Şimdi Ara

18 seçim kaybeden adamın rakipsiz oluşu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
11.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Partinin resmen ana partiye hizmet ettiğinin açık kanıtıdır. Siz daha tartışın...

Zamanında Erdoğan'ı cezaevinden kimlerin çıkardığını, Ankara'da bir evde kimlerin toplanıp bu kararı aldığını iyi araştırın veya mışıl mışıl uyuyun ülkenin çoğunluğu gibi...

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Zaman kaybı ama aynısını tekrar yazayım: askeriyeyi mi ele geçirecektik demişsin. Yazdım ya yahu. Sen değil ama aynı şeyleri söyleyen fetöcüler geçirdi işte. Sırf kapalı ya da namaz kılıyor diye askeriyede terfi almayan atılanlar demişsin. Aynı şeyi söylüyorum. Onları 15 yıl atmadın darbeye kalkıştılar işte.

Bu arada ben şu anki chpyi savunmuyorum. Ama daha az kötü diyebilirim. Bi tarafta herşey ayan beyan ortada, diğeri muallak.

Chpden aday çıkmaması tabii ki demokratik değil. Yanlış mı yanlış. Ama akpden daha demokratik olduğu %100 kesin doğru. Dediğim gibi demokratiklik olarak daha az kötü. Olay bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rakipsiz olduğu falan yok kardeşim bir malın sahibi o malı değiştirmek istemezse değişmez. Ne zaman değişmek isterse de bir bahane bulur değiştirir. Şu an değişmeye gerek duymadığı için kemali chpnin başına getiren güç o yüzden yeni adayların oluşmasına izin dahi verilmiyor. Yani chp kendi başkanını kendi seçmiyor. Seçtiriliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demokrasiden bahsetmeyin chp içinde öyle bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Zaman kaybı ama aynısını tekrar yazayım: askeriyeyi mi ele geçirecektik demişsin. Yazdım ya yahu. Sen değil ama aynı şeyleri söyleyen fetöcüler geçirdi işte. Sırf kapalı ya da namaz kılıyor diye askeriyede terfi almayan atılanlar demişsin. Aynı şeyi söylüyorum. Onları 15 yıl atmadın darbeye kalkıştılar işte.

Bu arada ben şu anki chpyi savunmuyorum. Ama daha az kötü diyebilirim. Bi tarafta herşey ayan beyan ortada, diğeri muallak.

Chpden aday çıkmaması tabii ki demokratik değil. Yanlış mı yanlış. Ama akpden daha demokratik olduğu %100 kesin doğru. Dediğim gibi demokratiklik olarak daha az kötü. Olay bu.

Yaa banane FETO'dan ben vatandaş olarak yaşadıkları anlatıyorum. Doğru yolu bulmak yerine 2 yanlıştan doğruya gitmeye çalışıyorsun. Devletin hiçbir kurumunda aşırı uç insanların veya zihniyetin olmasını istemiyorum ben. Tüm vatandaşlara eşit yaklaşılsın saygı duyulsun hakaret edilmesin istiyorum zor bir şey mi =?

Birileri diğerine cahil geri kafalı yobaz vb ithamlarda bulunuyor diğeri ona yok dinsiz imansız bilgisiz vatan haini vb ithamlar ne oldu ülkeyi kurtardık birbirimize sayara söverek.

CHP'nin söylemlerine bakıyorum hareketlerine bakıyorum hiç demokratik gelmiyor bana. Atatürk'ün kurduğu ve onun ilkelerinde hareket ettiği kanısındada değilim. 10 seçim kaybeden birisinin 18 yıldır muhalefette olup 2 puan bile puanının yükseltemeyen partide tek başına tekrar lider olmasını demokrasi diyorsan yapacak bir şey yok.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Başörtüsü konusunda kesin doğru yok. Her zaman birileri mağdur olacak diyorum işte. Şu anda da başörtüsüzler ve zorla başı örtülenler mağdur misal.

Şu anki durumda chp başörtülüleri kamuya almamayı yapamaz zaten. Onun dışında akpnin bi extrası olmadığı gibi daha yanlış olan onlarca yönü var. Yani kötünün iyisi şu an chp.

Chp genel başkanının seçim kaybetmeyle alakası yok. Çünkümkimin başkan olduğunun bir önemi yok. Genel kurul veya başka yerde chpyi eleştiren chpli çok. Ama akpnin içinde 1 tek kişi yok ki rte'yi eleştirebilsin. İma dahi edemez. Hatta partiden atılırken bile laf söyleyemez çok büyük çoğunluğu. İkisini kıyaslayamak akılla bağdaşmaz.

Neyse sana ak günler dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğlu nu neden beğenmiyorsunuz? Anlamadım 18 seçim kaybettiği için mi?

• asderty A kullanıcısına yanıt

Ben de sizi ABD'de falan yaşıyorsunuz diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.