Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.182
Cevap
226
Favori
1.036.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam Ryzen r7 3700x 2000 tleydi nerede 1699 TL’ye satılıyor
    Gerçekten güzel fiyatmış bizimle de paylaşırsan sevinirim

Alıntıları Göster
    hayallerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saglamsalassa

hayallerde

Alıntıları Göster
    Ryzen 3600x Yazacaktı sanırım arkadaş ama büyük ihtimalle yazım hatası oldu :)

Hayallerde ve gönüllerde:)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Hocam Ryzen r7 3700x 2000 tleydi nerede 1699 TL’ye satılıyor
    Gerçekten güzel fiyatmış bizimle de paylaşırsan sevinirim

Alıntıları Göster
    1999 da kötü değildi ama bomba etkisi 1699 olurdu diye hayallerdeki fiyatları yazmıştım galiba yanlış anlamışsınız cümleyi.

Sonraki indirimlerde 1000 liraya 3600 falan olsa keşke :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

1999 da kötü değildi ama bomba etkisi 1699 olurdu diye hayallerdeki fiyatları yazmıştım galiba yanlış anlamışsınız cümleyi.

Sonraki indirimlerde 1000 liraya 3600 falan olsa keşke :)

Alıntıları Göster
    Olur mu olur , ama inşaAllah olut hocam :)
    3600 100tl olursa ve stoğuda 100 yaparlarsa siteyi yıkarlar :)

• size tavsiyem incehesabın çin malı gaming ürünlerine ve fiyatlarına güvenmeyin(ilk sayfada gördüğüm james donkey ürünleri özellikle)
    zamanında çinden kargo dahil 40 liraya gelen 10 liralık fareye 180 lira fiyat biçip site indirimi 100e düşürüp unlost koduyla 70 emi ne diye kakalıyorlardı millete. bedavaya veren arkadaştan alıp kullandım. ışığıyla gece mahalleyi aydınlatırsın, yazılımında ingilizce bile yoktu çinçe buglı bir şeydi, dpı 800 kullanıyorum 800 diye bi seçenek yoktu 750 yada 1000 yapabiliyodun galiba, üzerine yaptıkları parmak yerindeki silikonlar 2. gün kirlenip sökülmeye başlıyor o kadar pis bi hal ki temizlencek gibi bişey bile değil direk çöpe atmıştım. 20yıldan fazladır pc kullanıyorum ilk ve tek bir fareyi böyle kullanmadan saklamadan kaldırıp çöpe attım.
    bu sadece 1 örnekti genelde aynı olaydan yürüyen bi site.

araştırıp alın yada bilinen markaların bildiğiniz ürünlerini alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 26 Ekim 2019; 13:29:50 >

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    1700 TL'e satılması mümkün değil ürünün MSRP fiyatı 330 Dolar zaten.

11.11'de bile 2000 TL'e bulamazsınız(dolar şu an ki kurda kaldığını farz ediyorum o zaman üstüne kimbilir kaç olacak), alanlar çok iyi yaptı.

3600'de indirime girse bile 1200 TL altı olmayacak boşuna beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Humboldt

Adresimi yolluyorum whatsapptan siparişe hazırlan :)

Alıntıları Göster
    MSI Optix Monitör almadan önce okuyun:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140101549

Edit. link yenilendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 12 Ekim 2019; 14:25:50 >

• m2 ssd galiba 80-100 tl arası indirime girmişti pasif soğutucusu yok diye çekindim şimdide almadığıma üzüldüm neyse haftaya alırız
  • İncehesap yetkilisiyle görüştüm anakartlara bios güncelleme yapmıyorlarmış , ben anakart ve kasayı aldım güç kaynağı yanında bedava gibi oldu.Eger anakarta bios güncellemesi yapmış olsalardı 3400g alacaktım.
    500 TL cosair kasa ve 550 w Corsair psu +80
    370 tl gigabayt b450m anakart
    230 TL 250 GB samsung SSD
    800 tl r5 2400g işlemci
    480 lira 16 gb asus geil ram 3000 MHz 2.el elden alındı.

Toplam 2380 TL ryzen 5 ekran kartsız sistem toplamış olduk.

• Aldığım ürünü kargoya vermişler. Haftasonu olmasına rağmen iyi oldu. Teşekkürler kendilerine...

• 1999 a 3700x alanlara hayırlı olsun kafa rahat. Doların da ne olacağı belli değil. Haftaya cuma tembihleyeceğim hanıma kimseyi kabul etmesin eve. Mobilden giremedim siteye.
  • Kampanyalı PC koltuğunu alan oldu mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

m2 ssd galiba 80-100 tl arası indirime girmişti pasif soğutucusu yok diye çekindim şimdide almadığıma üzüldüm neyse haftaya alırız
    Bende alacaktım da onlarca sayfa atılan yorumlara baksana milletimiz ihtiyacı olmadığı halde sırf ucuz diye almış, bizim gibi ihtiyacı olana da sıra gelmiyor böyle keyfi alanlar yüzünden.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    bizim millet olarak hastalığımız normal, sırf ucuz diye stok yapmak veya ucuza alıp üstüne 100tl koyar satarım hiç yoktan mantığında hareket ettiğimiz için bizim içimize işlemiş, çoğul kullanıyorum ama sen ben yapmıyoruz oda ayrı muhabbet

haftaya büyük ihtimal yine indirime girer nede olsa james donkey incehesap distribütörlüğü altında ve 11.11 geliyor pasif soğutmalı modeller daha uyguna iner belki nede olsa parası olan biziz onlar bize mal satmaya çalışıyor onlar uğraşması lazım biz altı üstü ihtiyacımız olan 1 tane m2yi alıp çekileceğiz kenara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

1700 TL'e satılması mümkün değil ürünün MSRP fiyatı 330 Dolar zaten.

11.11'de bile 2000 TL'e bulamazsınız(dolar şu an ki kurda kaldığını farz ediyorum o zaman üstüne kimbilir kaç olacak), alanlar çok iyi yaptı.

3600'de indirime girse bile 1200 TL altı olmayacak boşuna beklemeyin.
    3600 aylardır 1300zaten.

Çok rahat 1100 civarına düşer.

Adamlar iz bırakma peşinde. Bazen zararına da olsa satıp siteyi hatırlatıyorlar bizlere. Hem onlar kazanıyor hem bizler. Bu gün reklam verse bu kadar sükse yapamazdı. Sımdı ben bıle ara ara sitelerine girer oldum. O nedenle indirimi dolara endekslemeyın. Her zaman kar etmeleri gerekmez.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    https://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=arama&islem=aramayap&k=&ara=ryzen+3600

En ucuz 3600 1363 TL.

Ürünün MSRP fiyatı 200 dolar yani 1176 TL.

Boşuna 1100 TL hayallerine kapılmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

https://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=arama&islem=aramayap&k=&ara=ryzen+3600

En ucuz 3600 1363 TL.

Ürünün MSRP fiyatı 200 dolar yani 1176 TL.

Boşuna 1100 TL hayallerine kapılmayın.
    Hayallere dalmasan ıyı olur.

Bu urun düşünce üzülürsün.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    1100 TL'e düşünceğine inanmış gelmiş hayallere dalma diyor, kafalar brilliant.

Ayrıca ürün bu fiyata düşse zaten kendim alırım neyine üzüleyim, indirimin sadece kendine özel olacağını sanıyor herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 12 Ekim 2019; 19:20:47 >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Aldım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.