Şimdi Ara

18 binlik araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 18 bin lik bi araba almak istiyorum fakat marka kesinleşmedi şu anlık kararım astra aklımdan focus corolla civic punto da geçmekte bana yardımcı olursanız sevinirim öğretmenim şehirler arasında rahat olsun istiyorum yakıt çok önemli değil şehir içi pek yapmıyorum güvenlikte önemli tabi şimdiden teşekkürler

• Ben de öğretmenim ve daha önce 3 yıl Astra kullandım gayet hoş araba diğer taraftan Focus u da düşünebilirsin ...
  • Astra gayet rahat. GüvenLik açısından gayet güvenLi diye düşünüyorum.Görünüşüne sözüm yok, bence gayet sade ve şık bir tasarımı var. Tam memur arabası :)
  • fikirleriniz için teşekkürler bir de sormak istediğim comfort düşünüyorum aradaki fiyat farkı cd de karşılığını veriyor mu illaki cd mi olsun
  • ikisi arasında rahatlık yönunden bir fark yok.cd lerde alaşım jant yol bilgiayarı ve ekstra 2 yane daha hava yastıgı olmalı (ön kapılarda). Bazı confortlardada alaşım jant yada yol bilgisayarı oluyor stil paketlilerinde.yada bazen alaşım jant oluyor sis farı olmuyor yada yol bılgısayarı oluyor alaşım jant olmuyor vs.bakmak lazım.ama araba aynı özellikleri artıyor cd de.elegance da cd gibidir.18 e cd yada elegance ın yuksek km sını bulursun kanımca. confortlarda daha duşuk km olma olasılıgı yuksek cunku comfortlar hala satılıyor.
  • Arkadaşım inşaallah hayırlı bir seçim yaparsın.Senin konuna benzer bir konu vardı.Bir göz atmanı tavsiye ederim. Çok değişik alternatifler,fikirler ortaya çıkmıştı.O konunun linkini veriyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_25033280/tm.htm

Allah kolaylık versin.İyi akşamlar.
  • arkadaşlar link e baktım ama moralim bozuldu kimse astra dememiş çoğu corolla lancer focus felan neyse hayırlısı bakalım ne kısmet olacak herkese teşekkürler yardımlarınız için fikirlerinizi yine ısrarla bekliyorum özellikle opel kullanan arkadaşlardan astranın artıları ve eksileri neler teşekkürler
  • arkadaşım o linki açan benim. ben de hala karar verebilmiş değilim ama bugün yarın vectra alacağım sanırım. tabi bu arada yeni tekliflere açığım
    dediğin gibi bana gelen teklifler beni de çok şaşırtmıştı. astra ya gelince piyasanın gelmiş geçmiş en sorunsuz araçlarından biridir. harika bi tasarımı var. sadece biraz eskidi. sanırım 1999 dan beri üretimde. şuan üretilen araçlarda bu kadar uzun bantta kalan başka araç yok sanırım. cd ve elegance lerin piyasaları çok yüksek. ama kesinlikle güzel bi alternatif. vectra ya karar verme sebebim iyi bir alternatif bulamamam.
    sonuçta araba da nasip işi hakkında hayırlısı olsun.
  • ilinizde servisi varsa o fiyata alınabilecek en iyi araçlardan biri mitsubishi lancerdir.

bakın araştırın, daha donanımlı, daha genç, daha sorunsuz başka bir model marka bulamazsınız.

istanbulda bile zar zor bilinen bir aracı anadoludaki arkadaşlara tavsiye ednce buda ne nasıl arabadır gibi tepkiler oluyor.

ama arabayı yakından görün fikirleriniz değişecektir.

17-18 bin ytl arasına 2005 model full özellikli bir araç alabiliyorsunuz üstelik düşük km. japon sorunsuzluğuda yanında bedavaya geliyor.

servise yağ değiştirmeden yağ değiştirmeye gidersiniz.

daha yeni lancer almış bir arkadaş var mitsubishi takımı bölümünde mesajı var son mesaj şu an.

araçtan memnuniyetini okuyabilirsiniz.

hayırlı günler.
  • @tasshelhoff arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum.ben o yeni 2006 lancer alan kişiyim.1989 190 mercedesi satıp bunu aldım.piyasada 2006 model c segmenti olup bu kadar konforlu sürüşe sahip,bu kadar az yakan(km de 200 ytl),bu donanımda başka bir ikinci el arabayı 19000 ytl ye alamazdım..
    lancer ı c segmentiyle değilde D segmenti modellerle kıyaslayabilirim ancak..
  • edit:yanlış konuya yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 15 Eylül 2008; 21:55:50 >
  • KM DE 20 KURUŞ ŞEHİRLERARASI YOLDAYSA, BU DEĞERİ BİR ÇOK 1.6 ARAÇ EKONOMİK KULLANIMDA YAKALAR...
    ŞEHİRİÇİNDEYSE VEYA KARIŞIKTAYSA SÜPER BİR DEĞER...

quote:

Orjinalden alıntı: yigitguc

@tasshelhoff arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum.ben o yeni 2006 lancer alan kişiyim.1989 190 mercedesi satıp bunu aldım.piyasada 2006 model c segmenti olup bu kadar konforlu sürüşe sahip,bu kadar az yakan(km de 200 ytl),bu donanımda başka bir ikinci el arabayı 19000 ytl ye alamazdım..
    lancer ı c segmentiyle değilde D segmenti modellerle kıyaslayabilirim ancak..
  • hendekli topram ASTRA 1.6 güzel bir tercih sonuçta kendini ispatlamış bir model hayırlısı Allahtan
  • arkadaşlar hiç aklımda olmayan bi araçtı lancer ve bakıyorum ama görev yaptığım ili bırakın bölgede servis olduğunu sanmam bakalım ne yapacağız ya nasip...

güzel araba olabilir fakat kullanacağım en fazla iki sene değer mi sizce lancere almak iki sen için bilmem
  • neresi memleket?

www.temsa.com.tr de servis listesini görebilirsin.

bu arada 2 sene sonra bir daha araba kullanmayacakmısın?

yurtdışınamı gidiyorsun neden 2 sene?

bence sırf 24 ay için araba arıyorsan hiç araba alma kirala.

alımıydı satımıydı bakımıydı vergisiydi kaskosuydu daha ucuza gelir.

hayırlı günler.
  • memleket sakarya orada servis var ama görev yaptığım yer bitlis buradada yok zaten iki sene dememin sebebi daha sonra başka bi araç düşünüyorum ona şu anda gücüm yetmiyor anca iki ssene sonra gelir o yüzden yoksa başka neden yok
  • anladım.

bence amacın geçici bir araç almaksa çabuk elden çıkan heryerde tutulan bir model alman daha mantıklı.

hoş ben lancer aldıktan sonra 2 senede bıkacağını düşünmüyorum ama servis olmaması problem her ne kadar sorunsuz bir araç olsada kul yapısı ve işin içinde kazadan dolayı oluşabilecek hasarlar var.

yerinde olsam clio, era türü araçlara bakardım.

hatta işini görecekse mümkün olduğu kadar ucuz ama çabuk satılır modellere bak.

madem 2 yıl sonra hayallerinin arabasını alacak paraya ulaşacaksın. paran değer kaybetmemiş olur.

kiralama opsiyonunuda gözden geçirmeni öneririm.

tabi bitliste kiralama şirketleri ne alemde onu bilemiyorum.

hayırlı günler.
  • kiralamayı düşünmüyorum sonuçta emanet araba ve benim değil rahat olacağımı sanmam aslında era yı da düşündüm düşünmedim değil ama sonuçta yine sanırım astra olacak gibi şükür kötü diyene raslamadım teşeüürler herkese
  • http://www.opel.com.tr/site/toolbox/dealers.php?region_id=184

iyi güzel astra diyorsunda opelinde bitliste servisi yok.

hyundai ninde yokmuş.

http://www.hyundai.com.tr/dealer/dealer.asp

lancerden bir farkı kalmadı o zaman? :=)

servisi olan bi renault ile fiat var herhalde.

ikisinden biri alman mantıklı

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 15 Eylül 2008; 23:08:54 >

• evet servis yok hepsinin en yakın servis van da ama en azından sorun çıktığı zaman sanayi ye gideriz diye düşünüyorum yaşadığım yerde opel çok ama mitsubishi yok yani o daha fazla sorun çıkarır gibime geliyor bilmiyorum artık hayırlısı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.