Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

18/10 Gece Kampanyası | 149 TL Blue Switch Mekanik Klavye ve Dahası [İLK MESAJ GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fatihburak95, -dehşet-, tarık06 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
1.100
Cevap
22
Favori
244.987
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> 18/10 Gece Kampanyası | 149 TL Blue Switch Mekanik Klavye ve Dahası [İLK MESAJ GÜNCEL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3661 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Rivalı Efsunger

https://www.itopya.com/viewsonic-215-vx2257-mhd-75hz-amd-freesync-hdmi-dp-vesa-gaming-monitor/

bu fiyata son 36 ürün diyorsunuz ama ürün ortada yok 36 ürün nasıl olabiliyor ozaman
    |
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü 130+ Kullanıcı
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

2200 e dahi alınmaz o kasa

Alıntıları Göster
    firmanın forum yetkilisinin verdiği öneri için ne dersiniz peki?

https://www.itopya.com/sentry-4600-intel-pentium-g4600-36ghz-gigabyte-gtx1050-ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-disk-gaming-bilgisayar/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Yüzbaşı
    701 Mesaj

Fiyatına göre fena değil aslında. 1050ti var. 1920x1080'in en kısık ayarlarında rahatlıkla PUBG oynarsın. PUBG örneği verdim çünkü güncel olarak en çok sistem isteyen oyunlardan birisi. Kısacası bu bilgisayarla tüm oyunları ayarlarını biraz düşürerek akıcı oynarsın.

Kasayı bilmiyorum ama PSU'nın 80+ sertifikalı olmaması kötü. Yine de binanda topraklama varsa ve akım korumalı priz kullanırsan sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

1050ti şu an için Türkiye'deki en üst seviyedeki Fiyat/Performans kartı. Dolar-Euro yükseldi + Madencilik muhabbeti yüzünden RX 480/580, RX 470/570 ve GTX1060 6GB fiyatları aldı başını gitti. Bu yüzden 1050ti dışında düzgün kart kalmadı diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caens -- 5 Haziran 2018; 11:39:0 >
    |
    |
    GYKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Anladığım kadarıyla F/P konusunda tavsiye edebiliyorsunuz.
    |
    |
    Caens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

4 adet usb bellekten alacağım fakat 1 adetle sınırlandırılmış. Düzenleyebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Almak isteyen herkes alsın diye var zaten o limit, yoksa emin ol bilgisayarcılar çoktan çökmüştür onlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Evet hocam. Kampanyalı fiyatı iyi bu cihazın. Daha haftasonu 1050ti'lı bir bilgisayarı 3850 TL'ye topladık arkadışıma. Bundan farklı olarak Cooler Master kasa, 80+ PSU ve AMD Ryzen R5 işlemci koyduk içine.
    |
    |
    GYKA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |

Call of Duty

• Yarbay
    2461 Mesaj
    109,69 liraya steelseries QCK XXL mausepad aldım 4 taksitle inşallah bir sorun çıkmaz 7tl de kargo parası kesti 3tl kadar da vade kesti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 7 Haziran 2018; 3:20:19 >
    |
    |
    Intel core i5 8400**Cooler Master Hyper T4**Gigabyte Gaming G1 GTX 1070**Gigabyte Aorus Gaming 3**16 GB Corsair Vengeance rgb Ddr4 3000mhz**Thermalthake v200 tg w/600W 80plus bronze **Samsung 860 EVO 250gb**Seagate Barracuda 1TB**Asus VC239H**Steelseries Rival 310**Logitech g413 Carbon**Steelseries arctis3 2019 Edition**
  • Yarbay
    2115 Mesaj
    pahalı her şey yaşanmaz bu ülkede
    |
    |

Yazıklar olsun, kargo bedava değil yıl olmuş 2018

|
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i

• Yüzbaşı
    537 Mesaj

Hazır sistemleri napalım ya, şunl?ara biraz daha indirim yapın

birde tx650m kalmamış, gelecek mi.?
    |
    |
  • Yarbay
    4683 Mesaj

Daha çocuklar karne almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hasikomen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bülent ORTAÇGİL
  • Yarbay
    2136 Mesaj
    Toptancılar üşüşmüş yine ağlaşıyorlar neden 5 tane 10 tane alamıyoruz diye...

|
    |
    |
    |
    Intel core i5 8400**Cooler Master Hyper T4**Gigabyte Gaming G1 GTX 1070**Gigabyte Aorus Gaming 3**16 GB Corsair Vengeance rgb Ddr4 3000mhz**Thermalthake v200 tg w/600W 80plus bronze **Samsung 860 EVO 250gb**Seagate Barracuda 1TB**Asus VC239H**Steelseries Rival 310**Logitech g413 Carbon**Steelseries arctis3 2019 Edition**
  • Binbaşı
    1187 Mesaj
    Sene başında oglana dedimki sene sonunda karneyi.full 💯 getir ortalaman 💯 gelsin sana iphonex i karne hediyesi olarak alırım(içimden .nasıl olsa getiremez dedim.)

İlk dönem karnesi full yüz geldi çok kötü yusuf yusuf oldum. İkinci dönem 2. Fen sınavından 95 almış ortalama 99,80 olmuş

Bıyık altından fenciye sövüp duruyor. banada bişey diyemiyor bende içten içe gülüyorum.

Neyse ne yapsam alsammı acaba çocuk bütün senede bir tarafını yırttı devamlı çalıştı. karar veremedim ne yapsam acaba?

Merhabalar, konuda belirtmiştim. Orta/üst Segment işlemci ve Anakart tavsiyesi bekliyorum

Yapay sinir ağları, makine öğrenmesi vb. işlerde hızlı sonuç verebilecek yeni nesil bir işlemci ve anakart alınacak. Sanıyorum işin çoğu işlemcide bitecek, fakat ekran kartının da bu işlemlerde ciddi etkisi olduğunu söyleyenler de var. 

Henüz bir bütçe belirlenmedi ama tahmini 5000'e kadar çıkabilir. Özellikle f/p olup biraz üstü veya biraz altı tavsiyelerinizi de bekleriz.

Dolar zamları yansımadan alınması iyi olur fakat ürünler belirlenip kampanya da beklenebilir.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

8,00GB DDR3 ve ATI AMD Radeon HD 7700 ile kullanılacak, DDR4'e terfi mantıklı ise bir de Ram lazım olacak.

Konu:https://forum.donanimhaber.com/orta-ust-segment-islemci-ve-anakart-tavsiyesi--133270822
    |
    |
    Bahsedilenler: itopya.com

• Binbaşı
    1398 Mesaj

Maşallah.

Almayın alışmasın. :) Bir iki alt modelini alabilirsiniz yaşı müsaitse. Fen öğretmenine de bir çikolata veya baklava gönderin.
    |
    |
    istanbulturkusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İphone se aldık bugün

|
    |
    bilgi@sayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,380
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.