Şimdi Ara

18.12.2018 tarihinde sona erdi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
20.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu mesaj içeriğindeki sınırsız paket için deneyen mesaj atan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paket tamamen kaldırıldı DEVAM ETMEYECEK. Mevcut kullanıcılar son fatura kesim tarihi olan 26 aralık 2018 tarihine kadar kullanabilecek daha sonra YENİLENMEYECEK.. Pttcell websitesinde açıkça yazmışlar bu bilgileri.. Artık kafa karıştırıcı yorumlar ve varsayımlar yapmanın hiçbir anlamı yok.. 1GB AKN'li paket tarih oldu.. THE END
  • Degerli Musterimiz,Pttcell Super 1GB Internet Paketi(AKN'li)18.12.2018 tarihi itibariyla kapatilmistir.Hattinizda ilgili paket tanimli ise sunulan faydalari gecerlilik suresi sonuna kadar kullanabilirsiniz. Gecerlilik suresi sonunda paketiniz yenilenmeyecektir.Gun icerisinde ilgili paketi iceren bilgilendirme smsini dikkate almayiniz B001

Sanırım son nokta bu

• Beyler ben bu 1gb sınırsız internet ne ayak diye sormuş bulundum.Adam sadece iptal ile alakalı mesaj gönderildi,öyle bir şey yok dedi.Ardından pttcell online işlemlere giriş yapıp 3g internet paketlerine baktım,10 liraya sınırsız AKN'li paket diye seçenek var.Tam olarak bu işin aslını bilen yok mu?

18.12.2018 tarihinde sona erdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyupkanat -- 18 Aralık 2018; 20:54:32 >
  • Naptıkları belirsiz bi tekrar almak için mesaj atın diyorlar sonra mesajı dikkate almayın diyorlar ne yaptıkları belirsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: eyupkanat

Beyler ben bu 1gb sınırsız internet ne ayak diye sormuş bulundum.Adam sadece iptal ile alakalı mesaj gönderildi,öyle bir şey yok dedi.Ardından pttcell online işlemlere giriş yapıp 3g internet paketlerine baktım,10 liraya sınırsız AKN'li paket diye seçenek var.Tam olarak bu işin aslını bilen yok mu?

ben pttcelin 4.5 g abonesiyim bu paketi 4.5 g aboneleri alabilir mi ki ? açıkcası ocak ayında belli olacak o zaman netleşir paketlerin durumu en iyisi 1 ay daha beklemek gibi

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Benim hattım 4,5 desteklemediği için bilmiyorum,pttcell online işlemlerden giriş yapıp görebilirsin.

18.12.2018 tarihinde sona erdi
  • Arkadaslar ilk defa faturali hat aldim.Tahahutum haziranda btecek .Artik pttcell in cazibesi kalmadi .Cezasi neyse verip ckacam baska operatore gececem.Atiyorum vodafone gecmek istiyorum.Nasil olacak.bri anlatirmi normal hat tasir gbi tasiyip arkamdan son faturami gonderecekler.Ceza dahil bri aydinlatirsa sevinirm.Ksaca pttcell den ayrilmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Arkadaslar ilk defa faturali hat aldim.Tahahutum haziranda btecek .Artik pttcell in cazibesi kalmadi .Cezasi neyse verip ckacam baska operatore gececem.Atiyorum vodafone gecmek istiyorum.Nasil olacak.bri anlatirmi normal hat tasir gbi tasiyip arkamdan son faturami gonderecekler.Ceza dahil bri aydinlatirsa sevinirm.Ksaca pttcell den ayrilmak istiyorum.
    normal şekilde hat taşımaya başvuruyosun tabi o anda ödenmemiş faturan olmayacak.
    varsa taahhüt cezası veya kesilmemiş faturan onu arkandan yolluyolar
  • Normalde benim taahhüt bitti aracaklar daha

• Aramızda kodaman yokmu bi dava açsada snrsz 1gb alsak 😁

• Veeeee Pttcell Paketimizde sona ermiştir gece aknli pttcell paketi cope gitti bizim donanim haber ciler yuzunden tesekkur ederim Turkiye bize ek 100 lira kitledigin icin ne guzel akn olayiyla gece indiriyorduk istedigimizi üniversite internetinde sürünmeceler !

• quote:

Orijinalden alıntı: M.u.S.t.A.f.A

Veeeee Pttcell Paketimizde sona ermiştir gece aknli pttcell paketi cope gitti bizim donanim haber ciler yuzunden tesekkur ederim Turkiye bize ek 100 lira kitledigin icin ne guzel akn olayiyla gece indiriyorduk istedigimizi üniversite internetinde sürünmeceler !
    niye donanimhaberciler yüzünden?

• M.u.S.t.A.f.A kullanıcısına yanıt
    😂😂 akn olayi olmasaydi gece 2 8 olayida olmayacakti 128 kble devam etcektin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.u.S.t.A.f.A

Veeeee Pttcell Paketimizde sona ermiştir gece aknli pttcell paketi cope gitti bizim donanim haber ciler yuzunden tesekkur ederim Turkiye bize ek 100 lira kitledigin icin ne guzel akn olayiyla gece indiriyorduk istedigimizi üniversite internetinde sürünmeceler !
    Kafan güzel galiba. Zaten gece 02-08 arası Akk saymayıp full hız indirme olayı Donanım Haber imza kampanyası sonrasında çıktı.

• Kim ne derse desin.Donanimhaberdeki zornocu..torrentci ergenler yuzunden akn kalkdi daha beter oldu.Mobil de mis gbi kullaniyorduk.Simdi kim verecek bize gece 2-8 sinirsizi? Kimse.ulan ne indiriyonuzda neye bakiyosunuz.Akn trafik cezasi gbi uzuldugumuz ama.bence gerekli bsey.Simdi yuksek fiyatlarla ev internetinin keyfini surun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Kim ne derse desin.Donanimhaberdeki zornocu..torrentci ergenler yuzunden akn kalkdi daha beter oldu.Mobil de mis gbi kullaniyorduk.Simdi kim verecek bize gece 2-8 sinirsizi? Kimse.ulan ne indiriyonuzda neye bakiyosunuz.Akn trafik cezasi gbi uzuldugumuz ama.bence gerekli bsey.Simdi yuksek fiyatlarla ev internetinin keyfini surun.
    bu şekilde kalsaydı bence de iyiydi ama eğer akn kaldırılsın diye ses çıkmasaydı 2-8'i de vermiyorlardı zaten, akn kaldırılacak diye 2-8 gelmişti

• velinimetti bu paket.sırf bu paket için internet kapattırdım ben.çok arayacağım kendilerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birileri1

velinimetti bu paket.sırf bu paket için internet kapattırdım ben.çok arayacağım kendilerini.
    Fatura kesim tarihine kadar yani 26sına kadar kullanabiliyoruz demi gece 2-8 sınırsız neti? Sürpriz fatura yemeyelim.
    2 Ay önce pttcell faturalı hat alıp kullanmaya başladım.Bu ay sonunda hattımı iptal ettireceğim.Hat ücreti ne kadardı acaba biliyor musun?
  • paketin son 3 günü iyi değerlendirin :D
    pttcell hata yaptı eski müşterilerin paketlerini iptal etmeyecekti hattımı taşıyacam artık bu ay bitsinde
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.