Şimdi Ara

~~~18+ / 30- Diablo III Oyuncuları Kulübü~~~ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
6
Favori
25.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvuranlar eklendi
  • Arkadaşlar selam, yaş 28, grubu kurmanıza sevindim

+30'dan veto yedik ama sonuçta 15 Mayıs'tan sonra hep beraber Diablo 3'ün keyfine bakacağız. Ancak gerçek bir "casual" oyuncu olduğumu belirtmek isterim. Meslek kafayı çok meşgul ediyor, mesai mefhumu yok maalesef (avukatım). Elimden geldiğince oynamaya çalışacağım

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse 1997 yılından itibaren oyun dünyasının içindeyim çok oynayamasam da takip ediyorum. Sırf oyunu görmek için (toplasam 10 saat oynanamışımdır) ekran kartımı değiştirmiştim Doom 3 için

Fifa 97, Red Alert 2 Nba 97, Carmegeddon, tabi ki Diablo 1 ve 2 benim için unutulmazlar arasında. Uzun bir aradan sonra Diablo 3 ile oyuna çok daha fazla zaman ayıracağım. Son kasamı 2002 yılından sonra geçen sene değiştirdim

15 Mayıst'an sonra daha sık görüşmek dileğle, iyi forumlar

Battle tag: ATILAY#2699

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fazer0464 -- 8 Mayıs 2012; 0:48:05 >

• @fazer0464

Aramıza hoşgeldin

Mutlu sona bir gün daha yaklaştık arkadaşlar. Hepinize iyi geceler.
  • Hasrete 6 gün 20 saat 40 dakika..
  • Yaş 19 - Gimilden#2685

Yazarsan sevinirim hocam.Kulaklık mikrofon vb. hazırlıklar tamam.İnsan senelerce bekliyebiliyor ama şu kalan son bir hafta sanki asırlar sürüyor
  • Yaklaşık 2 senelik Diablo 2 ve 6 senelik WoW-Raider hayatım var Blizzard o kadar saygı duydu ki bana Diablo 3 ü beleş verdi sağolsunlar Artık 15 mayısı beklemedeyiz.
    Ayrıca battle tag'ım Darksilence#2171 eklersen sevinirim

Edit : D.Yılı : 1986

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksilence09 -- 8 Mayıs 2012; 18:32:37 >
  • Başvuranlar eklendi.

@fazer0464: Ekledim hocam, hoşgeldiniz. Hangi şehirde avukatlık yapıyorsunuz? Hukuk okuyorum ben de, avukatlık düşünüyorum şu an için

@Gimildenn: Ekledim hocam, hoşgeldiniz.

@Darksilence09: Ekledim hocam, siz de hoşgeldiniz. Doğum yılını da alabilir miyiz?
  • Sesli konuşma için hangi programı kullanıcaz ? Yada böyle bir oluşum yapıcakmıyız ?
  • TS kullanmayı düşünüyoruz hocam, kasma konusunda sıkıntı çıkmazsa skype'ta kullanılabilir. Ayarlıcaz bikaç gün içerisinde.
  • ventrillo ücretli yüksek ihtimal teamspeak olur.
  • Anladım.Xfire'de olabilir aslında hatta diğerlerine göre daha basit.Gerçi okadar önemli değil
  • daha önce çok diablo oynadım ama hiç kulaklık mikrofon olayına girmedim...şimdi d3 için forum baskısı yüzünden kulaklık mikrofon aldım genelde xfire üzerinden oynuyor insanlar.biz de grup olarak orada birleşebiliriz.ya da alternatifi ne olur bilemiyorum ama çıkana kadar anlaşıp sistemleri hazır edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

daha önce çok diablo oynadım ama hiç kulaklık mikrofon olayına girmedim...şimdi d3 için forum baskısı yüzünden kulaklık mikrofon aldım genelde xfire üzerinden oynuyor insanlar.biz de grup olarak orada birleşebiliriz.ya da alternatifi ne olur bilemiyorum ama çıkana kadar anlaşıp sistemleri hazır edelim

Bende kulaklık aldım oyun için.. Gerçi Klavye falan da değiştirdim
    Şu Xfire olayı nedir hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suraz -- 8 Mayıs 2012; 12:17:02 >
  • Bence de şu an için en iyisi teamspeak gözüküyor. Son haftanın içindeyiz, artık tüm ayarlamaları yapmak lazım
  • ekleyebilirsin.

As0syal#2813 (92)

15inde diabloyu aldiktan sonra kulaklik ve mikrofon seti alicam karttaki limitime gore.
  • Battletagımı yazmamışım.
    Blackh4wk#2288
  • Ekledim hocam.

TS / XFire işini de bugün akşama ayarlamaya çalışıyoruz millet.
  • Demon#2170
    adım erdem 21 yaşındayım ;P eklersen sevinirim hocam
  • birde müsait olduğumuz yada genellikle girdiğimiz online olduğumuz saatleri de paylaşırsak vede oynamayı planladığımız karakterleri de paylaşırsak
    ekip kurulumu ve dağılımı daha net ve kullanışlı olabilir
    Benim açmayı düşündüğüm öncelik sırasına göre
    wizard demonhunter witch doctor
    genel olarak da 20:00-03:00 arası online durumdayım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.