Şimdi Ara

Silinebilir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
16.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    boş duyar kasma insanlar yazıda bahsedilen olayın nasıl gerçekleştiğini merak etmiş olamaz mı ?
  • Uzucu bir durum tabi ama biseye dikkat ettim. Forumda ne kadar ezik karsi cinsten ilgi goremeyen adam varsa hepsi kiza iyi olmus diyor. Kardes o adam olmasada kizlar size bakmaz merak etmeyin. O sizden kaynaklaniyor yani her kiz okuzden hoslanmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Yardım yerine video çeken gerizekalılar sizede başarılar hayatta yazık.
    Olay yerinde olmadan buradan ahkam kesmesini bilirsin, o pompalının sesi 5 metre ötende patlıyor olsa görürüm senin çaresizliğini boş yapma adam eline silahı almış gözünü karartmış bitireceğim seni diyor artık gemileri yakmış her şeyi geçtim kadına sıkıp sonra da kendine bile bakın bir varlık kendine ne kadar sıkmak istese bile bunu yapmaması için kendisini engelleyen bir mekanizmaya sahip çünkü doğduktan sonra o şekilde kendine savunma mekanizması ile yetiştirildiği için bu yüzden bir varlık kendine bile sıkacak hale gelmişse onu değil 3 kişi 1000 kişi gelse durduramaz artık o yüzden oturduğun yerden yazmak çok kolay gelir insana.
  • anitsayac.com'a Bir kadın daha eklendi.. Ülkede her şey çok kolay!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

İsteyene özelden link atabilirim.
    özelden banada atarmısın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

pompalı almasa ekmek bıçağıyla yine öldürürdü. eğitim şart ama 500 sene oturmadan kalkmadan eğitime yatırım yapsak anca düzeliriz
    Pompalı organları parçalar. Acı birsey
    Bu nasıl sevmek anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link atar misiniz ?

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Böyle seviyorlar demek ki. Gelenek bozulmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Link isteyen herkese gönderildi
    Link?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

Link?

Alıntıları Göster
    link?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Uzucu bir durum tabi ama biseye dikkat ettim. Forumda ne kadar ezik karsi cinsten ilgi goremeyen adam varsa hepsi kiza iyi olmus diyor. Kardes o adam olmasada kizlar size bakmaz merak etmeyin. O sizden kaynaklaniyor yani her kiz okuzden hoslanmiyor.
    öldüren öküz değil mi.öküzle sevgili olmuş.demekki öküzlere bakıyormuş kız.
  • İlişkideki erkeğin efendi mi yoksa p.ç mi olduğunu karşısındaki insana verdiği değer ve saygı ile ölçebilirsiniz. Mesela ilgili haberde erkek, karşısındaki kadının yaşama hakkına saygı duymamış ve elinden almış. P.çin önde gideni kendisi.

Ancak cinayete kurban giden kadın 32 yaşında, o yaşlarda kimse macera aramaz düzgün bir erkekle aile kurma yoluna girer. Muhtemelen adamın p.ç kategorisinde olduğunu anlayınca ayrılmış, adam da gururuna yedirememiş kadını ve kendisini öldürmüş.

Hani diyorlar ya idam gelince bunlar biter, nah biter. Adam zaten kendi canını önemsemiyor ki, bu tarz cinayetlerin büyük bölümünde erkek tarafı intihar ediyor. Adam ölümü göze almış yani, idam olsa ne olacak?
  • Olayın olduğu mahallede ofisimiz var. Sabah bende gördüm olanları. İnsanın içi acıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali2213

Link varmi
    Gönderdim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

Link atar misiniz ?
    Attım hocam

• Veronicaa kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
    eli silahli adama karsi bisede yapamassin serefsiz hem baskasinin hayatini aldi hem kendi hayatini

• Veronicaa kullanıcısına yanıt
    3. kisi kim yerdeki

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali2213

3. kisi kim yerdeki
    Kurbanın kız kardeşiymiş hocam

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.