Şimdi Ara

18 Mart İzmir Balçova Palmiye AVM Vatan Bilgisayar açılacakmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
12.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elektro World'u nasıl bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

izmirdeki ilk mağazası, şu an için bana daha yakın. ama saçma bir yerde olduğu tartışmasız. Toplu taşıma aracı geçmez, özel aracınızla gelecekseniz, 8 şeritli bölünmüş yol kenarındadır, gelmek veya gitmek için ta bilmem neredeki kavşağa kadar gideceksiniz. Arkasındaki ara sokaklar da bir yere çıkmaz zaten. Buna rağmen içerisi her daim nasıl tıklım tıklım onu anlamıyorum.

Hocam sanayi metroda indikten sonra 5-10 dk yürüme mesafesinde orası.Ayrıca bildiğim kadarıyla otobus filanda geçiyor yakınından.
  • Palmiyenin önünden defalarca geçmeme rağmen hiç girmemiştim vatan orayı hareketlendirir, best buy yerinede eletroworld açılsa bari hepsi yan yana olur
  • Electro World İzmire Açılsa Süper Olur.İstanbulda Eskiden En Ucuz Fiyatlar Ondaydı,Çeşitte çok Boldu,Şu sıralar Fiyatlar Nasıl Bilmyorum Tabii
  • Ben de monitör arıyordum Vatan'da vardı. inşallah LG W2486L'de getirirler açılışa da alırız
  • BUCAYA Hİç YATIRIM YAPMIYORLAR CEZAEVİ İLLETİ TASINSADA ONUN yerine KOCAMAN BIR ALISVERIS MERKEZI YAPSALAR NE IYI OLUR BIZDE KURTULURUZ TA BALCOVALARA GITMEKTEN .HATAYdakı METRO YAPIMI YUZUNDEN FARE DELIKLERINDEN GECIYORUZ RESMEN BALCOVAYA ULASMAK ICIN . GÜZELİM MEMLEKTİMDEN SOGUDUM RESMEN YA......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronikyorgun -- 13 Mart 2011; 0:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nw22

Electro World İzmire Açılsa Süper Olur.İstanbulda Eskiden En Ucuz Fiyatlar Ondaydı,Çeşitte çok Boldu,Şu sıralar Fiyatlar Nasıl Bilmyorum Tabii

Denizliye bile açıldı yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

quote:

Orijinalden alıntı: Nw22

Electro World İzmire Açılsa Süper Olur.İstanbulda Eskiden En Ucuz Fiyatlar Ondaydı,Çeşitte çok Boldu,Şu sıralar Fiyatlar Nasıl Bilmyorum Tabii

Denizliye bile açıldı yahu

Denizli'yi geçtim, Karabük'te bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

BUCAYA Hİç YATIRIM YAPMIYORLAR CEZAEVİ İLLETİ TASINSADA ONUN yerine KOCAMAN BIR ALISVERIS MERKEZI YAPSALAR NE IYI OLUR BIZDE KURTULURUZ TA BALCOVALARA GITMEKTEN .HATAYdakı METRO YAPIMI YUZUNDEN FARE DELIKLERINDEN GECIYORUZ RESMEN BALCOVAYA ULASMAK ICIN . GÜZELİM MEMLEKTİMDEN SOGUDUM RESMEN YA......

buca iflah olmaz gibime geliyor bornovadaki ara sokaklar o cadde gibi resmen bucanın içinde alışveriş marketleri tüm ihtiyaçları karşılıyacak yeri kuracaktısn başkada birşey yapmıcan ev iş bucadaki yerler o trafik nedir öyle insanın arabadan inip yürüyesi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjklee18

quote:

BUCAYA Hİç YATIRIM YAPMIYORLAR CEZAEVİ İLLETİ TASINSADA ONUN yerine KOCAMAN BIR ALISVERIS MERKEZI YAPSALAR NE IYI OLUR BIZDE KURTULURUZ TA BALCOVALARA GITMEKTEN .HATAYdakı METRO YAPIMI YUZUNDEN FARE DELIKLERINDEN GECIYORUZ RESMEN BALCOVAYA ULASMAK ICIN . GÜZELİM MEMLEKTİMDEN SOGUDUM RESMEN YA......

buca iflah olmaz gibime geliyor bornovadaki ara sokaklar o cadde gibi resmen bucanın içinde alışveriş marketleri tüm ihtiyaçları karşılıyacak yeri kuracaktısn başkada birşey yapmıcan ev iş bucadaki yerler o trafik nedir öyle insanın arabadan inip yürüyesi geliyor

aslında gölete ve kaynaklara gıdılen bolgelerde buyuk alısverıs merkezlerı kurulabılır tınaztepe otobus sonduraklarının oralara bucakoopcıvarı v.b yerlere şirinyer zaten dedıgınız gıbı trafık allabullak ıstanbuldan farkı kalmadı

• quote:

buca cezaevinin yerini carrefour ve kipa almak için uğraşıyorlardı. şehir içinde kaldığı için belediyeden izin cıkmadı diye duydum.

gaziemir e optimum acılıyor. buca yolu uzerindeçok yakın bucaya
  • Arkadaşlar mağazanın açılış tarihi 18 Mart ama yerinden aldığım net bilgi indirim yüzdesi şuan için kesinlikle belli değil!!Ama bu rakamlara benzer bişeyler yapılabilir gibi geliyor bana...Mağazanın yapım aşaması sonlanmış durumda..O tarafa yakın oturanlar gidip bakabilirler.Balçovada bence gerçek fiyat avantajı ve ürün çeşitliliğiyle çoğu rakibini ezip geçecektir.Bornovaya gidenler bilir mağaza herdaim dolu olur...Balçovadada farklı olacağını sanmıyorum..
  • İndirim konusunda kesinleşen bir bilgi var mı yada her üründe olucak mı
  • Acilis 10'da mi arkadaslar?
  • biz arkadaşla gece 3 gibi orda olacağız :) indirim açılış saati vs haberim yok
  • Bu vatanda neden hala xbox satışı yok bilen var mı yahu ? Bu arada eski vatana gidiş o kadarda kötü değil menemen - yeni garaj dolmuşları var ki izmirdeki 2-3 dk arayla geçtiği için en kolay bulunabilen ulaşım aracı.Metroda var tabii.

Balçova'ya yapılıyor iyi hoşta trafik denen birşey var hele bizim gibi kuzey tarafında oturanlar için ulaşım var apayrı bir konu.
  • arkadaşlar haber doğrudur. palmiye avm de barçında çalışıyorum. çalışmalar büyük hızla sürüyor. 18 mart saat 10:00'da açılış var. Yani normal avm saatinde açılacak. Ancak henüz kampanyalı ürünler hakkında bilgi verilmedi. Erken gelip sıraya girmekte fayda var ama dediğim gibi 10'da açılış. bu arada best buy'ın kapanacağı haberi de doğru. kople türkiye pazarından çekiliyorlar. balçovadaki best buy da kapanacak. yerini teknosa'nın alacağı söylentileri var ancak daha net değil.

Saygılarımla...
  • tv almayı planlıyorum samsung c6000 serisi bir oncekı kampanyasını kacırdık manisadan gidecek varmı ?
    sabah erken cıkmayı dusunuyorum.
  • Arkadaşım Manisa'dan gelmeyi düşünüyorsun sanırım.Bence çok ümitlenme,orası muhtemelen ana baba günü gibi olacaktır.Normalde bile şehir içinden Balçova tarafına gitmek bir ölüm.Ne diyeyim Allah kolaylık versin.Ama gelmişken Darty,Migros,MediaMark,Best Buy onların hepsini gezersin.Bende hiç unutmuyorum bundan 3 sene kadar evvel Manisa-Zorpet'e gelmiştim sabahın bir köründe.Zamanında 1800-2000 tlye satılan yerli Vestel yerine Almanyaya ihraç edilen ihraç fazlası 84 ekran Universum Quelle lcdyi 1175 tlye almıştım.Benim için bayağı bir karlı alışveriş olmuştu.Umarım sende iyi bir lcd denk getirirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: darkness45

tv almayı planlıyorum samsung c6000 serisi bir oncekı kampanyasını kacırdık manisadan gidecek varmı ?
    sabah erken cıkmayı dusunuyorum.

• İndirim olmayacak ki, olsa da %25'lik bir indirim olacak o da zaten Vatan 2 ayda bir yapıyor böyle kampanyalar beklediğinize değmez,beklemeyin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.