Cumartesi sabah 18 Temmuz'da SABİHA GÖKÇEN'de olacağım.

Taner Hocam,

Cumartesi sabahı seni Sabiha Gökçende bir Passat filosu bekliyor olacak. Hazırlıklı ol

Yener ustam Taner abime sürpriz yapin kapida arka arkaya Passatlar ile sirada bekleyip karsilayin (oradaki kisileri görmek icin neler vermezdim )

Saygilar Yasin

Valla ben kendi adıma Büyükçekmece oturduğum halde havaalanına birlikte gidelilim diyorum. Ben yanlız olacağım. Taner Bey benim arabaya gelir kamerayı alır eline. Uçak filosunu kameraya alır. Sakin sakin sağdan sağdan gideriz buluşma yerine

• Sevgili Yener Bey,

Ya gazeteciler gelirse, 20-30 Passat arka arkaya dizilimiş dikkat çeker, kesin birisi sorar "kimi bekliyorsunuz?" diye, artık "Adana'dan Taner Göde" yerine "Almanya'dan Roket Mühendisi Von Papenburg" dersiniz, biz yemeğe gideceğimze doğru n-tv stüdyolarına gideriz, MİT, Polis, İçişleri Bakanlığı, Tübitak, hatta Doğuş Otomotiv bile gelir, "hayırdır, ne oluyor, kimin bu Passat'lar, nereden aldınız, paralel ithalattan mı, faturaları gösterin...!!!" der (mi acaba?)

Yemin ederim, var mı bizim gibi grup! Helal olsun sevgili arkadaşlarım benim...!!!

• Benim sunduğum buluşma yeri alternatifine karşı çıkanlara bir hatırlatma yapayım...

Gebze ( Şekerpınarı ) Kurtköyden yani Sabiha Gökçen havaalanı girişinden bir sonraki tem gişesidir.... Uzak filan diyenlere duyurulur.

Tanerle rötar olmazsa yaklaşık 8.5-9 saat birlikte olacağız. Bu vaktide yollarda geçirmeyi tercih etmem ben ama yinede siz bilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

Sevgili Yener Bey,

Ya gazeteciler gelirse, 20-30 Passat arka arkaya dizilimiş dikkat çeker, kesin birisi sorar "kimi bekliyorsunuz?" diye, artık "Adana'dan Taner Göde" yerine "Almanya'dan Roket Mühendisi Von Papenburg" dersiniz, biz yemeğe gideceğimze doğru n-tv stüdyolarına gideriz, MİT, Polis, İçişleri Bakanlığı, Tübitak, hatta Doğuş Otomotiv bile gelir, "hayırdır, ne oluyor, kimin bu Passat'lar, nereden aldınız, paralel ithalattan mı, faturaları gösterin...!!!" der (mi acaba?)

Yemin ederim, var mı bizim gibi grup! Helal olsun sevgili arkadaşlarım benim...!!!

Taner abim, ben olsam aractan iner inmez Bagaji uzaktan acip (biraz gösteris olsun ) kirmizi haliyi serip Adana ucagini beklerdim n-tv felan gelince merak etme Von Papenburg Frankfurt tan geliyor deriz. Ya varya cok sey kaciriyorum acaba bir günlüyüne cilginlik yapip araniza katilsammi diye düsünüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: Muradovskiy

Benim sunduğum buluşma yeri alternatifine karşı çıkanlara bir hatırlatma yapayım...

Gebze ( Şekerpınarı ) Kurtköyden yani Sabiha Gökçen havaalanı girişinden bir sonraki tem gişesidir.... Uzak filan diyenlere duyurulur.

Tanerle rötar olmazsa yaklaşık 8.5-9 saat birlikte olacağız. Bu vaktide yollarda geçirmeyi tercih etmem ben ama yinede siz bilirsiniz.

Hocam Taş bana sanırım Benim dışımda Gebzeye itiraz eden olmadı sanırım Kesinlikle geçirilecek sınırlı sürenin yollarda geçirilmesi hoş olmaz. Çoğunluk ne derse ben uyarım. Sadece oraya gelebilmem için evden 2 saat önce çıkmam gerekecek O iki saatinde Schwarz Leopard ım ile geçeceğini düşünürsek problem yok demektir.

quote:

Sevgili Yener Bey,

Taner Hocam benzer bir buluşmayı 30 un üzerinde C4 le daha önceden yapmış biri olarak manzaraya aşinayım. Ancak konvoy bahsettiğiniz gibi Passatlardan oluşursa işin içine kesinlikle kurumlar girecektir. 30 Adet Passat arka arkaya... insanların bakmaktan boynu kıralacak Hatta Allah göstermesin kazaya bile sebebiyet verebilir bu manzara

• quote:

Hocam Taş bana sanırım Benim dışımda Gebzeye itiraz eden olmadı sanırım Kesinlikle geçirilecek sınırlı sürenin yollarda geçirilmesi hoş olmaz. Çoğunluk ne derse ben uyarım. Sadece oraya gelebilmem için evden 2 saat önce çıkmam gerekecek O iki saatinde Schwarz Leopard ım ile geçeceğini düşünürsek problem yok demektir.

Taş olarak düşünme Yener hocam.. Madem Sabiha Gökçen e geleceğim diyorsun, Kurtköy sapağından sonra dediğim yere gitmek 10 dakika bile sürmüyor. TEM e çok yakın.
    Daha evvel ki toplantıyı birebir yaşamış ve birlikte olduğumuz 4 saatin ne kadar yetersiz geldiğini hissetmiş biri olarak ( ah o metalica konseri yok mu ) daha fazla vakit geçirmeyi hedefliyorum ben.
    İlla Serçeşmeye de gidelim demiyorum ama trafikten dolayı Kurtköy civarında bir yerlerde buluşmanın daha doğru olacağı kanısındayım. Hatta arabaları yol kenarına çekip muhabbet etmeye bile razıyım. Ama şehir merkezlerine doğru geldiğimizde park sorun oluyor.
    Alternatif olarak polonezköy tarafları olabilir. Ama ben orada bir yer bilmiyorum. Gidip bakılabilinir veya bilen biri bize ön ayak olabilir. Veya gene Hidiv kasrı olabilir. Ben önerilere açığım. Ama öneri yapan yok benden başka gördüğüm kadarıyla.

Bu arada Lagrangepasha Denizle konuştum. Bir kaç gün içinde foruma gireceğim dedi. Bu toplantı kaçmaz diyor. Herkese selam söyledi...

• quote:

Taner abim, ben olsam aractan iner inmez Bagaji uzaktan acip (biraz gösteris olsun ) kirmizi haliyi serip Adana ucagini beklerdim n-tv felan gelince merak etme Von Papenburg Frankfurt tan geliyor deriz. Ya varya cok sey kaciriyorum acaba bir günlüyüne cilginlik yapip araniza katilsammi diye düsünüyorum

Gelemez kiiiii gelemezkiiii.......

( Gaz verelim dimi ... woooooommmm wooooommmm .....)

• quote:

quote:

Gelemez kiiiii gelemezkiiii.......

( Gaz verelim dimi ... woooooommmm wooooommmm .....)

Muradovskiy ustam dur yavas heyecan yapiyorum burada. Simdi ben gelirsem beni kim alacak orada hangi sansli araca binecem ben . Ah ah elimde imkanim olsaydi Taner ustam gibi 1 günlüyüne bile gelmeye kesinlikle deger sizler ile bulusmayi ben istiyorum . Seneye artik organizasyonu erkenden hazirlayalim bende izinimi ona göre alirim

Saygilar Yasin

• quote:

Seneye artik organizasyonu erkenden hazirlayalim bende izinimi ona göre alirim

Saygilar Yasin

Yasin seninle buluşamayacağız biz bu gidişle.... Her sene bir dahaki sene diyorsun.....

( Gaza bir bastım kiiii boost göstergesi sona dayandı GT de )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 4 Temmuz 2009; 14:32:41 >
  • quote:

quote:

Taş olarak düşünme Yener hocam.. Madem Sabiha Gökçen e geleceğim diyorsun, Kurtköy sapağından sonra dediğim yere gitmek 10 dakika bile sürmüyor. TEM e çok yakın.
    Daha evvel ki toplantıyı birebir yaşamış ve birlikte olduğumuz 4 saatin ne kadar yetersiz geldiğini hissetmiş biri olarak ( ah o metalica konseri yok mu ) daha fazla vakit geçirmeyi hedefliyorum ben.
    İlla Serçeşmeye de gidelim demiyorum ama trafikten dolayı Kurtköy civarında bir yerlerde buluşmanın daha doğru olacağı kanısındayım. Hatta arabaları yol kenarına çekip muhabbet etmeye bile razıyım. Ama şehir merkezlerine doğru geldiğimizde park sorun oluyor.
    Alternatif olarak polonezköy tarafları olabilir. Ama ben orada bir yer bilmiyorum. Gidip bakılabilinir veya bilen biri bize ön ayak olabilir. Veya gene Hidiv kasrı olabilir. Ben önerilere açığım. Ama öneri yapan yok benden başka gördüğüm kadarıyla.

Bu arada Lagrangepasha Denizle konuştum. Bir kaç gün içinde foruma gireceğim dedi. Bu toplantı kaçmaz diyor. Herkese selam söyledi...

Yok Hocam kesinlikle taş olarak düşünmedim Şaka olsun diye öyle dedim. Söylediklerinde %100 haklısın. Önmeli olan vakti verimli kullanarak park sorunu yaşamadan güzel birgün geçirmek. Ben Üsküdar da Fethi Paşa korusu ve Dilrubayı önerdim ancak karşı tarafın trafik şartlarını bilmediğim için çok ısrarcı olamam. Yer boğaza nazır. Yeşillikler içinde.. Ancak sahil yolundan giderkende altunizade üzerinden giderken de dar yollardan geçmek gerekiyor. Ancak içeri girdikten sonra özellikle restoranın park alanı 50 Passat kapasiteli

• Yener sana katılıyorum Taner Abimizi Havaalanında karşılayalım ordan nereye gidilcekse oraya gidelim bence herkes ilk başta havaalanına gelsin.

EDIT:Yener Mecidiyeköyden geçerken içeri gir beraber gidelim arka arkaya Ben seni meydanda beklerim senin içn bir sorun olmazsa nede olsa yolunun üstü

Ben garipçe köyü ne gidebiliriz diyorum ancak Havaalanına çok uzak tam karadenize açılan kısım en uçta sarıyere bağlı.SAbah kavvaltısı yapabiliriz biraz yukarı çıkıp çok güzel fotoğraflar çekebiliriz.PAssat topiğine paylaşmıştım görenler olmuştur belki park sorunu yok ancak sizlere uzak gelebilir

google garipçe köyü yazıp bulabilirsiniz ancak bizim passatlar o köye sığarmı bilemem inşallah 30 kişi civarında olur müthiş konvoy olur valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 4 Temmuz 2009; 20:32:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: srcn09

Yener sana katılıyorum Taner Abimizi Havaalanında karşılayalım ordan nereye gidilcekse oraya gidelim bence herkes ilk başta havaalanına gelsin.

EDIT:Yener Mecidiyeköyden geçerken içeri gir beraber gidelim arka arkaya Ben seni meydanda beklerim senin içn bir sorun olmazsa nede olsa yolunun üstü

Ben garipçe köyü ne gidebiliriz diyorum ancak Havaalanına çok uzak tam karadenize açılan kısım en uçta sarıyere bağlı.SAbah kavvaltısı yapabiliriz biraz yukarı çıkıp çok güzel fotoğraflar çekebiliriz.PAssat topiğine paylaşmıştım görenler olmuştur belki park sorunu yok ancak sizlere uzak gelebilir

google garipçe köyü yazıp bulabilirsiniz ancak bizim passatlar o köye sığarmı bilemem inşallah 30 kişi civarında olur müthiş konvoy olur valla

Sercan dediğin gibi birlikte gideriz. Benimde aklımdan geçmişti aslında. 2 passatlı küçük bir konvoy Havaalanında buluşma hem herkes tarafından kolay bulunur olması Hemde onca yol tepip Adana'dan gelecek Taner Beye hoş bir karşılama olacağı için bence en ideal yer. Ayrıca sonrasında gideceğimiz yere büyük bir konvoy halinde gidersek trafikte daha çok insan şaşırtma şansı buluruz
    Garipçeye bende 2 defa gittim Sercan. İyi bir buluşma mekanı. Ufuk geniş. Sabah kahvaltı öğlen balık Ancak yaz olması nedeniyle günübirlik denize gelenler hayli fazla olacaktır diye düşünüyorum. Tek çekincem bu. Tabi bir de yol biraz uzun

• quote:

Sercan dediğin gibi birlikte gideriz. Benimde aklımdan geçmişti aslında. 2 passatlı küçük bir konvoy Havaalanında buluşma hem herkes tarafından kolay bulunur olması Hemde onca yol tepip Adana'dan gelecek Taner Beye hoş bir karşılama olacağı için bence en ideal yer. Ayrıca sonrasında gideceğimiz yere büyük bir konvoy halinde gidersek trafikte daha çok insan şaşırtma şansı buluruz
    Garipçeye bende 2 defa gittim Sercan. İyi bir buluşma mekanı. Ufuk geniş. Sabah kahvaltı öğlen balık Ancak yaz olması nedeniyle günübirlik denize gelenler hayli fazla olacaktır diye düşünüyorum. Tek çekincem bu. Tabi bir de yol biraz uzun

Yener aklında bulunsun E-5 den gelince direk karşıya gir Ortaklara doğru müsait bir yer bulursan durursun eğer sabırsızım ben diyorsan beni evin önünde karşılarsın...Ortaklar caddesine mutlaka gir yoksa duracak yer bulamazsın.Girer girmez sağda durcak yerler var biliyorsundur sen zaten oraları

Bencede Herkes Havaalanına gitsin hep beraber bir yer ayarlar ordan gideriz ama büyük ihtimal Anadolu yakasında olur herkes Havaalanına gidip de ordan Avrupa yakasına geçmez

Yener msn den konuşuruz daha detaylı olarak istanbulda değilim o yüzden fazla duramıyorum internette ancak 1 saat oda Forumu okumaya gidiyor

sercan.passat.2008@hotmail.com

Düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 4 Temmuz 2009; 22:24:08 >

• Beyler
    Son kez yazıyorum.....
    Uçak anadolu yakasına iniş yapacak. Taneri Kurtköyden alıp Avrupa yakasına geçeceksiniz orada muhabbet ettikten sonra tekrar ikindi vakti Kurtköye mi geri döneceksiniz?. Taner bizlerle uçak rötar yapmazsa 9 saat birlikte olacak. Siz garipçeye kurtköyden kaç saatte gidip kaç saatte geri dönmeyi planlıyorsunuz?. Sorabilirmiyim?
    Buluşma ve muhabbet yerinin Anadolu yakasında yapılması gerekir. Akıl var mantık var... Ha Taner Atatürk havaalanından geliş dönüş yapmış olsa, Avrupa yakasında mümkün olan bir yere giderdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 4 Temmuz 2009; 21:30:19 >
  • quote:

Beyler
    Yazdıklarımı okumuyorsunuz herhalde.
    Uçak anadolu yakasına iniş yapacak. Taneri Kurtköyden alıp Avrupa yakasına geçeceksiniz orada muhabbet ettikten sonra tekrar ikindi vakti Kurtköye mi geri döneceksiniz?. Taner bizlerle uçak rötar yapmazsa 9 saat birlikte olacak. Siz garipçeye kurtköyden kaç saatte gidip kaç saatte geri dönmeyi planlıyorsunuz?. Sorabilirmiyim?
    Buluşma ve muhabbet yerinin Anadolu yakasında yapılması gerekir. Akıl var mantık var... Ha Taner Atatürk havaalanından geliş dönüş yapmış olsa, Avrupa yakasında mümkün olan bir yere giderdik.

Kusura bakma anadalo yerine avrpa yazmışım!!! cümlenin anlamında aslında anadolu yakası olduğu çıkıyor.Bende öyle düşünüyorum zaten uçak Anadol yakasına inicekse herkeste oraya gidicekse tekrardan Avrupaya geçilmesi zor olr en iyisi Anadolu yakası.
    -
    İnternet cafeden yazıyorm tuş takımına alışamıyorum LapTopların tşlarına alışmışım yazım hatalarından dolayı kusura bakmayın
    quote:

Bencede Herkes Havaalanına gelsin hep beraber bir yer ayarlar gideriz ama büyük ihtimal Anadolu yakasında olur artık herkes Havaalanına gidip de geri dönmez herhalde o kadar yol hele bizim için acayip ters olur ama Taner abim için herşeye varız

Düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 4 Temmuz 2009; 21:33:21 >

• Sercan kusura bakma. Avrupayı görünce......
  • quote:

Orjinalden alıntı: srcn09

quote:

Yener aklında bulunsun E-5 den gelince direk karşıya gir Ortaklara doğru müsait bir yer bulursan durursun eğer sabırsızım ben diyorsan beni evin önünde karşılarsın...Ortaklar caddesine mutlaka gir yoksa duracak yer bulamazsın.Girer girmez sağda durcak yerler var biliyorsundur sen zaten oraları

Bencede Herkes Havaalanına gitsin hep beraber bir yer ayarlar ordan gideriz ama büyük ihtimal Anadolu yakasında olur herkes Havaalanına gidip de ordan Avrupa yakasına geçmez

Yener msn den konuşuruz daha detaylı olarak istanbulda değilim o yüzden fazla duramıyorum internette ancak 1 saat oda Forumu okumaya gidiyor

sercan.passat.2008@hotmail.com

Düzeltildi

Sercan işyerim Esentepe'de yani fazlasıyla biliyorum Mecidiyeköy'ü.. Zaten cumartesi sabahı erken bir vakitte oradan geçeceğimiz için otobüs duraklarının orası bile müsait olur. Senle konuşur uygun biryerde buluşuruz. Tam adres verirsen RNS 510 um evinin kapısına kadar da getirir. Sana iyi tatiller döndüğünde konuşuruz. MSN i ekledim

• quote:

quote:

Seneye artik organizasyonu erkenden hazirlayalim bende izinimi ona göre alirim

Saygilar Yasin

Yasin seninle buluşamayacağız biz bu gidişle.... Her sene bir dahaki sene diyorsun.....

( Gaza bir bastım kiiii boost göstergesi sona dayandı GT de )

Muradovskiy ustam,

gecen sene malesef Foruma katildigimda siz coktan Toplantinizi yapmisiniz kisaca gec kaldim bu senede elim kolum bagli Variant Bebegi bekliyorum yani bu sene sizinle cok tanismak isterdim Taner Ustam bile taaaaaaa Adana dan geliyor ne güzel. Inanki icim gidiyor derdim cok büyük. Ama seneye insallah güzel bir zamana denk gelirse araniza katilacam (Türkiyede oldugum zaman oldumu korkmayin aninda oradayim ), toplanti olmazsa bile Istanbula bir gelisimde hepinizin Tel nosunu alip tanisacam sizinle .

Saygilar Yasin

• ok arkadaşlar, Taner 18'ine bilet ayarladıysa buluşma 18'i olsun.

Ben katılanları listelemeye başlayacağım. Yer tespiti de yapalım iyi olur. Daha 13 gün olduğundan rahat rahat yer belirleriz. Murad'ın önerisi ok, başka alternatif yaratmaya çalışırız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.