Şimdi Ara

18 rank deste önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, çok uzun zaman önce hs oynamayı bırakmıştım. 1-2 gün önce tekrar yükledim. Şu an 3000 dust var elimde, alextrazza/malfurion/rexxar/leeroy/edwin mevcut ayrıca. Genellikle hunter oynuyorum. var mıdır önerisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 21 Eylül 2017; 23:19:17 >

• Şanslısın çünkü yeni nerflerden sonra hunter resmen parladı ve şuan oynanan midrange hunter destesinde hunter DK dışında "olmazsa olmaz" türden legendary yok. Oynamadım ama önerilen kısmında denk gelen trump midrange hunter destesinin linkini atıyorum beğenirsen yaparsın. Patches ve pirate sinerjisini çıkartıp kart çekme ya da beast destekleyen bir şeyler koyabilirsin.

https://m.youtube.com/watch?v=8xDEKFzSzVc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DildoFagginz

Şanslısın çünkü yeni nerflerden sonra hunter resmen parladı ve şuan oynanan midrange hunter destesinde hunter DK dışında "olmazsa olmaz" türden legendary yok. Oynamadım ama önerilen kısmında denk gelen trump midrange hunter destesinin linkini atıyorum beğenirsen yaparsın. Patches ve pirate sinerjisini çıkartıp kart çekme ya da beast destekleyen bir şeyler koyabilirsin.

https://m.youtube.com/watch?v=8xDEKFzSzVc

Hocam bu patches gerçekten bu kadar iş yapıyor mu yahu? 1600 dusta değer mi?

• Kartın olayı desteden 1 kart eksiltip oyun başı baskı sağlaması. Eski aggro metasında iş yapıyordu ama şuan 1600 dusta değmez bana sorarsanız.

• her destede patches var nerdese :D
  • Rank 18 için decke gerek yok. Hunter class kartlarını al 15e çıkarsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.