Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

18 Mayıs Saat 20'de milyonlar olarak havuz televizyonlarını kapatıyoruz #TamamKapatıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
126
Cevap
2
Favori
12.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 18 Mayıs Saat 20'de milyonlar olarak havuz televizyonlarını kapatıyoruz #TamamKapatıyoruz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2 Not

• Binbaşı
      1605 Mesaj
      desene o gün mutlu gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.

Friedrich Wilhelm Nietzsche
    • Yüzbaşı
      610 Mesaj
      zaten kapalı yıllardır

KAHROLSUN BAĞZI ŞEYLER
    • Yüzbaşı
      816 Mesaj
      Çok geç kalmışsınız ben fox vs sileli yıllar oluyor :)

Sadece seçim günleri keyiflenmek için yükleyip ertesi gün geri siliyorum. Özledim mor suratları be az kaldı

• Yarbay
      5439 Mesaj
      Son 5 yildir tv izlemiom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2284 Mesaj
      Ne kapatması siliyoruz yapacaksanız doğru düzgün yapın

|
      |

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
    • Yüzbaşı
      526 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      saksopat

Zaten izleyenler bir tek onların seçmeni değişen bir şey olmayacak %1 bile oynamaz reyting

|
      |

Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
    • A Haber ve Kanal 7'yi izledikçe insanların nasıl zombiye çevrildiklerini anlıyorum

• Yarbay
      4702 Mesaj
      Şu devirde hala tvnin bu kadar seyredilmesine hayret ediyorum. Senelerdir misafir vs gelince anca seyrediyorum onun haricinde eksiğini hissetmiyorum.

• Yüzbaşı
      401 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

Çok geç kalmışsınız ben fox vs sileli yıllar oluyor :)

Sadece seçim günleri keyiflenmek için yükleyip ertesi gün geri siliyorum. Özledim mor suratları be az kaldı
      Hocam merhabalar,

Sizin bir kaç görüşünüzü merak ettiğimden mesajınıza alıntı yapıyorum. Sormak istediğim soru şu; Erdoğan seçildiği günden itibaren uzun yıllar boyunca terörist dinci Fethullah Gülen’e ve örgütüne bir çok yardımda bulundu. Bunun sonucu olarak bu örgüt fazla güçlenerek güzel ülkemize darbe yapmaya kalktı. Bundan dolayı 240 kişi öldü, sayıları binleri aşan yaralı insanımız var. On binlerce kişi bu olaylar sebebiyle işsiz, aç, yoksul. Erdoğan ise şu anda Cumhurbaşkanlığı görevini yerine getiriyor. Kendisinin hapse girmemesini ve ya yargılanmamasını nasıl açıklıyorsunuz?

Saygılarımla

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Hocam merhabalar,

Sizin bir kaç görüşünüzü merak ettiğimden mesajınıza alıntı yapıyorum. Sormak istediğim soru şu; Erdoğan seçildiği günden itibaren uzun yıllar boyunca terörist dinci Fethullah Gülen’e ve örgütüne bir çok yardımda bulundu. Bunun sonucu olarak bu örgüt fazla güçlenerek güzel ülkemize darbe yapmaya kalktı. Bundan dolayı 240 kişi öldü, sayıları binleri aşan yaralı insanımız var. On binlerce kişi bu olaylar sebebiyle işsiz, aç, yoksul. Erdoğan ise şu anda Cumhurbaşkanlığı görevini yerine getiriyor. Kendisinin hapse girmemesini ve ya yargılanmamasını nasıl açıklıyorsunuz?

Saygılarımla

Alıntıları Göster
      sence cevap verebilir mi Beyinleri öyle bir zehirlenmiş ki neyin ne olduğunu anlamıyor aktroller sadece ülkedeki seçimlerin bir yarış olduğunu ülkedeki insanların hiç bir önemi olmadığını düşünüyor bu troller

HİPNOZUN TANIMI

Hipnoz, değişik bir "farkına varma" durumu olarak tanımlanabilir. Birey çevreden kontrollü bir şekilde ayrılır. Kendisine verilen bilgi, hiçbir şekilde eleştirilmeksizin merkezi sinir sistemine ulaşır. Bireyin dikkati, hipnotizeler tarafından seçilen spesifik alana çekilir ve konsantre halinin devamlılığı sağlanır Hipnoz öncesinde, gerekli olan herşeyi deneğe anlatmak çok önemlidir. Denek tarafından kabul edilebilir telkinler verilmeli ve ifade sade kelimelerle olmalıdı

Sizcede akp lileri anlatmıyor mu yani televizyonlarda kelimeler ile bunları hipnoz edebilirler

bilmiyorum artık düşündüğüm tek şey Bir hipnoz mekanizması yerleştirdikleri bunların izledikleri akp'li kanallara ve bunlar hipnoz ediliyor ne derlerse onaylıyorlar devletin yaptıkları hatalarını görmüyorlar bence Böyle bir şey olmalı yoksa aklı başında insan bu kadar hataya rağmen dur derdi yani cidden diyorum bu kadar olamaz gerçekten normal bir insan bunları kabul edemez abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 16 Mayıs 2018; 0:26:6 >

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      Havuz medyası izleyen varmıki burda

• Çavuş
      91 Mesaj

Ben izliyorum ama haber icin degil gulmek icin

|
      |
      jasua85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      87 Mesaj
      arada moralim yerine gelsin diye ahaber açıp ülkeyi norveç gibi gösteren ilizyonistlere bakarak sinir dozumu azalttığım doğrudur başka türlü çekilmiyor ki ülke bazen akpli olacak kıvama geliyorumda kendime tokat atıp ayıltıyorum dozunu iyi ayarlamak lazım 1 dakika az izleyince sinir küpü oluyorum 1 dk fazla izleyince akpli oluyorum bir kaç dakikalığına sgk gılışdar battı mayışlar ödenmediğğ diye inlemeye başlıyorum yol köprü diye sayarken hüloğğğ diye böğürmeye başlıyorum çevredekiler tokatlayınca ayılıyorum

• Teğmen
      163 Mesaj
      [23 Ağustos 2018 18:20:19 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      2011'den beri tv izlemiyorum, rahatım.

pc, ps4, ipad vs. varken tv'ye ihtiyaç duymuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UchamayanAdamSabri -- 16 Mayıs 2018; 0:58:23 >
      |
      |
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      Arada a habere denk geliyorum ayak üstü onkarca yalan söylüyor adamlar gülüp geçiyorum

|
      |

• Çavuş
      85 Mesaj
      Ha deve kuşu gibi kafanı kuma gömmüşsün ha havuz televizyonlarını kapatmışsın. O televizyonlar zaten muhalifler izlesin diye değil akpliler uyanmasın diye var. Yapılacaksa başka bir şey yapılsın
      |
      |

"Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim" Başbuğ Atatürk
    • Yarbay
      2061 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Hocam merhabalar,

Saygılarımla

Alıntıları Göster
      Bu sorunuza sakince belgeleriyle cevap verebilicek birinin olduğunu sanmıyorum bu forumda veya Türkiye'nin herhangi bir yerinde.

Steam ID:SilenForce
      Özümsediğimiz kadar özledik Atam
      KTÜ İnşaat (2015-?)

• Yarbay
      4980 Mesaj
      Beyler adamlar internetin icadından bile son birkaç yılda haberi oldu.

Onda da şu kızı nasıl takip ederim nasıl mesaj atarım dertleri var bu tür eylemleri görecekleri yerleri daha icat edemediler.

O yüzden bu havuz medyasını izlemiyoruz diyenler zaten izlemeyendir... Bunla bir yere varılmaz.

Sokaklarda gerçekleri haykırmak lazım ama hain diye ya taşlanır ya da içeri ayrılırsınız.

Memlekette insanların karşı görüşe zerre sabrı kalmadı.

Asus Z270-A Prime-İntel i7 7700k-Corsair 8*2 3000 MHZ-Zotac GTX 1070 AMP EXTREME- Samsung 850 Evo 500 gb-Toshiba P300 2Tb-Corsair H150İ Pro RGB- Asus PCE AC68- Thermaltake Core V71 Power Cover Edition-Evga 750GQ-ACER Predator 27" XB271HU-Logitech G602-
    • Yarbay
      2634 Mesaj
      8 yıldır tv izlemiyorum ve umarım bu başımızdakileri yollarsak tüm yandaş medyalar kökten temizlenmeli, hatta bazılarının yayın hayatlarına son verilmeli.
      |
      |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
    Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
türksohbet.net
paykasa
Paykasa
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.