Şimdi Ara

18.12.2018 tarihinde sona erdi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
20.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: M.u.S.t.A.f.A

Veeeee Pttcell Paketimizde sona ermiştir gece aknli pttcell paketi cope gitti bizim donanim haber ciler yuzunden tesekkur ederim Turkiye bize ek 100 lira kitledigin icin ne guzel akn olayiyla gece indiriyorduk istedigimizi üniversite internetinde sürünmeceler !
    Bu kafa banada lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    😂😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben şuan Turkcell taşıdım paket olarak 7 gb internet +20 gb uygulamalarda geçerli internet +100 SMS +750 dk nasıl sizce hem formula 1 ve WRC de izlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A2C4E36DE

paketin son 3 günü iyi değerlendirin :D
    pttcell hata yaptı eski müşterilerin paketlerini iptal etmeyecekti hattımı taşıyacam artık bu ay bitsinde
    Hatanın kralını yaptılar öneri olarak mesaj attım dikkate almadılar bende bugun itibari ile hattımı taşıdım ciddi derecede abone kayıpları olucak farkında değiller kendileri bilir.

• An itibariyle Helvasını yiyoruz. Bir efsane daha bugün bitti.
  • Pttcell süper 1gb lık tarifesini kapattığı yetmiyormuş gibi bugün birde mesaj geldi ayda 14 liraya taahhutlu kullandigim yeni dunya mini tarifesinin fiyati 31 lira olmus tekrar taahhut veremiyormusum hemen gidip numarami tasidim, musterileri kacirmak icin yoğun çaba harcıyorlar kendilerini buradan tebrik ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: lavdegon

Bu internet paketi 18.12.2018 tarihinde kullanımdan kaldırıldığı için konu içeriği silinmiştir.

Sona eren ne? Silmeyin şunları be, silince elinize ne geçiyor? 10-15 senelik konular bile duruyor, bu da dursun ne olur yani?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

quote:

Orijinalden alıntı: lavdegon

Bu internet paketi 18.12.2018 tarihinde kullanımdan kaldırıldığı için konu içeriği silinmiştir.

Sona eren ne? Silmeyin şunları be, silince elinize ne geçiyor? 10-15 senelik konular bile duruyor, bu da dursun ne olur yani?

Alıntıları Göster
    sona eren gece 2-8 arası full hız(40-50mbps) sınırsız, diğer saatlerde 128kbps hızında sınırsız internet.Yalnızca 10 tl idi.
    Cumhuriyet tarihinde bir daha böyle paket gelmez

bunuda buraya not düşmüş olalım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.